کپی تریدینگ و حساب پم | معرفی بهترین بروکر برای حساب پم!

شما در هر زمان می‌توانید با برداشتن تیک گزینه “Agree to terms of use of the Signals service” حسابتان را با اکانت کپی ترید قطع کنید. برای اتصال مجدد دوباره تیک را فعال کنید. 


منبع: https://iranbroker.org/copy-trading-and-pamm-account

در بخش آخر هم می‌توانید مقدار تاخییر را برای باز کردن معامله مشخص کنید. از آنجا که ممکن است هنگام پوزیشن گیری توسط مدیر قیمت کمی تغییر کند، می‌توانید از این بخش مشخص کنید که تا چه مقدار تغییر قیمت همچنان معامله برای شما باز شود. می‌توانید عدد 4 یا 5 را قرار دهید. 

سپس در پنجره‌ای که باز می‌شود، نام کاربری و رمز عبور پروفایل خود در سایت MQL5 را وارد کنید.

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر پروفایل، وارد صفحه اختصاصی آن شوید و جزئیات بیشتری را از آن حساب مشاهده کنید.

وارد نرم افزار متاتریدر خود شوید و از منو بالا گزینه Tools و سپس Option را انتخاب کنید.

در ادامه آموزش کامل کپی تریدینگ، شما به صورت خودکار به نرم افزار متاتریدر انتقال داده خواهید شد و می‌توانید هزینه اشتراک را با توجه به گزینه‌هایی که در دسترس است انجام دهید. شما می‌توانید از طریق بالانس حساب خود نیز هزینه را پرداخت کنید. برای این منظور با پشتیبانی بروکرتان تماس گرفته تا مراحل را انجام داده و شما را راهنمایی کند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در این صفحه می‌توانید حسابی که قصد متصل کردم اکانت خود به آن را دارید، انتخاب کنید. شما علاوه بر مشاهده نمودار رشد حساب هر مدیر، می‌توانید در هر باکس جزئیاتی از حساب مدیر را مشاهده کنید (تصویر زیر).

قبل از آموزش کپی تریدینگ لازم است در سایت MQL5.com ثبت نام کنید. پس از ثبت نام از منو بالا صفحه گزینه “signals” را انتخاب کنید تا به صفحه‌ای که مربوط به کپی ترید MQL5 است دسترسی داشته باشید.

کپی تریدینگ در سایت mql5

کپی ترید در سایت ام کیو ال 5

کپی تریدینگ MQL5

کپی تریدینگ ام کیو ال 5

بعد از خرید اشتراک، از طریق منو متاتریدر مسیر Tools  و سپس Options را طی کنید و در پنجره باز شده تب Signals را انتخاب کنید.

کپی تریدینگ

اکنون متاتریدر شما به حسابتان در سایت ام کیو ال 5 متصل شده است. در مرحله بعدی به وبسایت ام کیو ال 5 رفته و ارائه دهنده سیگنال مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. در ادامه گزینه مربوط جهت عضویت را کلیک کنید (تصویر زیر).

در ادامه یک پنجره برای شما باز خواهد شد که جهت تایید و ادامه روند باید بر روی دکمه موجود در آن کلیک کنید.

کپی ترید mql5

در قسمت تنظیمات شما می‌توانید انتخاب کنید که چند درصد از حجم به نسبت حساب مدیر برای هر معامله باز شود. به عنوان مثال اگر حداکثر را انتخاب کنید (95 درصد)، هر معامله با سایز مشابه مدیر برای ما نیز باز می‌شود.

در قسمت بعدی می‌توانید مشخص کنید که در چه مبلغی معاملات شما بسته شود. این کار برای جلوگیری از کال مارجین شدن است. به عنوان مثال اگر 100 دلار سرمایه دارید و عدد 50 را وارد کنید، معاملات باز شما بعد از اینکه دارایی شما به 50 دلار رسید بصورت خودکار بسته می‌شوند و اجازه نمی‌دهد حسابتان بیشتر وارد ضرر شود.