چرا خرید و هولد رمزارز الگوراند ایده ی هوشمندانه ای است

در وایت پیپر اورجینال رمز ارز الگوراند قید شده که این رمز ارز در قراردادهای هوشمند پیشرفت زیادی داشته و می تواند فروش و عنوان چیزهایی که مورد فروش قرار می گیرد را با دقت ثبت و ضبط کند. البته که راجع به این رمز ارز افراد زیادی سرمایه گذاری کردند و در جایی که برای این پروژه سرمایه پذیری انجام شد نزدیک به 60$ میلیون به این پروژه تعلق گرفت و می توان گفت که در این امر بسیار موفق عمل کردند.

یکی از برنامه هایی که بر مبنای شبکه بلاک چین الگورند در حال فعالیت است ANote Music است که اجازه می دهد که سرمایه گذاران و منتشرکنندگان موسیقی حق رویالتی هر موسیقی را بر مبنای الگوراند به فروش برسانند. حتی از این اپلیکیشن برای توزیع پاداش بین سرمایه گذاران الگوراند استفاده می شود و همچین باید اشاره کرد که این رمز ارز میزبان مسابقات شطرنج بوده است.

اما برای الگوراند این فرآیند بسیار سریع تر است است و به صورت جهانی و غیر متمرکز انجام می شود. هرچه افراد مقدار بیشتری الگوراند داشته باشند درصد اینکه پاداش به آن ها تعلق بگیرد بیشتراست. به همین خاطر با سرعت بیشتری تراکنش ها مورد پردازش قرار می گیرد.

الگوراند با سیستم شبکه بلاک چین غیر متمرکز کار می کند و ارز دیجیتالش با نام ALGO شناخته می شود.

چیزی که رمز ارز الگورند را خاص می کند فرآیند استخراج آن است که بسیاربه صرفته تر از ارزهای دیجیتال دیگر است و نیاز به حل کردن معادلات پیچیده تر ندارد. بنابراین از این حیث از رمز ارزهایی مثل بیتکوین بسیار جلوتر است. فرآیندی که برای ارزهای دیجیتالی مثل بیتکوین انجام می شود باعث تولید انرژی بسیار زیادی ست که اصلا مقرون به صرفه نیست و در نهایت برای دریافت پاداش بین افراد استخراج کنند قرعه کشی می شود و پس از انجام قرعه کشی، بررسی اعتبار تراکنش و تایید آن زمان زیادی صرف می شود.

به عنوان یک دارایی باید گفت که این رمز ارز نوسانات بسیاری دارد و به سمت 2$ در حال حرکت است. البته این برای زمانی است که این مطلب در سایت بورسا گذاشته می شود. البته که سرمایه گذاری روی این رمزارز به هیچوقت قمار نیست چرا که تکنولوژی پشت آن بسیار خاص است.

آشنایی با الگوراند در سایت بورسا

پروژه این شرکت در سال 2017 شروع شد و در سال 2019 این رمز ارز منتشر شد. مغز متفکر این پروژه آقای سیلویو میکالی است که یکی از پروفسورهای دانشگاه MIT محسوب می شود. این فرد دو بار جایزه تورینگ را مال خود کرد.

نوسان گیری روی الگوراند

حالا مسئله اینجاست که چه میزان الگوراند در بازار در حال گردش است. در زمانی که این مقاله نوشته می شود 6 میلیارد الگوراند در حال چرخش بوده که این به معنای 60% ظرفیت کلی این رمز ارز است. این رمز ارز به تمام کسانی که در فرآیند های برنامه نویسی، بهتر کردن وضعیت شبکه و کارهای مختلفی که روی این رمز ارز انجام می شود پاداش می دهد.

یکی از بی نظیر ترین پروژه ها که توجه بسیاری از سرمایه گذاران را جلب کرده رمز ارز الگوراند است. در این مقاله سعی داریم راجع به رمز ارز الگو و بازار این رمز ارز نگاهی بیندازیم.

الگوراند چیست؟

یکی دیگر از اهداف الگوراند پردازش وام است. این بدان معناست که شهروندان یک کشور می توانند بر مبنای این رمز ارز وام دریافت کرده و پس از آن وام را در طولانی مدت پس بدهند.

مانند دیگر آلتکوین ها، الگوراند در تلاش است که یک اکوسیستم و اپلیکیشنی درست کند که افراد بتوانند در آن این رمز ارز را به صورت مستقل جابجا کنند. هدف از پایه گذاری این رمز ارز وارد شدن به بحث قراردادهای هوشمند و NFP هاست و تاحدی هم موفق بوده است.

از الگوراند در کجا می توانید استفاده کنید؟

دنیای ارزهای دیجیتال به همان اندازه که هیجان انگیز است گیج کننده هم محسوب می شود. کوین ها، پروژه ها ، پروتکل ها و شبکه های جدید و تبلیغاتی که هر روز در اینترنت برای ارزهای دیجیتال جدید مشاهده می کنیم. بعضی از این ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی را دارند.

ایده این ارز دیجیتال مثل ریپل و استلار است و تیم این شرکت در پی غیرمتمرکز کردن سیستم های مالی است بدون اینکه هیچ مرکزیتی کنترل تراکنش ها را در دست داشته باشد، سرعت جابجایی را کم کرده و هزینه های جابجایی را زیاد کند. اگر به سایت کوین مارکت کپ نگاهی بیندازید این رمز ارز جزو 30 ارز دیجیتال برتر است.

شایان ذکر است که کمیسوین جابجایی رمزارزها بر مبنای شبکه بلاک چین الگوراند بسیار پایین تر از اثریوم است. از دیگر برتری های این رمز ارز نسبت به اثریوم سرعت بالای تراکنش هاست که به صورت میانگین 5 ثانیه تخمین زده شده است. این عدد برای رمز ارز بیتکوین نزدیک به 9 دقیقه است.


منبع: https://boorsa.org/post/5916/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%87%D9%88%D9%84%D8%AF-%D8%B1%D9%85%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

قیمت رمز ارز الگوراند

تاریخچه رمز ارز الگوراند

در زمانی که این مقاله نوشته می شود رمز ارز الگوراند در جایگاه 29 بازار ارز دیجیتال در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. بیشتر ارزهای جدید با سرعت زیاد رشد می کنند و سپس از بازار محو می شوند. حرکت رمز ارز الگوراند بسیار آهسته است و این نشان می دهد که این رمزارز با سرعت خیلی کم در حال جا افتادن است.

آشنایی با الگوراند

الگورند چطور کار می کند؟