شمع حرکت در مسیر صعودی دوجکوین روشن شد

..


منبع: https://boorsa.org/post/154/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D9%88%D8%AC%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%B9-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%AC%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86-%D8%B4%D8%AF

این ارز دیجیتال در حال رقص در الگوی مثلثی که در نمودار 4 ساعته شکل گرفته، است. الگوی تکنیکال شکل گرفته به صورت قطعی، تاکید به روند صعودی یا نزولی نداشته و پس از دورانی که بازار رِنج می زند، شکل گرفته است. دو خط روند در شکل زیر مشخص هستند. یکی از آن ها قله های نزولی را به هم متصل کرده و دیگری دره ها را در روند نزولی به هم متصل کرده است. معمولا شکست صعودی و نزولی پیش از شکلگیری خطوط روند شکل می گیرد.در مثلث های متوازن شکل گرفته، پس از شکست، هدف مشخصی دنبال می شود. این نقطه هدف، از فاصله بالاترین و پایین ترین قیمت شکل می گیرد. در دوج کوین، این مثلث صعود 35% را هدف گرفته که در نزدیکی 7 سنت است.

برای شرکت در دوره های ارز دیجیتال، روی لینک زیر کلیک کنید

 

  • حرکت صعودی دوجکوین بسیار آرام، خزان و با صلابت است. خریداران این ارز دیجیتال به بازار برگشته اند
  • الگوی صعودی که در نمودار 4 ساعته دوج کوین شکل گرفته، ارزش این ارز دیجیتال را 35% افزایش می دهد و باعث نزدیکی قیمت به 7 سنت خواهد شد
  • هرگونه سیگنال فروش می تواند روند حرکت صعودی را به خطر بیندازد

اندیکاتور هایی که قدرت روند بازار را مشخص می کنند، در کوتاه مدت روند بازار را نزولی توصیف کرده اند. فشار حرکت نزولی به صورت کامل حذف نشده است. اگر در بازه زمانی کوتاه مدت، روند حرکت بازار را مشاهده کنیم، در اثر ریزش، نواحی 4 و 4.4 سنت می توانند نقش نواحی حمایت را بازی کنند. شکستی که در مثلث رقم می خورد احتمال ریزش قیمت 35% و رسیدن آن به ناحیه 3 سنت را تایید می کند. ناحیه حمایتی که توسط میانگین متحرک 50 شکل گرفته، باید دست نخورده باقی بماند. بسته شدن قیمت در زیر این میانگین متحرک، احتمال رسیدن قیمت به 3 سنت را افزایش می دهد.

تحلیل دوجکوین

تحلیل دوجکوین

نگاه از زاویه ای دیگر به دوجکوین

خریداران دوجکوین فشار حرکت صعودی را پس از رسیدن این ارز دیجیتال به 4 سنت حفظ کرده اند. بازگشت از این ناحیه حمایت، پر زور نبوده، اما فشار خرید ادامه دار است. ابتدا این ارز دیجیتال به قیمت 6 سنت رسیده و سپس به ناحیه 4 سنت بازگشت. هرچند که به نظر می رسد که حرکت صعودی دوباره شروع شده است، اما باید منتظر فشار بیشتری برای خرید باشیم.

دوج کوین در مسیر جهش صعودی دیگری قرار گرفته است

آموزش ارز دیجیتال

برای بررسی اخبار بازار فارکس و ارز دیجیتال به فارکس فکتوری فارسی سر بزنید.

الگوی حرکت صعودی در نمودار 4 ساعته و اندیکاتور RSI تایید می شود. اندیکاتوری که قدرت روند را نشان می دهد. قیمت در اندیکاتور RSI به سمت ناحیه خرید بیش از اندازه در حال حرکت است. هر چه قیمت به این ناحیه نزدیک تر شود، خریداران بیشتری جذب این ارز دیجیتال شده ، روند صعودی بازار، شکل منسجم تری به خود گرفته و احتمال رسیدن به بالاترین قیمت هم وجود خواهد داشت.