USD/CHF به دنبال عبور از سطح 0.8900 می باشد

شاخص دلار آمریکا (DXY) به روند نزولی چهار روزه خود ادامه می دهد که احتمالاً تحت تأثیر بازدهی پایین خزانه داری آمریکا است. در محدوده 105.50 است. با وجود رسیدن به قله سال 2007 با 5.02 درصد، بازدهی 10 ساله خزانه داری به سرعت مسیر خود را تغییر داد و در آخرین به روز رسانی به 4.85 درصد کاهش یافت.

رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا نسبت به کاهش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا قبل از اواسط سال آینده ابراز تردید کرد. پاتریک هارکر، رئیس فدرال‌رزرو فیلادلفیا، حفظ نرخ‌های بهره موجود را ترجیح می‌دهد، در حالی که لورتا مستر، رئیس فدرال رزرو، کلیولند، پیشنهاد کرد که بانک مرکزی آمریکا در قله چرخه افزایش نرخ است یا بسیار نزدیک به آن.

ناظران بازار برای یک هفته پر از داده آماده می شوند. روز سه‌شنبه، شاخص PMI جهانی S&P آمریکا مورد بررسی قرار می‌گیرد و به دنبال آن در روز پنج‌شنبه، ارقام  شاخص تولید ناخالص داخلی (GDP) سه‌ماهه سوم بررسی می‌شود. هفته با تمرکز بر هزینه های اصلی مصرف شخصی (PCE) در روز جمعه به پایان می رسد.برای پیاده سازی درست تحلیل تکنیکال حتما باید بروکر خوبی را انتخاب کنید. اگر از بروکر خود مطمئن نیستید و می خواهید بروکرهای مختلف را مورد بررسی قرار دهید به صفحه انتخاب بروکر سر بزنید.


منبع: https://boorsa.org/post/15689/usdchf-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%B9%D8%A8%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-08900-%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF

جفت ارز USD/CHF برای دومین روز متوالی به روند نزولی خود ادامه داد و در بازه معاملاتی توکیو روز سه شنبه در نزدیکی محدوده 0.8900 معامله می شود. این جفت ارز به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا (USD) با چالش هایی مواجه است که می تواند به اظهارات کذبانه مقامات فدرال رزرو آمریکا  نسبت داده شود.

فرانک سوئیس که به عنوان یک پناهگاه امن در نظر گرفته می شود، ممکن است در میان تنش های ژئوپلیتیکی بین اسرائیل و حماس مورد حمایت قرار گرفته باشد. با این حال، تلاش های دیپلماتیک برای کاهش تنش ها در نوار غزه اسرائیل و حماس به کاهش ریسک گریزی در بازار کمک کرده است و ریسک پذیری سرمایه گذاران را افزایش می دهد.

سرمایه گذاران احتمالاً انتظارات نظرسنجی ZEW برای ماه اکتبر را در روز چهارشنبه تماشا خواهند کرد. داده های سنتیمنت در ماه سپتامبر در 27.6- بود. اگر داده های آتی کاهش بیشتری را نشان دهد، نشان دهنده بدتر شدن شرایط تجاری و بازار کار سوئیس خواهد بود.در تقویم اقتصادی میزان اهمیت این داده های اقتصادی مشخص شده است.

فروشگاه اینترنتی بیسیم.