فشار فروش در جفت ارز USDCHF در حال تشدید شدن می باشد

 این جفت ارز به تلاش خود برای خلاصی یافتن از ناحیه رِنج 0.9200 ادامه داده و روز پنجشنبه تحت فشار شدید فروش قرار گرفت. این افت شدید اولین حرکت منفی در چهار روز قبلی بود و توسط ترکیبی از عوامل حمایت شد.

نگرانی در مورد عواقب اقتصادی ناشی از گسترش نوع بسیار مسری دلتا از COVID-19 تأثیر خود را بر احساس خطر جهانی، در میان معامله‌گران گذاشت.  این امر از دریای سرخ در بازارهای سهام مشهود بود، که باعث تقویت شدید ارزهای امن، از جمله فرانک سوئیس شد.

شما تنها دو قدم تا ورود به دنیای فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ورود به بازار فارکس

 این امر احتیاط لازم را برای فروشندگان و هرکسی که می خواهد در جهت نزولی معامله کند را از بین برد و این افراد دیگر می توانند به راحتی معامله کنند.

تحلیل فاندامنتال USDCHF

جفت ارز USD/CHF در نیمه اول بازار معاملاتی اروپا در حال حفظ کردن قیمت خود بوده و تا آخرین ساعت، تا حدود سطح 0.9170، به پایین ترین حد یک و نیم هفته اخیر سقوط کرد.

تحلیل فاندامنتال

 گفته شد، سرنخ‌هایی که نشان می دهد که فدرال رزرو در حال حرکت به سمت تقویت سیاست خود است به زودی در سال جاری باید به کاهش هرگونه ضرر دیگر برای دلار کمک کند.  در صورت‌جلسه چهارشنبه FOMC ژوئن مشخص شد که مقامات بانک فدرال در مورد نیاز به آمادگی برای مهار تورم، در صورت تحقق خطر تورم توافق کردند.

2. آموزش فارکس صفر تا صد


منبع: https://boorsa.org/post/1683/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84

  در واقع، نرخ بهره اوراق قرضه 10 ساله دولت آمریكا به زیر 1.30٪  یعنی پایین ترین سطح چند ماهه سقوط كرد، كه این امر باعث معاملات با دید بلند مدت برای دلار آمریكا شد. برای دنبال کردن اخبار این جفت ارز به قسمت اخبار مهم صفحه تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

 فعالان بازار اکنون منتظر انتشار داده های اولیه بیکاری هفتگی در ایالات متحده هستند.  این موضوع، همراه با احساس خطر در بازار، ممکن است انگیزه ای برای جفت ارز USD/CHF باشد.