سقف کاذب قیمت سقف کاذب خرید و فروش لیست قیمت + نصب

این سقف ها وزن بسیار کمی داشته و از تنوع بالایی در شکل ، رنگ و طرح برخوردار می باشند. علاوه بر این، قابلیت شست و شو نیز داشته و از این رو، گزینه مناسبی برای اجرا در سرویس های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه محسوب می گردند. اجرا سقف کاذب پی وی سی در اماکن تجاری و سالن های اجتماع نیز قابل انجام است. همچنین بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی باید با دکوراسیون و رنگ فضا هارمونی داشته باشد. بنابراین بر اساس طرح و رنگ، برای انتخاب بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی گزینه های متعددی وجود دارد.

سقف کاذب قیمت سقف کاذب خرید و فروش لیست قیمت + نصب

با استفاده از سقف کاذب می‌توان نورپردازی‌های بسیار زیبا در فضای مورد نظر اجرا نمود. سروران گرامی که در شهر تهران و حومه تشریف دارند خرید سقف کاذب در تهران را به محضر این عزیزان عرض ادب خواهیم کرد. آسمان مجازی در واقع نوع جدیدی از سقف های کاذب بوده و تصاویری از طبیعت را روی خود دارند و با وجود آنها می توان در محیط های بسته، مناظر طبیعی را شبیه سازی نمود.

سقف کاذب جدید + لیست قیمت سال 1401 + نمونه کارهای 2022

قیمت این نوع سقف به صورت ۶۰ در ۶۰ به فروش می رسد و به طور کل قیمت آن به طرح آن بستگی دارد. سقف گچی کاذب قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به دیگر سقف های موجود در بازار مصالح دارد. سقف کاذبانواع متریالی است که در طراحی داخلی ساختمان برای دکوراتیو کردن به کار گرفته شده و در بخش پایینی سقف اصلی راه اندازی و اجرا می شود. که به انواع تایل گچی_pvc_آلومینیومی_آکوستیک_کشسان_آسمان مجازی_معرق CNC می توان اشاره کرد.

اگه میخوای کابینت خونه ات رو عوض کنی،قیمت روز کابینت و نکات مهم در مورد قیمت گیری کابینت رو اینجا ببیبن:

سقف‌ های کاذب با قطعات پیش‌ ساخته گچی پس از سال ‌های متمادی و زیاد به همان شکل روز اول خواهند بود و به‌ هیچ‌ وجه تغییر رنگ نخواهند داد. از آن‌جایی که سقف ‌های کاذب با قطعات پیش ‌ساخته گچی هیچ‌گونه آسیبی به محیط‌زیست وارد نمی ‌کنند، کاملا با محیط ‌زیست سازگار می ‌باشند. شما می‌توانید با استفاده از این سقف در یک ویلا در مازندران، با هزینه‌ای مناسب، به زیبایی آن بیفزایید. شما می‌توانید از این سقف در ترکیب با سایر سقف‌های کاذب در یک ویلا در مازندران بهره ببرید. مواد استفاده شده در آی‌گلس، مواد شفافی مثل آکریلیک است که فضا را شفاف کرده و نور را عبور می‌دهد و با کمی خلاقیت می‌توان طرح‌هایی متنوع با این نوع از سقف‌های کاذب، ایجاد کرد.

در مرحله بعد، سازه های پنل خور با استفاده از گیره روی سازه باربر محکم شده و سطح کار رگلاژ می گردد. درز دور کار را با استفاده از نوار چسب جداکننده پوشانده و پنل های گچی را نصب می کنند. آخرین گام از مراحل اجرای سقف کاذب کناف، درزگیری پنل ها و جای پیچ ها، تسطیح سطح با سنباده و اجرای پوشش نهایی آن می باشد.

همچنین انتخاب بهترین نوع پردازی در آسمان مجازی در شما توسط مشاوره رایگان کارشناسان نیز قابل انجام است. از ویژگی های آسمان مجازی میتوان به کیفیت، قابلیت نورپردازی و جلوه فوق العاده آن اشاره قیمت سقف کاذب کرد. پس از نصب نبشی ها لازم است محل دقیق قرارگرفتن روشنایی‌ ها معین شود. سپس با توجه به محل قرارگیری سپری های اصلی اقدام به نصب آویزها شود. در این گونه سقف ها می توان یک نوار روشنایی در حاشیه آن قرار داد تا باعث ایجاد زیبایی در اتاق شود.

  • مانند سقف کاذب کسشان که سرآمد همه سقف‌های کاذب از نظر زیبایی است.
  • استفاده از نمونه چوبی این سقف ها در کنار سایر المان های چوبی فضایی رسمی و چشم نواز ایجاد خواهد کرد.
  • استحکام این سقف در برابر ضربه خوب است ولی قیمت اون کمی بالاست.