پیش بینی یورو

این هفته شاید نشست تعیین نرخ بهره بانک مرکزی اروپا به اندازه نشست فدرال رزرو آمریکا برای بازار اهمیت نداشته باشد. با این حال برای معامله گران یورو مهم است که از جزئیات این نشست آگاه شوند. یورو پیش از نشست بانک مرکزی اروپا عملکرد ضعیفی داشته است، اما شاید بعد از این نشست تقویت شود.

تورم ناحیه یورو نگران کننده است

دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 – 11:36

پیش از نشست تعیین نرخ بهره بانک مرکزی اروپا، بازار به داده‌های تورمی ناحیه یورو توجه خواهد کرد. تا به این جای کار، نرخ رشد تورم خالص ناحیه یورو به دلیل رشد سریع دستمزدها بالا بوده و انتظار می‌رود که همچنان در سطوح بالا باقی بماند. مسئله‌ای که بانک مرکزی اروپا با آن مواجه است، فشارهای تورمی است که از سمت عرضه به سمت تقاضا سرایت کرده است.

بانک مرکزی اروپا نرخ بهره را چقدر بالا خواهد برد؟

تحلیل بنیادی یورو، تازه ترین تغییرات و تحولات اقتصادی و پولی ناحیه یورو را دنبال می کند. شما به کمک تحلیل های این صفحه می توانید وضعیت بنیادی یورو را با سایر ارز ها مقایسه کنید، تا به دیدگاه روشنی از آینده جفت ارز هایی مثل EURUSD دست پیدا کنید.

تحلیل بنیادی و فاندامنتال یورو!

تحلیل بنیادی یورو – دوشنبه ۱۱ اردیبهشت

بازار با این سؤال مواجه است که بانک مرکزی اروپا نرخ بهره را تا چه اندازه بالا خواهد برد؟ بر اساس انتظارات نرخ بهره‌ای بازار، شانس افزایش ۰٫۲۵ واحد درصدی نرخ بهره بانک مرکزی اروپا در نشست این هفته ۷۸ درصد است. در شرایط فعلی اوضاع اقتصادی کمی مبهم است و شاید مقامات بانک مرکزی اروپا تا نشست ماه ژوئن با احتیاط عمل کنند.

پیش بینی یورو 1 مه 1 تحلیل بنیادی فارکس اونس طلا و نفت خام
برآورد متوسط نرخ برابری EURUSD برای ماه های آینده


منبع: https://iranbourseonline.co/240153/fa/%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%88