گردش سرمایه در ساعات کاری بازار نیویورک در بازار فارکس

جفت ارز

36


EUR/CHF

در زیر جدول محدوده پیپ بازار نیویورک برای جفت ارزهای اصلی در بازار بورس بین المللی را میبینید.
 

77

71

72

همچنین، به دلیل اینکه دلار ایالات متحده در طرف دیگر اکثر معاملات قرار دارد، همه به داده‌های منتشر شده ایالات متحده توجه بیشتری خواهند داشت. چه این گزارشات بهتر و چه بدتر از انتظار باشند، میتوانند به طور چشمگیری بازار بورس بین المللی را تکان دهند، چرا که دلار بالا و پایین می‌رود.

AUD/USD

نیویورک

USD/CHF

EUR/JPY

62


AUD/JPY

ثبت نام در فارکس

34


 

 

56


68


 

در مورد اینکه کدام بازار کی آغاز می‌شود گیج شدید؟ بخش بعدی برای شما تدوین شده است.

زمان معامله در بازار فارکس با بازار بورس فرق می کند. در آموزش بورس توضیح داده شده است که شاید 2 زمان متفاوت برای انجام معاملات وجود دارد اما در آموزش فارکس، زمان خود یک عامل مهم در انتخاب استراتژی فارکس است.ساعت کاری بازار فارکس بسیار منعطف است و شاید فقط تعطیلاتی وجود داشته باشد که معتبرترین بروکرهای فارکس تعطیل باشند. اگر میخواهید در بهترین بروکر فارکس زمان ها را چک کنید به سراغ ثبت نام حساب آزمایشی در بروکر فارکس لایت فارکس، هات فارکس و فارکس تایم بروید.

درست زمانی که معامله گران اروپایی در حال بازگشت از استراحت ناهار خود هستند، بازار بورس بین المللی در ایالات متحده در ساعت 8:00 صبح به وقت استاندارد شرق آمریکا، با ورود معامله‌گران به دفاتر شروع به کار می‌کند. درست مانند بازارهای آسیا و اروپا، بازار ایالات متحده نیز دارای یک مرکز مالی اصلی است که بازارها به آن چشم دارند. قطعاً، در مورد “شهری که هرگز نمی‌خوابد” حرف می‌زنیم، نیویورک! جنگل بتنی، که در آن رویاها ساخته می‌شوند!

 

برای آشنایی بیشتر و آشنا شدن با ساعت کاری بازار نیویورک و در یافت PDF این مقاله، روی لینک کلیک کنید.

EUR/GBP

برای ورود به بازار فارکس مقاله زیر را مطالعه کنید.

EUR/USD

NZD/USD

67


                                                           آشنایی با ساعت کاری بازار بورس نیویورک


منبع: https://boorsa.org/post/15/%DA%86%D9%87-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B3%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D9%87-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%88%DB%8C%D9%88%D8%B1%DA%A9

77


برای بررسی اخبار بازار فارکس و ارز دیجیتال به فارکس فکتوری فارسی سر بزنید.

USD/CAD

توجه داشته باشید هنگامیکه بازارهای ایالات متحده و همچنین اروپا همزمان باز شوند نقدینگی فراوانی در بازار بورس بین المللی (فارکس) وجود خواهد داشت. شما می توانید اطمینان داشته باشید که سیم‌های تلفن بانک‌ها و شرکت‌های چند ملیتی در حال آتش گرفتن است! این امر اجازه می‌دهد شما تقریبا با هر جفت ارزی معامله کنید، اگر چه بهتر خواهد بود به جفت ارزهای اصلی پایبند باشید و از جفت ارزهای فرعی و عجیب اجتناب کنید.

GBP/USD

68


USD/JPY

در اینجا برخی نکات که باید هنگام معامله در بازار نیویورک بدانید، ذکر می‌شوند:

  • نقدینگی زیادی هنگام صبح وجود دارد، زیرا با بازار اروپا تداخل می‌یابد.
  • اکثر گزارش‌های اقتصادی در نزدیکی آغاز جلسه نیویورک منتشر می‌شوند. به یاد داشته باشید، حدود 85٪ از تمام معاملات شامل دلار است، پس هر زمان که داده های اقتصادی مهم ایالات متحده منتشر می‌شود، پتانسیل به حرکت در آوردن بازار را دارد.
  • هنگامی که بازارهای اروپا تعطیل می‌شوند، نقدینگی و نوسانات در طول بعد از ظهر بازار ایالات متحده به تدریج افت می‌کند.
  • بعد از ظهر جمعه جنبش بسیار کمی وجود دارد، چرا که معامله گران آسیایی در بارها به رقص و آواز مشغول‌اند در حالی که معامله گران اروپایی به تماشای مسابقه فوتبال می‌پردازند.
  • همچنین در روزهای جمعه، احتمال معکوس شدن بازار در نیمه دوم روز وجود دارد، زیرا معامله گران ایالات متحده، به منظور محدود کردن احتمال قرار گرفتن در معرض هر گونه خبر آخر هفته پیش از تعطیلات آخر هفته، پوزیشن‌های خود را می‌بندند.وقتی بازار بورس بین المللی باز می شود با گپ همراه است که در قسمت های دیگر توضیحش خواهیم داد. بسیاری از افراد هم علاقه زیادی به بورس بین المللی دارند، چرا که بیش از هر بازاری گپ دارد و بسیار از گپ ها به مرور زمان پر می شوند و این یعنی جهت حرکت بازار قابل پیش بینی می شود.

GBP/JPY

 

با کدام جفت ارزها باید معامله انجام دهید؟

بازار فارکس نیویورک

این مقادیر پیپ با استفاده از میانگین داده های گذشته از ماه می 2018 محاسبه شده‌اند. توجه داشته باشید که این‌ها مقادیر مطلق نیستند و می‌توانند بسته به نقدینگی و دیگر شرایط بازارب تغییر کنند. همچنین، محدوده بازار برای EUR/CHF گنجانده نشده است، زیرا فرانک سوئیس به یورو، در طول دوره در نرخ 1.2000 ثابت شده است. بسیاری از کاربران بورس بین المللی این مشکل را دارند که می خواهند در زمانی در این بازار معامله کنند که اسپردها پایین است.چرا که راحت تر می توانند استراتژی های کوتاه مدت خود در این بازار را پیاده کنند.همین افراد گاها در زمان بسته بودن بورس بین المللی در نیویورک سعی می کنند معامله کنند که با توجه به بسته شدن این بازار نقدینگی کم و اسپرد بسیار بالاست، از این رو از بازار نفرت پیدا می کنند