معرفی بروکرهای فارکس با اهرم بالا در سال 2022

استفاده از اهرم بالا باعث می‌شود تا مارجین کمتری برای معاملات شما درگیر شود و در نتیجه امکان باز کردن معاملات بیشتری را دارید. اگر با لوریج و اهرم آشنا نیستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب صفحه را مطالعه نمایید.

به هر حال این امتیاز بدون هزینه هم نیست، زیرا کارگزاران برای وجوه قرض‌ گرفته‌شده نرخ بهره از معامله‌گران دریافت می‌کنند که به عنوان کارمزد سوآپ یا بهره شبانه هم  شناخته می‌شود.

اهرم معاملاتی بالاتر، فرصت‌های بیشتری را برای معامله‌گران فراهم می‌کند اما باید در نظر داشته باشید که به همان اندازه، ریسک بیشتری را به همراه دارد.

اهرم بالا معمولا توسط معامله گران با تجربه یا پیشرفته استفاده می‌شود که به استراتژی معاملاتی خود مطمئن هستند و می‌خواهند حداکثر سود ممکن را از بازار بدست آورند. با این حال بسیاری از معامله‌گران تازه‌کار هم به استفاده از اهرم بالا علاقه دارند.

این راه خوبی برای معامله گران است تا از سرمایه اندک خود، به وسیله مبلغی که از بروکر قرض گرفته محافظت کنند.

در هر صورت اگر به دنبال لوریج بالا هستید، می‌توانید یکی از بروکرهای فارکس با اهرم بالا که به شما معرفی کرده‌ایم را بررسی نمایید.


منبع: https://iranbroker.org/high-leverage-forex-brokers

به طور خلاصه، اهرم در معاملات ارزی به پولی اطلاق می‌شود که یک معامله‌گر از بروکر خود وام می‌گیرد تا مبلغی بیشتر از آنچه که می‌خواهد از آن استفاده کند را برای سرمایه‌گذاری در اختیار داشته باشد.

بروکرهای فارکس با اهرم بالا