5 نکته که باید در یادداشت روزانه معاملاتی خود داشته باشید

این یادداشت روزانه شماست.

دوباره می‌گوییم که به خودتان بستگی دارد.

2. آموزش فارکس

معامله‌گری، صرفنظر از سبک معاملاتی یا روش معامله، یک مهارت عملکردی است.

1. ثبت نام فارکس

خیلی خوب! 5 عنصر ضروری یک یادداشت روزانه معاملات فارکس به شرح زیر است:

  1. ناحیه معاملاتی بالقوه
  2. محرک ورود
  3. حجم معامله
  4. قوانین مدیریت معامله
  5. سوابق معامله

اگر بخواهیم حقیقت را بگوییم، موارد فوق زیاد به نظر می‌رسند. لذا برای اینکه شروع کار را برای شما ساده‌تر کنیم، موارد حداقلی را به شرح زیر ارایه می‌کنیم. اینها عناصر “ضروری” یادداشت روزانه معاملاتی هستند.

دستاورد شما بر اساس میزان خوب تحلیل کردن محیط بازار توسط شما، توانایی شما در ایجاد یک طرح یا روش معاملاتی، میزان خوب اجرا کردن آن طرح و شانس تعیین می‌گردد.

قبل از اینکه لیست خود را فاش کنیم، خاطر نشان می‌کنیم که این چیزی است که معتقدیم باید در یک طرح معاملاتی گنجانده شود.

متغیرهای بسیاری وجود دارند که منجر به موفقیت می‌شوند بنا بر این باید همه چیز را یادداشت کنید تا نقاط ضعف و قوت خود را مشخص نمایید.

3. تقویم اقتصادی فارکس

این موضوع برای معامله‌گران به معنی ثبت موارد زیر است:

  • شما کی هستید و انگیزه‌های شما برای معاملات فارکس چیست. برای پیدا کردن روش درست معاملاتی برای خودتان باید بدانید کی هستید، ملاحظات سبک زندگی شما چیست و دلیل انجام دادن چیزهایی که انجام می‌دهید چیست.
  • دیدگاه‌ها و فلسفه بازار. این چگونگی درک و چهارچوب‌بندی شما از بازارها است و نحوه تصمیم‌گیری‌های شما برای عمل کردن و مدیریت ریسک حسابتان را بیان می‌کند.
  • مشاهدات بازار. هر روز در بازار روز متفاوتی است اما این بدان معنی نیست که “گرایش‌ها” یا “رفتارهای” معینی وجود دارند که می‌توانید از آنها بهره ببرید. با مشاهده دقیق و مداوم، می‌توانید این “گرایش‌ها” را پیدا کرده و استراتژی‌های خود را در قبال آنها ایجاد یا تنظیم نمایید. همچنین اگر محیط تغییر نماید، شما در رأس اوضاع قرار داشته و با آن تغییر خواهید کرد!
  • اشتباهات معاملاتی و فرصت‌های از دست رفته. اشتباهات و فرصت‌های از دست رفته هنگامی که بازار بر خلاف معامله شما حرکت می‌کند، برای موفقیت شما مضر هستند. بستن زودهنگام معاملات، در نظر نگرفتن تنظیمات مجاز، وارد معامله شدن در سطوح ورود اشتباه یا با حجم نادرست و غیره باید در یادداشت روزانه شما ثبت شوند تا از اشتباهات مشابه در آینده خودداری کنید.
  • آمار عملکرد. بسیاری از جنبه‌های عملکرد معاملاتی شما در فارکس می‌توانند در قالب داده‌های عددی کمّی‌سازی شوند. این کار تصویری واقع‌بینانه از نحوه عملکرد شما را ارایه می‌دهد. اعداد دروغ نمی‌گویند و گاهی اوقات تصویری از واقعیت می‌تواند به شما تلنگری بزند که برای برانگیخته شدن به آن نیاز دارید!

شما تنها چهار  قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

پاسخ عبارت بالا ساده است… همه چیز!!!

4. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2501/5-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF

به خاطر داشته باشید، شما تنها کسی هستید که از نوشتن یک یادداشت روزانه معاملات فارکس سود خواهید برد. بنا بر این هر چیزی را که فکر می‌کنید از آن به بهترین شکل بهره خواهید برد، یادداشت کنید!

ما این لیست را ارایه می‌کنیم تا شما از چیزی که باید در طرح خودتان گنجانده شود ایده بهتری داشته باشید اما لزوما مجبور نیستید که عینا از آن تبعیت کنید.

5 عنصر مهم

هر چیزی را که قبل از معامله، در حین معامله و پس از کامل شدن معامله حس می‌کنید و انجام می‌دهید، ثبت کنید.

شما باید یادداشت روزانه معاملاتی خود را به گونه‌ای متناسب شخصی‌سازی کنید.

یادداشت های معاملات فارکس

Dlc horizon forbidden west شامل قبیله های جدید می شود | ictnn شبکه خبری.