شیب ملایم نزولی در حوالی 1850$

اشتهای ریسک پذیری برای معامله گران در بازار طلا نرم می شود چرا که سود اوراق قرضه که یکی از پایه های شکل گیری روند طلا شده بود در حالت نامعلوم قرار دارد.از همین رو، معامله گران کمتر از گذشته میل به خرید طلا دارند و تمام نگاه ها به جلسه کمیته صندوق ذخیره ارزی آمریکا که امروز برگزار می شود است.

طلا به روند افسرده و خمود خود در زمان باز شدن بازار اروپا ادامه داد، این در حالی است که قیمت این فلز زرد از پایین ترین قیمت هفتگی خود کمی فاصله گرفته و در حوالی 1850$ معامله می شود.

روند حرکتی انس جهانی طلا

  • با وجود رشد ملایم دلار، قیمت طلا روی مرز پایین کانال خود در روز چهارشنبه حرکت می کند
  • پیش از جلسات صندوق ذخیره ارزی تمام معامله گران بازار،محتاطانه معامله می کنند.

نمودار انس جهانی طلا

شاخص کالاهای بادوام هم امروز اعلام می شود که شوکی را به بازار وارد خواهد کرد. برای دنبال کردن اخبار فاندامنتال حتما به لینک اشاره شده سر بزنید. تمام موارد اشاره شده، از قبیل افزایش بیماری کرونا، اخبار از تنش های آمریکا و چین و بسته کمک اقتصادی، تاثیر زیادی در قیمت انس جهانی طلا می گذارد.

1. ثبت نام در بازار فارکس

2. آموزش فارکس

معامله گران منتظر تشدید حرکت نزولی طلا هستند تا رفته رفته وارد معامله شده و فروش را آعاز کنند. تا به اینجا خطوط حمایت قوی، مانع از ریزش طلا شده اند و در صورتی که این خطوط شکسته شوند، ریزش سنگینی در قیمت طلا به وجود خواهد آمد.

3. دنبال کردن اخبار از فارکس فکتوری


منبع: https://boorsa.org/post/111/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D8%B4%DB%8C%D8%A8-%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%85-%D9%86%D8%B2%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C-1850

انس جهانی طلا، برای دومین روز پیاپی به کاهش قیمت شبانه خود در صبح روز چهاشنبه ادامه داد. روند ملایم نزولی با افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری دلار شکل گرفته است و به نظر می رسد که دوران سلطنت طلا در حال غروب کردن باشد.

پس از کاهش قیمت در صبح امروز، قیمت طلا در مسیر صعودی قرار گرفته است. این در حالی است که میزان بودجه اختصاص یافته برای بسته کمک اقتصادی آمریکا مشخص نیست. همین امر باعث می شود که از هیجان معامله روی طلا کاسته شود و قیمتش با سرعتی ملایم، رو به پایین حرکت کرده تا به بهشت و نقطه امن خود برسید.

شما تنها سه قدم تا ورود به دنیای فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

امیدهای محو شده برای پذیرش سریع بسته کمک اقتصادی به وجود آمده و این در حالی است که در کشور آمریکا و فاره اروپا موارد بیماری کرونا رو به افزایش است و نگرانی در مورد آینده اقتصادی این نواحی وجود دارد. بغیر از این موضوع، درگیری های آمریکا و چین در مورد دریای جنوب چین در حال بالا گرفتن است و تاثیری مستقیمی روی شور و حال معامله گران می گذارد.