سرمایه اولیه مناسب برای ورود

بسیاری از افراد بر این باورند که برای ورود به بازار فارکس باید هزینه ای پرداخت کنند. البته که این موضوع یک تفکر اشتباه است. هزینه ثبت نام در فارکس برای شما 0$ است و شما فقط نیاز دارید تا برای خودتان سرمایه گذاری کنید. البته که میزان سرمایه گذاری اولیه می تواند تعیین کننده خیلی از مسائل باشد. اگر شما با سرمایه اولیه بسیار کم وارد شوید باید محتاط تر عمل کنید چرا که امکان از دست رفتن سرمایه وجود دارد. بعضی افراد هستند که به محض از دست دادن سرمایه اولیه کم خود، دلزده شده و از بازار خارج می شوند.فراموش نکنید که شما باید انتظارات خود را مدیریت کنید. بازار فارکس هم مثل همه بازار های دیگر است. شما نمی توانید 20$ خود را در چند ماه به بیش از 20000$ کنید. همه چیز در این بازار قدم به قدم جلو می رود. بازار فارکس بازاری با 8 تریلیون دلار گردش سرمایه روزانه است که مسلما می تواند شما را به اهداف و آرزوهایتان برساند اما باید صبر داشته باشید. هزینه ثبت نام در فارکس شاید همان سرمایه گذاری روی آموزش باشد که اگر کیفیت خوبی داشته باشد معادل چند برابر آن به حساب شما بر می گردد. آموزش فارکس را به هیچوجه دست کم نگیرید.

یکی از بهترین گزینه ها برای ثبت نام در فارکس، بروکر لایت فارکس است. در بروکر لایت فارکس شما می توانید به راحتی حساب های خود را با 50$ فعال کرده و معامله کردن را شروع کنید. برای معامله در این بازار می توانید از خدمات آموزشی رایگان بورسا هم استفاده کنید. این خدمات فقط مخصوص کسانی است که با ثبت نام در لایت فارکس می خواهند فعالیت خود را به عنوان یک معامله گر آغاز کنند. اگر می خواهید از خدمات پکیج VIP بورسا استفاده کنید حتما به چت زنده سایت پیام دهید. در انتهای این مقاله یک ویدئو آموزشی برای نحوه ثبت نام در فارکس قرار دارد که مربوط به ثبت نام در لایت فارکس است. همانطور که در قسمت های دیگر  این مقاله گفته شد چیزی به نام هزینه ثبت نام در فارکس وجود ندارد و شما می توانید به راحتی وارد بزرگترین بازار مالی دنیا شوید. در این بازار روزانه 8 تریلیون دلار گردش سرمایه وجود دارد و سوال اینجاست که چرا قسمتی از این سرمایه در حال گردش برای شما نشود. گروه بورسا با خدمات مشاوره رایگان، سیگنال های پرسود و آموزش رایگان مسیر درآمدزایی را برای شما هموار می کند. شما نیاز دارید تا در مرحله اول ثبت نام خود را تکمیل کنید و سپس با چت زنده سایت هماهنگی های لازم را برای دریافت آموزش رایگان و اضافه شدن به کانال VIP داشته باشید.

اولین قدم برای ورود به فارکس چیست. حالا که متوجه شدید هزینه ثبت نام در فارکس آن چنان هم زیاد نیست. شما برای ورود به بازار فارکس نیاز دارید تا یک مسیر درست را طی کنید. قطعا انتخاب بروکر فارکس مهمترین قدم در زمان ورود به بازار فارکس است و برای یک تجربه خوب در بازار فارکس شما نیاز دارید تا این مرحله را درست طی کنید. بروکرها یا کارگزاری های زیادی در بازار ایران حضور دارند که با ویژگی ها متفاوت سعی دارند تا کاربران را جذب خودشان کنند. برخی از این کارگزاری ها به بازار وصل هستند و برخی هم فقط تلاش دارند تا پول شما را مال خودشان کنند و به هیچ وجه به بازار وصل نیستند. شما باید در انتخاب کارگزاری بسیار هوشمندانه عمل کنید. در کنار شما هستیم تا اولین قدم برای ورود به فارکس تبدیل به راحت ترین آن ها شود. لطفا توجه داشته باشید که برخی افراد برای مشاوره دادن برای انتخاب بروکر از شما هزینه ای دریافت می کنند. همانطور که در قسمت اول مقاله توضیح داده شد هزینه ثبت نام در فارکس 0 تومان است و شما نیاز ندارید تا هزینه ای پرداخت کنید. برای مقایسه بروکرها در بازار فارکس می توانید مقاله ثبت نام فارکس را مطالعه کنید.

 

ثبت نام فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2919/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%81%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AFیکی از اولین سوال هایی که پیش از ورود به بازار فارکس برای افراد پیش می آید این است که هزینه ثبت نام در بازار فارکس چقدر است و آیا باید برای برداشتن اولین قدم در بازار فارکس هزینه ای پرداخت کنم. در این مقاله ما تلاش خواهیم کرد که نحوه ورود به بازار فارکس را برای شما به صورت جامع و کامل توضیح دهیم.

هزینه ثبت نام در فارکس

اولین قدم برای ورود به فارکس

نحوه ثبت نام در فارکس

برای ثبت نام در بازار فارکس روی لینک زیر کلیک کنید و سپس ویدئو را مشاهده کنید

هزیته ثبت نام در بازار فارکس

اولین قدم برای ورود به فارکس