فشار حرکت نزولی هر لحظه بیشتر می شود

در همین حال سود اوراق قرضه در آمریکا به صورت جدی روند خودش را شروع کرده و در آلمان هم این درصد سود بالاتر از حد انتظار بوده است. با وجود خبرهای کمی که در عصر امروز است به نظر می رسد که بازار رِنجی را پیش رو داشته باشیم. در اواخر هفته شاخص قیمت مصرف کننده که نمایانگر تورم در آمریکاست اعلام می شود. در کنار این شاخص، نرخ بهره بانکی در اروپا و توسط بانک مرکزی این ناحیه اعلام خواهد شد. شاخص میزان امیدواری به سرمایه گذاری در اروپا اعلام شد و فراتر از حد انتظار بود. سرمایه گذاران در اروپا، امیدوار به آینده، سرمایه گذاری های خود را بیشتر می کنند.در ادامه نمودار EURJPY را مشاهده می کنید.

سطوح حمایت

1. ثبت نام در بازار فارکس

نگاه معامله گران جفت ارز یورو به ین ژاپن به استراتژی ریسکی روند است که ممکن است با اعلام شاخص ها در آمریکا یا اروپا آغاز شود

تحلیل فاندامنتال یورو به ین ژاپن

2. آموزش فارکس

تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری روی دلار آمریکاست. به همین خاطر هم فشار حرکت نزولی لحظه به لحظه در حال افزایش است. این جفت ارز در حال نزدیک شدن به پایین ترین قیمت دو هفته گذشته خود است.

  • جفت ارز یورو به ین ژاپن در قیمت 133.0 تحت فشار نزولی قرار گرفته است
  • شرایط بهتر دلار، ارز یورو را حسابی به دردسر انداخته
  • میزان سفارشات ثبت شده در کارخانه های آلمانی در ماه می نسبت به آپریل پسرفت وجود داشته است.

 

سطوح مهم بازار

شما تنها سه قدم تا ورود به دنیای فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید) :

سطوح مقاومت

3. دنبال کردن اخبار از فارکس فکتوری


منبع: https://boorsa.org/post/1330/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-eurjpy-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D8%B2%D9%88%D9%84%DB%8C-%D9%87%D8%B1-%D9%84%D8%AD%D8%B8%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

جفت ارز یورو به ین ژاپن برای سومین زمان معاملاتی در حال رسیدن به کف دو هفته خود است. از ابتدای باز شدن بازار تا به الان، ارزش این جفت ارز به 133$ رسیده است. در این سطح، فشار کم خرید قابل مشاهده بوده که شاید . تعداد کمی از سرمایه گذاران بازار فارکس از ضعیف شدن دلار پس از اعلام شاخص NFP استقبال کرده و این فشار کم را وارد کردند. آمارهای اقتصادی آمریکا در هفته گذشته بی نظیر بود اما در روز جمعه شاخ NFP بر سر ارز دلار آوار شده و کام سرمایه گذاران دلار را تلخ کرد.

جفت ارز یورو به ین ژاپن