هشدار علیه پلتفرم سرمایه‌گذاری Mavtopfxtrade


سایت mavtopfxtrade.com یک پلتفرم اسکم است که در زمینه سرمایه‌گذاری فارکس و ارزدیجیتال فعالیت می‌کند و مدعی است که شرکت آن در کشور انگلستان قرار دارد.

از آنجا که تبلیغات این وبسایت توسط برخی افراد سودجو در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های تلگرام ایرانی مشاهده شده است، آن را بررسی کردیم تا از هر گونه کلاهبرداری‌های احتمالی توسط آن در آینده پیشگیری شود. متاسفانه طی بررسی انجام شده مشخص شد که این سایت مشتریان ایرانی را ثبت نام می‌کند! پشتیبان سایت mavtopfxtrade اعلام کرد که ما با افتخار از سرمایه‌گذاران ایرانی استقبال می‌کنیم!!!

نهاد نظارتی FCA مستقر در انگلستان که مرجع نظارت بر شرکت‌های مالی در این کشور است، بتازگی هشداری علیه این شرکت سرمایه‌گذاری منتشر کرده است. در عکس زیر می‌توانید متن این هشدار را مشاهده نمایید.

forex news 05 01 2023 3

FCA به صراحت اعلام کرده که mavtopfxtrade هیچگونه محوزی برای فعالیت ندارد و اطلاعات ذکر شده توسط آن نادرست است. این نهاد نظارتی نسبت به ریسک فعالیت در این وبسایت به کاربران هشدار داده است.

این شرکت در وبسایت خود هیچ مجوز قانونی برای فعالیت خود ارائه نکرده است. علاوه بر این، کلیه اطلاعات ثبت شده در زمینه همکاران تجاری این شرکت و تامین‌کنندگان نقدینگی آن جعلی هستند.

کلیه پرداخت‌ها در این پلتفرم به وسیله ارز دیجیتال است و به همین دلیل هیچگونه امکان پیگیری قضایی در صورت بروز مشکل را نخواهید داشت.

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در این سایت 500 دلار است که به شکل پکیج‌های سرمایه‌گذاری 30 روزه تا 90 روزه با سود تا سقف 150 درصد در دسترس است!

سرمایه‌گذاری در پلتفرم‌های معاملاتی فاقد مجوز قانونی و مشکوک، خطر از دست دادن سرمایه شما را به همراه دارد.


منبع: https://iranbroker.net/mavtopfxtrade-scam