نزخ جفت ارز GBP/JPY تا سطح 151.00 افزایش خواهد یافت

 

 


منبع: https://boorsa.org/post/2938/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-gbpjpy-%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-15100-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA

1. ثبت نام فارکس

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

3. تحلیل فارکس

جفت ارز GBP/JPY در اوایل بازار معاملاتی اروپایی پیشنهادات تازه ای را دریافت کرد و به بالاترین سطح دو روزه خود رسید و آخرین بار در نزدیکی سطح 150.85 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 هیچ داده اقتصادی مهمی در بازار وجود ندارد که قرار باشد در روز دوشنبه از انگلستان منتشر شود ، و این باعث می شود که ارزش جفت ارز GBP/JPY در معرض خطر بیشتر بازار قرار گیرد.  به غیر از این ، پویایی قیمت دلار می تواند بر پوند تأثیر بگذارد و به تولید برخی فرصت های تجاری کوتاه مدت در سراسر جهان کمک کند.

 با این وجود ، ترکیبی از عوامل ممکن است معامله گران را از انجام معاملات تهاجمی باز دارد و از هرگونه سود بیشتر برای جفت ارز GBP/JPY جلوگیری کند.  نگرانی ها مبنی بر اینکه بحران بدهی گروه Evergrande ممکن است به کل بخش املاک چین سرایت کند ، اشتهای سرمایه گذاران برای دارایی های ریسک پذیرتر را کاهش داده و این موضوع می تواند به نفع ین ژاپن باشد.


از سوی دیگر ، بحران جاری سوخت در انگلستان ، همراه با تنش های جدید بین بریتانیا و فرانسه بر سر حقوق ماهیگیری پس از برگزیت ، می تواند به عنوان یک مانع برای پوند عمل کند.  این ، به نوبه خود ، باعث می شود تا قبل از تأیید اینکه جفت ارز GBP/JPY به پایان رسیده و موقعیت خود را برای هرگونه سود بیشتر تعیین کرده است ، منتظر خریدهای بعدی باشید.

تحلیل جفت ارز GBPJPY

2. آموزش فارکس

 این جفت ارز بر اساس بازگشت خوب در بازار معاملاتی قبلی از منطقه 20-149.25 ایجاد شد و در اولین روز از هفته معاملاتی جدید ، پس از مدتی جذب شد.  پوند انگلیس از ضعف متوسط   دلار آمریکا سود برد.  به غیر از این ، لحن پیشنهادی پیرامون ین ژاپن ، نرخ جفت ارز GBP/JPY را برای دومین روز متوالی افزایش داد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.