شکست قیمت‌ها در بین معامله‌گران فارکس محبوب می‌باشند!

یک سطح مقاومت قوی احتمال بیشتری دارد که دوام بیاورد حتی اگر قیمت سطح مقاومت را بشکند و برای معامله‌گران یک فرصت خوب فروش فراهم می‌نماید.

1. ثبت نام فارکس

در بخش بعدی، شکست قیمت‌ های کاذب را به صورت عمیق‌تر بررسی کرده و علت معامله کردن بر اساس آنها و نحوه کسب سود از آنها را مورد بحث قرار خواهیم داد.

وقتی که قیمت نهایتا یک سطح حمایت و مقاومت را شکسته و از آن “خارج” می‌شود، ممکن است این انتظار وجود داشته باشد که قیمت به حرکت خود در جهت شکست قیمت ادامه دهد. قطعا به اندازه کافی اندازه حرکت وجود داشته که توانسته است منجر به شکست قیمت از آن سطوح گردد، درست است؟

یادگیری در مورد استراتژی‌های مبتنی بر شکست قیمت کافی نیست زیرا زمان‌هایی هست که شکست قیمت‌ ها شکست می‌‎خورند. ما باید بدانیم که هنگام روی دادن شکست قیمت‌های کاذب چه کار کنیم.

سطوح مقاومت ناحیه‌هایی هستند که در آنها فشار فروش به اندازه کافی است تا بتواند بر فشار خرید غلبه کند و قیمت را مجبور به پایین رفتن نماید.

این بخشی از آموزش فارکس است. برای ماهر شدن در معاملات فارکس، بایستی بتوانید در مورد شکست قیمت‌های کاذب کسب مهارت کنید.

چیزی که باید در مورد سطوح حمایت و مقاومت به خاطر داشته باشید این است که آنها ناحیه‌هایی هستند که در آنها یک پاسخ قیمت قابل پیش‌بینی می‌تواند مورد انتظار باشد.

سطوح حمایت

3. تقویم اقتصادی فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/1828/%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D9%87%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88%D8%A8-%D9%85%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%AF

چی شد؟! چه اتفاقی برای استراتژی “نان شب و پایان گرسنگی در دنیا” افتاد؟

سطوح مقاومت درست مانند سطوح حمایت هستند اما برعکس آنها کار می‌کنند. آنها تمایل به توقف یا حتی معکوس کردن روندهای صعودی دارند.

منتظر بمانید… فقط چند لحظه بیشتر… تا ببینید که قیمت به آرامی در یک جهت حرکت می‌کند… سپس ناگهان به مقدار زیادی در جهت مخالف حرکت می‌کند!

آموزش شکست قیمت ها

2. آموزش فارکس

سطوح حمایت ناحیه‌هایی هستند که در آنها فشار خرید به اندازه کافی است تا بتواند بر فشار فروش غلبه کند و یک روند نزولی را متوقف یا معکوس نماید.

آیا برای این امر آمادگی دارید؟

آموزش شکست قیمت ها

 

یک سطح حمایت قوی احتمال بیشتری دارد که دوام بیاورد حتی اگر قیمت سطح حمایت را بشکند و برای معامله‌گران یک فرصت خوب خرید فراهم می‌نماید.

سطوح مقاومت

پایان داستان: شما تنها می‌مانید و مانند تام هنکس در فیلم ترمینال در حال خوردن سس و بیسکویت هستید!

سطوح حمایت و مقاومت موذی هستند

وقت آن است که از آن قطار به بیروم بجهیم. الان زمان یک قایق‌رانی آرام است. تمام کاری که باید انجام دهید این است که فقط منتظر آن بمانید…

بله، منتظر آن بمانید…

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):