چگونه با راه رفتن درآمد دلاری داشته باشیم؟ آشنایی با اپلیکیشن‌های Move 2 Earn


شاید در ابتدا عنوان این نوشتار بسیار عجیب و ناملموس به نظرتان برسد. شاید هم گمان کنید مثل سایر تبلیغات اینترنتی، دروغ و دغلی در کار است. اما اگر کمی حوصله کنید و همراه ما باشید تا این مسیر اعجاب آور را طی کنیم، به نتایج فوق العاده‌ای خواهید رسید! در انتهای این مقاله شما می‌توانید درآمد دلاری با راه رفتن خود داشته باشید.

سرعت پیشرفت تکنولوژی در دنیای مدرن بسیار زیاد است. جوری که هر روز شاهد اختراع چیزهایی هستیم که حتی در خواب هم نمی‌توانستیم به آن‌ها دسترسی داشته باشیم. در نتیجه اگرچه شک و شبه شما درمورد حقیقی بودن عنوان این نوشتار قابل درک است، اما مطمئنا این حس تعجب در این روزها زیاد به سراغتان می‌آید.

برای اینکه خیالتان هرچه زودتر راحت شود به سرعت ابهامات شمارا را کنار می‌زنیم. شما با بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی مانند استپن (STEPN) و سوئت کوین (Sweatcoin) و…، می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید. به همین سادگی درآمد دلاری با راه رفتن بدست می‌آورید!

نام بازی و اپلیکیشن‌ها ارزهای دیجیتال
استپن (STEPN) GMT
سوئت کوین (Sweatcoin) سوئت
والکن (Walken) والکن
گرین ساتوشی (Green Satoshi) GST
استپ اپ (Step App) FITFI
دات مووز (Dotmoovs) MOOV

درآمد دلاری با بازی استپن (STEPN)

بازی استپن (STEPN) در نتیجه رشد تکنولوژی‌های اعجاب انگیزی مانند NFT، وب 3، بلاک چین و ارزهای دیجیتال به وجود آمده است. هدف این بازی ترویج فرهنگ زندگی سالم، اهمیت دادن به سلامتی، و همچنین درآمد دلاری با راه رفتن است. بازی استپن به جوانان و نوجوانانی که ساعات زیادی در روز مشغول انجام بازی‌های مختلف هستند، بسیار پیشنهاد می‌شود. به این دلیل که آن‌ها نه تنها ترغیب به ورزش و فعالیت بدنی می‌شوند، بلکه می‌توانند از تفریحشان پول در بیاورند!

این بازی براساس تمرینات ورزشی و پیاده‌روی کاربران ساخته شده است. برای کسب امتیاز و رد کردن مراحل بازی استپن (STEPN) شرکت کنندگان هر روز باید به میزان مشخصی پیاده‌روی و یا ورزش کنند.

چگونه درآمد دلاری با راه رفتن داشته باشیم؟
لوگوی بازی استپن (STEPN)

البته در نظر داشته باشید که این بازی به صورت انلاین انجام می‌شود که همین نکته، ویژگی‌های همیشه به روز بودن و ارائه امکانات جدید در بازی استپن را در پی دارد. در نتیجه کاربران و شرکت کنندگان در این بازی، روز به روز با چالش‌های هیجان انگیز و مفرح بیشتری رو‌به‌رو می‌شوند.

امکانات اجتماعی زیادی در بازی استپن در نظر گرفته شده است. برای مثال بازیکنان می‌توانند با دوستان خود در سراسر جهان به طور چند نفره بازی کنند، با همدیگر چالش‌ها را پشت سر بگذارند و در نهایت پیروزیشان را با هم جشن بگیرند! در این بازی امکانات چت با هم‌‌تیمی‌ها، ارسال دعوت‌نامه و دریافت فوری جوایز وجود دارد.

در نهایت بازی استپن یک بازی آنلاین فوق‌العاده است که به دلیل گرافیک زیبا، امکانات اجتماعی، چالش‌های جذاب و تنوع در مراحل برای افراد زیادی در سراسر دنیا، کاربرد دارد.

درآمد دلاری با اپلیکیشن سوئت کوین (Sweatcoin)

شما با استفاده از این آپ می‌توانید درآمد دلاری با راه رفتن کسب کنید! سوئت کوین (Sweatcoin)، یک اپلیکیشن موبایل است که به کاربران این امکان را می‌دهد که با تمرین و ورزش در فضای باز، دارایی‌های دیجیتالی کسب کرده و با آن‌ها محصولات متنوعی را از فروشگاه آنلاین اپلیکیشن خریداری کنند.

چگونه درآمد دلاری با راه رفتن داشته باشیم؟

این اپلیکیشن با استفاده از فناوری GPS و حسگرهای شتاب‌سنج و گام‌شمار، تعداد قدم‌های شما را اندازه‌گیری کرده و بر اساس آن، دارایی‌های دیجیتالی به حساب شما اضافه می‌کند. از این جوایز را می‌توانید برای خرید محصولات و خدماتی مانند کارت هدیه، بلیط هواپیما و… استفاده کنید.

در واقع هدف این بازی ترویج ورزش و اهمیت به سلامت بدنی افراد است. شما با انجام این بازی علاوه بر اهمیت دادن به سلامتی خود، درآمدی دلاری کسب خواهید کرد.

برای شروع بازی، کاربران باید ابتدا اپلیکیشن سوئت کوین را روی گوشی خود نصب کرده و سپس مراحل ثبت نام را بگذرانند. پس از تاییدشدن ثبت نام، اپلیکیشن با استفاده از فناوری GPS و حسگرهای شتاب‌سنج و گام‌شمار، تعداد قدم‌های شما را اندازه‌گیری کرده و بر اساس آن، سکه‌های دیجیتالی به حساب شما اضافه می‌کند. هر ۱۰۰۰ قدم که شما در فضای باز قدم می‌زنید، ۰/۹۵ سکه به حساب شما اضافه می‌شود.

با استفاده از سکه‌های دیجیتالی کسب شده، کاربران با توجه به کیف پولشان می‌توانند از محصولات و خدماتی مهیج بهره ببرند. همچنین، در این اپلیکیشن، تمرین‌های رایگانی ارائه می‌شود که کاربران می‌توانند با انجام آن‌ها، سکه‌های بیشتری را کسب کنند.

بازی سوئت کوین، به دلیل ارائه امکانات جذاب و تشویق کاربران به ورزش و فعالیت بیشتر، در همه جای دنیا بسیار محبوب و پرطرفدار است.

چگونه درآمد دلاری با راه رفتن داشته باشیم؟

سخن آخر

در این نوشتار با سعی کردیم تا بازی و اپلیکیشن‌هایی که امکان کسب درآمد دلاری با راه رفتن دارند را به شما معرفی کنیم. این اپلیکیشن‌ها به شما این امکان را می‌دهد که از اوقات فراغت خود نیز استفاده کنید. اگر تجربه‌ای از استفاده از این بازی‌ها دارید با ما در میان بگذارید!

آیا بازی استپن (STEPM) رایگان است؟

بله، استپن یک بازی آنلاین رایگان است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. البته نسخه‌های پولی بازی هم وجود دارد که برای بهره مندی از خدمات بیشتر می‌توانید آن‌هارا خریداری نمایید.

آیا می‌توان از راه فرتن درآمد دلاری کسب کرد؟

بله، شما می‌توانید از عادت پیاده‌روی خود پول دربیاورید. بازی‌ها و اپلیكیشن‌های زیادی وجود دارد که شما را به این هدف می‌رساند. برای مثال به طور ریگان می‌توانید از برنامه‌هایی مانند استپن (STEPN) و سوئت کوین (Sweatcoin)، بهره ببرید.

آیا می‌توان از اپلیکیشن سوئت کوین (Sweatcoin) پول نقد دریافت کرد؟

بله، اما در مراحل اولیه سکه‌هایی که شما در این بازی کسب می‌کنید تنها در فضای مجازی قابل استفاده است. شما با این سکه‌ها می‌توانید کارهایی از قبیل خرید لوازم الکترونیکی، بلیط و … انجام دهید. بعد از مدتی که سکه‌های بیشتری بدست آوردید و افراد زیادی را به بازی دعوت کردید، می‌توانید به طور نقد از طریق PayPal سکه‌هایتان را انتقال دهید.


منبع: https://iranbroker.net/move-2-earn/