کاردانو پیش از اصلاح، در مسیر رسیدن به 2$ قرار گرفته است

بهترین آموزش بازار ارز دیجیتال


منبع: https://boorsa.org/post/138/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1-2-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

پروژه تسریع کننده رای گیری Fund3 موجودی کیف پول ها را با ارزهای کشورهای مختلف و به انتخاب شما منتشر می کند. این ویژگی  با کمک Smash servers، جزئیات تراکنش ها به یک شبکه داده های بزرگ که جزئیات کمیسیون هر تراکنش را با توجه به واریز ها به شرکت ADA مشخص می کند، به مرحله عملیاتی رسیده است.

نمودار کاردانو

شرکت IOHK بیانیه ای را در مورد به روز رسانی کاردانو و ارتقا سطح کیف پول هایش منتشر کرده که به شرح زیر است:

کاردانو دوباره به مسیر صعودی خود بازگشته و این اتفاق دقیقا بعد از تغییرات تیم برنامه نویسی در ساختار بلاک چین این ارز دیجیتال رخ داده است.

برای شرکت در دوره های بازار ارز دیجیتال روی لینک زیر کلیک کنید

شرکت خالق کاردانو تنظیمات را به گونه ای چیده که در مرحله ثبت نام در Fund3 جایی که سرمایه گذاران شزایط رای دهی روی پروژه های آتی کاردانو به منظور ارتقا سطح شبکه بلاکچین دارند باز باشد. پروژه بعدی شرکت ADA که خالق کاردانو است به جذب سرمایه 1 میلیون دلاری این ارز دیجیتال و راه اندازی پروژه های بعدی کمک می کند.

خبر جدیدی که تیم برنامه نویسی در جهت ارتقا ایمنی این ارز دیجیتال انجام داده، قیمت این ارز دیجیتال را بالا خواهد برد. بعضی از کارشناسان پیش بینی می کنند که سقف این حرکت صعودی 2$ باشد.

افزایش کارایی شبکه کاردانو

برای بررسی اخبار بازار فارکس و ارز دیجیتال به فارکس فکتوری فارسی سر بزنید.

 

  • قیمت کاردانو در مسیر رسیدن به 2$ قرار گرفته است. اکنون در نمودار این ارز دیجیتال الگوی سروشانه وارونه دیده می شود
  • پروژه جدید این این ارز دیجیتال، احتمال افزایش قیمت کاردانو را بالا برده است.

فعل و انفعال های اخیر شبکه کاردانو به افزایش اعتبار قیمت این ارز دیجیتال اعتبار داده است. از نوامبر سال 2020، تعداد کیف پول های ایجاد شده این ارز دیجیتال 540% افزایش پیدا کرده است. امروز 4600 آدرس جدید کاردانو ایجاد شد.

این به روزرسانی و ارتقا سطح، کاردانو را یک قدم به شکست اثریوم در بازی خودش و رقابت با دیگر ارزهای دیجیتال دیگر نزدیک می کند

کاردانو به سوی بالاترین قیمت تاریخ خود حرکت می کند

از دید تحلیل تکنیکال، تغییرات اخیر، مانند ریختن سوخت در آتش بود و در نتیجه آن، ارزش کاردانو در 24 ساعت اخیر 8% بالاتر رفته و به هدف قیمتی خود که با الکوی سر و شانه معکوس در نمودار هفتگی مشخص شده بود نزدیک می شود. در زمان نوشتن این تحلیل، قیمت کاردانو برای رسیدن به 2$، به افزایش 100% نیاز دارد.

شرکت مهندسی و مطالعات و تحقیقات IOHK مسئولیت پروژه گسترش Cardano را بر عهده دارد. این خبر در روز 17 فوریه اعلام شد و شور عجیبی را در بازار این ارز دیجیتال به پا کرد. تحولات اخیر کاردانو انقلابی در نوآوری شبکه های ارزهای دیجیتال به حساب می آید. با استفاده از مکانیزم سریع راه اندازی پروژه ها، کاربران اکنون می توانند نقش عظیمی در تصمیمات آینده این ارز دیجیتال ایفا کنند.