شکست سقف کانال صعودی لازمه روند صعودی

تحلیل استلار

تحلیل تکنیکال استلار

همانطور بیشتر رمز ارزها که روند صعودی شان از روز 21 جولای آغاز شد، استلار هم از رخوت چندین ماهه خود دست کشید و ما شاهد انگیزه ای برای تغییر مسیر این رمز ارز بودیم. استلار ماه جولای هم با روند نزولی آغاز کرد و ریزش بسیار سنگین داشت و از 29 سنت به 20 سنت رسید. این بدان معناست که 30% ریزش قیمت را تجربه کرده است

ورود به بازار ارز دیجیتال می تواند از طریق کارگزاری های جهانی فارکس هم اتفاق بیفتد که سرمایه شما را در هنگام معامله تا 1000 برابر بالا می برند. شما برای ثبت نام فارکس خود، فقط چند دقیقه وقت خواهید گذاشت و واریز و برداشت هم به صورت ریالی خواهد بود. پیش از سرمایه گذاری و ورود به بازار، حتما باید آموزش ارز دیجیتال خود را کامل کرده و همزمان می توانید از قسمت تحلیل ارز دیجیتال هم به صورت روازنه استفاده کنید.

با ریزش قیمت استلار در 19 روز اول ماه، سرمایه گذاران گمان بردند که این رمز ارز به کف قیمت خود رسیده و اقدام به خرید این رمز ارز کردند. روند صعودی این رمز ارز شروع شد و در کمتر از 1 ماه و در 16 آگست به 40 سنت رسید. یعنی 100% به ارزش این رمز ارز اضافه شد و بسیار طبیعی است که افراد در این مقطع اقدام به برداشت سود خود کنند. برداشت ها باعث شد که استلار ریزشش دوباره آغاز شود اما نه بیشتر از سطح حمایت 30 سنت. این رمز ارز به این سطح برخورد کرده ولی در حال رِنج زدن است. برای شروع حرکت صعودی باید منتظر تثبیت رمز ارز استلار در بالای سقف کانال در قیمت 37 سنت باشیم.

زمانی که به نمودار ارز های دیجیتال مختلف نگاه می کردم به دنبال گزینه ای بودم که رشدش را کامل نکرده و این پتانسیل را دارد که به زودی روند صعودی اش را آغاز کند و سرمایه ها را چند برابر کند. در میان این نمودارها، نمودار رمز ارز بیتکوین کش و استلار بسیار نظر من را به خودش جلب کرد و به نظر می رسد که می توانیم آن ها را گزینه های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری میان مدت بدانیم. خبر خوب راجع به استلار این است که استیبل کوین پسو شیلی بر مبنای شبکه بلاکچین استلار منتشر شد و هیچ مشکلی نداشته است. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال این ارز دیجیتال، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید و برای دنبال کردن قیمت ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت رمز ارز مراجعه کنید.

ورود به فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2421/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%82%D9%81-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%DB%8C