قیمت ایرواشر 02166426880 مناسب ترین قیمت ایرواشر گرماسرد-بتا تهویه

اگر سیستم تنها دارای فن و کویل گرم و سرد باشد به آن فن کویل و یا یونیت هیتر یا یونیت کولر گفته می شود. امروزه اکثر ایرواشرهای موجود در بازار، در اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شوند که می توان بسته به نوع نیاز و فضای مورد استفاده، هر یک از انواع آنها را خریداری، نصب و راه اندازی کرد. موتور الکتریکی در دستگاه تهویه ایرواشر مصرف برق نسبتا بالایی دارد و کار اصلی آن به گردش درآوردن فن می باشد. ایرواشر در حالت گرمایشی دقیقا مشابه سیستم گرمایش دستگاه هواساز عمل می کند و از قدرت گرمایی بالایی برخوردار است. ایرواشر دستگاهی است برای تنظیم تهویه هواکه در آن هوا در تماس مستقیم با قطرات آب قرار گرفته و تبادل جرمی و حرارتی بین آب و هوا به وجود می آید. با توجه به نوع سیستم گرمایشی تعبیه شده در ایرواشر، قیمت ایرواشر محاسبه می شود.

شرکت سرکان تهویه مطبوع STM را بهتر بشناسید

در موارد رطوبت زنی و افزایش میزان رطوبت درهوای خشک مخصوصا در فصل زمستان از آن استفاده می شود. این دستگاه معمولا روی پشت بام آپارتمان نصب می شود و توسط کانال کشی جریان هوای خروجی به اتاق ها و واحد ها وارد می شود. از دیگر قطعاتی که در ساختار این سیستم به کار رفته است کویل می باشد. کویل گرمایی مسی باید به پکیج متصل شود تا گرمای پکیج را به شکل آب در خود عبور دهد. کویل سرمایی نیز به سفارش مشتری و در صورت نیاز به دستگاه متصل می شود. کویل سرمایی به منظور تأمین سرمایش گزینه بسیار مناسبی برای محیط های بسیار گرم به شمار می آید.

قیمت ایرواشر 02166426880 مناسب ترین قیمت ایرواشر گرماسرد-بتا تهویه

سیستم‏های سرد کننده‏ تبخیری برای‏ ۱۰۰% هوای بیرونی طراحی شده‏اند و بنابراین، برای‏ خارج کردن همان مقدار هوا از فضای مورد تهویه، باید پیش‌بینی‌های لازم‏ انجام شوند. چون در غیر این صورت، رطوبت هوا تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت. دستگاه ایرواشر هوای اشباع و یا هوای نزدیک به اشباع را به فضای مورد تهویه می‌فرستد و درجه حرارت هوای‏ خروجی از سیستم حداقل باید حدود ۱۰ یا ۱۲ درجه از درجه حرارت‏ داخل مکان موردنظر پایین‌تر باشد. از بخش استعلام قیمت و یا خرید ویژه که در حال حاضر فعال می‌باشد می‌توانید اطلاعات خود را برای ارسال کنید و ما به صورت لحظه ای با شما تماس بگیریم و یا خودتان با کارشناس ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. به منظور خرید مطمئن تر و به صرفه تر بهتر است به مراکزی مراجعه نمایید که هم از مشاوره های کارشناسان آن مجموعه با توجه به نوع کاربری و مصرف آن برای خرید بهتر استفاده نمایید و هم دستگاههای معتبر با قیمت مناسب به شما ارائه دهند. اطلاع درست از قیمت و خرید ایرواشر می تواند تجربه ی خرید مناسبی را برای شما رقم بزنند.

و از آنجا که ذرات پودری تمایل بسیار زیادی به بخار شدن دارند با گرفتن حرارت از هوا که همان گرمای نهان می باشد و صرف تبخیر شدن ذرات پودری می شود باعث خنک شدن هوا می شوند و دما را تا حد زیادی کاهش می دهند. دارند ، و یکی از بهترین دستگاه ها از نظر عملکرد برای حالت گرمایشی هستند که قدرت بسیار زیادی دارند. با توجه به جدول بالا به این نتیجه میرسیم که، هرچه ظرفیت هوادهی دستگاه افزایش میابد قیمت آن نیز بالا می رود.

دستگاه هواساز منزل

ایرواشر، چیلر، فن کویل و داکت اسپیلیت، دستگاه هایی هستند که وظیفه تهویه مطبوع را به خوبی انجام چیلر بتا تهویه می دهند. برای رسیدن به پاسخ این پرسش که دستگاه هوارسان (ایرواشر) در قزوین چیست، لازم است تا اطلاعاتی در مورد انواع سیستم های تهویه مطبوع کسب کنیم. چیلر به ماشینی اطلاق می شود که از طریق یک سیکل ترمودینامیکی تراکمی، گرما را از طریق جریان سیال مشخصی که معمولا آب است، دفع می کند. سپس این جریان به واسطه گردش درون یک مبدل حرارتی، جهت خنک کاری آب مورد استفاده قرار می گیرد. پس می توان چیلر را نوعی پمپ انرژی قلمداد کرد که محصول خروجی آن آب سرد است. چیلر ها از مهم ترین تجهیزات سرمایشی و تولید برودت در ساختمان ها و کارخانه های صنعتی به شمار می آیند.

  • دستگاه های چند منطقه برای ساختمان هایی مناسب است که مقدار بار محسوس آنها زیاد و احتیاجات تجدید هوای آنها محدود باشد.
  • تهویه مطبوع ماخ از جمله طراحان و تولید کنندگان انواع دستگاه های سرمایشی و گرمایشی از جمله ایرواشر ، هواساز ، زنت ، چیلر ، مینی چیلر و … مطابق با استانداردهای روز و متناسب با نیازهای هر مشتری به طور خاص است.
  • پس از محاسبه دقیق ظرفیت ایرواشر، نوبت به استعلام قیمت ایرواشر می رسد.