10 راه برای هک کیف پول ارز دیجیتال و بیت کوین

خوب است بدانید که بدافزاری وجود دارد که به کلاهبرداران کمک می‌کند آدرس کیف پول خود را به‌جای آدرس‌های موجود در وب‌سایت‌ها جایگذاری کنند. به‌این‌ترتیب به‌جای اینکه ارز دیجیتال را برای فروشندگان ارسال کنید، برای کلاهبرداران ارسال خواهید کرد.

 

ایجاد کیف پول جعلی برای هک کیف پول

ارزهای دیجیتال به یک روش پرداخت رایج در بین مصرف‌کنندگان سایر نقاط جهان تبدیل‌شده‌اند. در سال‌های اخیر مردم به‌طور چشمگیری از ارزهای دیجیتال استقبال کرده‌اند و از آن برای مقاصد مختلف استفاده می‌کنند.

همان‌طور که گفته شد راه‌های مختلفی برای هک کیف پول ارز دیجیتال و بیت کوین وجود دارد. کلاهبرداران با روش‌های مختلف به هک سیستم یا موبایل شما می‌پردازند. راه‌هایی مانند ارسال ایمیل‌های فیشینگ، نصب کی لاگرها، ایجاد کیف پول‌های جعلی، جعل هویت یک شرکت یا شخص، استفاده از تروجان ها، افزونه‌های مرورگر، دور زدن احراز هویت دومرحله‌ای و انتشار تبلیغات جعلی ازجمله راه‌هایی برای هک کیف پول ارز دیجیتال است. سعی کنید کیف پول‌ها را از سایت‌های اصلی دانلود کنید. ایمیل‌های ناشناس، بخصوص آن‌هایی که از شما انجام اقدامات خاصی را می‌خواهند یا اطلاعات شخصی شما را می‌خواهند، باز نکنید. از عبارت بازیابی خود خوب مراقبت کنید و آن را در اختیار کسی قرار ندهید. هنگام انتقال ارز دیجیتال آدرس کیف پول مقصد را پس از کپی کردن، مجددا بررسی کنید.


منبع: https://iranbroker.org/10-ways-to-hack-a-bitcoin-crypto-wallet-in-2022

فروشندگانی که ارز دیجیتال را به‌عنوان راه پرداخت می‌پذیرند، آدرس کیف پول خود را در وب‌سایت خود به اشتراک می‌گذارند. معمولا کاربران زمان خرید کالا این آدرس را کپی می‌کنند و برای انتقال ارز دیجیتال از آن استفاده می‌کنند.

بااینکه این روش برای افزایش امنیت بسیار موثر است و مانعی برای کلاهبرداری در نظر گرفته می‌شود، برخی از هکرها روش‌هایی برای دور زدن احراز هویت دومرحله‌ای پیداکرده‌اند و با استفاده از آن به هک کیف پول ارز دیجیتال و بیت کوین افراد می‌پردازند. به همین دلیل همواره باید مراقب نوتیفیکیشن های خود باشید.

9- انتشار آگهی‌های جعلی

نکته‌ای که باید درباره تروجان ارز دیجیتال بدانید این است که اگر به سیستم شما دسترسی پیدا کنند و کلیدهای خصوصی شما را شناسایی کنند، به‌راحتی می‌توانند فقط در چند دقیقه بدون اینکه متوجه شوید، آدرس BTC شما را پاک کنند.

7- هک کیف پول ارز دیجیتال با نصب افزونه‌های مرورگر

بااینکه یک طرف امنیت ارز دیجیتال شما به کیف پول و ارائه‌دهنده خدمات ارز دیجیتال مرتبط می‌شود، طرف دیگر ماجرا خود شمایید. اینکه کلیدهای خصوصی خود را در جایی امن نگهداری کنید یا اطلاعات شخصی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. عدم انجام درست هر کدام از موارد گفته‌شده سرمایه شما در خطر سرقت هکرها قرار می‌دهد. یکی از راه‌هایی که می‌تواند در حفظ امنیت ارز دیجیتال به شما کند، دانستن راه‌هایی است که هکرها برای دسترسی به کیف پول شما استفاده می‌کنند. در ادامه چند مورد از راه‌های هک کیف پول ارز دیجیتال و بیتکوین را با شما در میان می‌گذاریم.

10 راه هک کیف پول ارز دیجیتال و بیتکوین

یکی دیگر از شیوه‌های هک کیف پول ارز دیجیتال استفاده از کی لاگر ها است. هکرها دائما به دنبال دستیابی به اطلاعات شما هستند و با استفاده از این بدافزارها می‌توانند به عبارت بازیابی، رمز عبور و پین‌های ذخیره‌شده روی رایانه یا تلفن همراه شما دسترسی پیدا کنند.

همان‌طور که می‌دانید نوسان شدید یکی از جنبه‌هایی است که مردم را درباره سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال به شک می‌اندازد. البته وجود استیبل کوین‌ها باعث شده تا افراد بتوانند در زمان‌های نوسان شدید دارایی دیجیتال خود را به استیبل کوین‌های باقیمت ثابت دلار، یورو و غیره تبدیل کنند.

در این روش معمولا هک کیف پول اتفاق نمی‌افتد، چراکه این افراد از خود شما درخواست می‌کنند مقداری بیت کوین یا ارز دیجیتال دیگر را به آدرس‌های موردنظر آن‌ها ارسال کنید تا صاحب ارز دیجیتال خاصی شوید.

اگر تابه‌حال بانکی با شما تماس گرفته و از شما خواسته رمز کارت بانکی خود را با آن‌ها در میان بگذارید، پس می‌توان انتظار داشت که ارائه‌دهنده سرویس کیف پول ارز دیجیتال نیز کلیدهای خصوصی شما را درخواست کند. درحالی‌که می‌دانیم در دنیای واقعی هیچ بانکی چنین کاری انجام نمی‌دهد. در چنین مواردی سعی کنید هرچه سریع‌تر با ارائه‌دهنده کیف پول خود تماس بگیرید و موضوع را گزارش دهید.

3- هک ارز دیجیتال با نصب کی لاگر

این بررسی‌ها نشان می‌دهد که هکرها چقدر زمینه جعل اپلیکیشن های موبایل قوی هستند. آن‌ها می‌توانند از نام‌های مشابهی استفاده کنند و علاوه بر فریب کاربران بتوانند از پلتفرم‌های رسمی دانلود و نصب برنامه‌های موبایل نیز تایید دریافت کنند.