پلتفرم زولوترید چیست؟ | همه‌ چیز درباره‌ی ZuluTrade

یکی از دغدغه‌های اصلی معامله‌گران نوپا این است که از روی دست معامله‌گران باتجربه معامله کنند. زولوترید طراحی شده است تا به این چالش معامله‌گران پاسخ بدهد.

معرفی پلتفرم زولوترید

صحت داده‌های سود و زیان نمایش داده شده در این پلتفرم توسط زولوترید تضمین شده است زیرا جزئیات معامله توسط بروکر تأیید می‌شود. معامله‌گران نمی‌توانند نتایج خود را در این پلتفرم اصلاح کنند و تمامی این نتایج به‌صورت خودکار در این پلتفرم منتشر می‌شوند.

ZuluTrade با چه بروکرهایی کار می‌کند؟

در صفحه‌ ثبت‌نام این پلتفرم در بخش انتخاب کشور یا پیش‌شماره‌ تلفن همراه نام ایران در لیست‌های این بخش وجود ندارد. بنابراین کاربران ایرانی نمی‌توانند به صورت مستقیم از خدمات این پلتفرم استفاده کنند.

آموزش ثبت‌نام در ZuluTrade

در حال حاضر این پلتفرم با بروکرهای زیر فعالیت می‌کند:

زولوترید نه سرمایه‌ای از شما را نگه می‌دارد و نه به حساب‌های شما دسترسی دارد. تمام سرمایه‌های سرمایه گذاری شده شما در حساب بروکر شما نگهداری می‌شود.

این پلتفرم توانست تا سال ۲۰۱۴ حدود یک میلیون کاربر را به سمت خود جذب کند. حجم معاملات در این پلتفرم تا سال ۲۰۱۴ برابر ۸۰۰ میلیارد دلار گزارش شده است.

پلتفرم زولوترید چیست؟ | همه‌ چیز درباره‌ی ZuluTrade

ZuluTrade چگونه کار می‌کند؟

زولوترید یکی از پلتفرم‌های موفق کپی‌ترید است که می‌توان توسط بروکرهای زیادی از خدمات کپی‌ترید آن بهره برد. با توجه به آن که این پلتفرم در صفحه‌ی ثبت‌نام از کاربران یک شماره تلفن همراه به همراه پیش‌شماره‌ی آن می‌خواهد و نام ایران در لیست پیش‌شماره‌ی این پلتفرم وجود ندارد؛ کاربران ایرانی نمی‌توانند از این خدمات این پلتفرم به صورت مستقیم استفاده کنند.


منبع: https://iranbroker.org/zulutrade

زولوترید یکی از پلتفرم اتوترید اجتماعی () در فارکس، سی اف دی‌ها و رمزارزها است که در آن کاربران می‌توانند به طور خودکار فعالیت تجاری معامله‌گران باتجربه را از سراسر جهان دنبال کنند و تأثیر احساسات در معاملات را از بین ببرند.

در این صفحه مشخصات کاربری خود شامل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، یک پسورد بین ۸ تا ۲۰ کاراکتر شامل حروف انگلیسی بزرگ و کوچک و کاراکتر خاص و عدد، نام کشور و یک شماره‌ی همراه را وارد کنید.

جمع بندی

ابتدا وارد صفحه‌ی ثبت‌نام وبسایت زولوترید شوید.

پلتفرم زولوترید چیست؟ | همه‌ چیز درباره‌ی ZuluTrade

شما می‌توانید با استفاده از این لینک لیست تمامی بروکرهای متصل به پلتفرم زولوترید را مشاهده کنید.

آیا ZuluTrade به ایرانیان خدمات ارائه می‌دهد؟

پلتفرم زولوترید چیست؟ | همه‌ چیز درباره‌ی ZuluTrade
صفحه‌ ثبت‌نام پلتفرم زولوترید
پلتفرم ZuluTrade یک پلتفرم تحت وب است که می‌تواند معامله‌گران در سطح جهانی را علاقه‌مند به اشتراک گذاشتن استراتژی خود با سرمایه‌ گذاران نوپا در مقابل دریافت کمیسیون کند.

در واقع این پلتفرم به عنوان یک واسطه بین شما و فردی که قصد اشتراک استراتژی خود با شما را دارد عمل می‌کند با این تفاوت که زولوترید به حساب آن فرد و شما متصل می‌شود و سپس معاملات آن فرد را در حساب شما نیز اجرا می‌کند.

امنیت ZuluTrade