ساعت کار بازار لندن در بورس بین المللی (فارکس)

USD/JPY

 

58


AUD/USD

64


همچنین، این جفت ارزها هستند که معمولاً به طور مستقیم توسط هر گزارش خبری که در طول بازار اروپا منتشر می‌شود، تحت تاثیر قرار می‌گیرند.


این مقادیر پیپ با استفاده از میانگین داده های گذشته از ماه می 2017 در بازار بورس بین المللی محاسبه شده‌اند. توجه داشته باشید که این‌ها مقادیر مطلق نیستند و می‌توانند بسته به نقدینگی و دیگر شرایط بازار تغییر کنند. همچنین، محدوده بازار برای EUR/CHF گنجانده نشده است، زیرا فرانک سوئیس به یورو، در طول دوره در نرخ 1.2000 ثابت شده است.

USD/CHF

ثبت نام در فارکس

برای ورود به بازار فارکس مقاله زیر را مطالعه کنید.

 

GBP/JPY

36

همچنین می توانید ارزهای متقابل ین ژاپن (به طور خاص، EUR/JPY و GBP/JPY) را امتحان کنید، زیرا در این زمان بسیار نوسان دارند. از آنجا که این‌ها جفت ارزهای متقابل هستند، ممکن است اسپرد آنها کمی گسترده‌تر باشد.

EUR/USD

در حالی که چندین مرکز مالی در سرتاسر اروپا وجود دارد،اما در بازار بورس بین المللی (فارکس)، این لندن است که فعالان بازار بدان چشم دوخته‌اند.

از لحاظ تاریخی، لندن به لطف موقعیت استراتژیک خود، همیشه در یک مرکز داد و ستد بوده است. جای تعجب نیست که پایتخت (بورس بین المللی) فارکس جهان با هزاران نفر از تجار است که در هر دقیقه صدها معامله انجام می‌دهند. حدود 30 درصد از تمام معاملات فارکس در طی بازار لندن اتفاق می‌افتد.

40


AUD/JPY

86


GBP/USD

بازار لندن در بازار فارکس

البته، ممکن است بهتر باشد با جفت ارزهای اصلی (EUR/USD، GBP/USD، USD/JPY و USD/CHF) کار کرد، چرا که به طور معمول محدودترین اسپرد را دارند.

برای آشنایی بیشتر با ساعت کاری بازار فارکس در لندن و دریافت مقاله به صورت PDF روی لینک کلیک کنید

EUR/CHF

USD/CAD

66


                                                                                    آشنایی با ساعات کاری بازار فارکس در لندن


منبع: https://boorsa.org/post/14/%DA%86%D9%87-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D9%87-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%86

83


 

با کدام جفت ارزها باید معامله انجام دهید؟

به دلیل حجم معاملاتی که انجام می‌شوند، نقدینگی بسیاری در طول بازار اروپا در بورس بین المللی وجود دارد که تقریبا هر جفت ارزی می‌تواند معامله شود.

102


لندن


در زیر یک جدول از محدوده پیپ بازار لندن از جفت ارزهای اصلی را می‌بینید.
در اینجا برخی از واقعیت‌های مهم که باید در مورد بازار بورس بین المللی در اروپا بدانید ذکر می‌شود:

  • از آنجا که بازار لندن با دو بازار معاملاتی عمده دیگر هم زمان است و در حالیکه لندن چنین مرکز مالی کلیدی و مهمی نیز است، حجم زیادی از معاملات بازار بورس بین المللی (فارکس) در طول این زمان انجام می‌گیرند. این امر منجر به نقدینگی بالا و بطور بالقوه، هزینه‌های معامله پایین‌تر، یعنی پیپ اسپرد پایین‌تر می‌گردد.
  •  به دلیل حجم زیادی از معاملاتی که صورت می‌گیرند، بازار معاملاتی لندن به طور معمول پرنوسان‌ترین بازار در بورس بین المللی است.
  • اکثر روندها در طول بازار لندن آغاز می‌شوند، و به طور معمول تا آغاز بازار نیویورک ادامه خواهد یافت.
  • نوسانات در اواسط بازار کم کم از بین می‌روند، زیرا معامله‌گران اغلب قبل از انتظار برای آغاز دوره بازار نیویورک به صرف ناهار می‌روند.
  • روندها گاهی اوقات می‌توانند در پایان بازار لندن معکوس شوند، چرا که معامله‌گران اروپایی ممکن است تصمیم به قفل کردن سود خود بگیرند.

EUR/GBP

80

برای بررسی اخبار بازار فارکس و ارز دیجیتال به فارکس فکتوری فارسی سر بزنید.

82

EUR/JPY

جفت ارز

زمان معامله در بازار فارکس با بازار بورس فرق می کند. در آموزش بورس توضیح داده شده است که شاید 2 زمان متفاوت برای انجام معاملات وجود دارد اما در آموزش فارکس، زمان خود یک عامل مهم در انتخاب استراتژی فارکس است.ساعت کاری بازار فارکس بسیار منعطف است و شاید فقط تعطیلاتی وجود داشته باشد که معتبرترین بروکرهای فارکس تعطیل باشند. اگر میخواهید در بهترین بروکر فارکس زمان ها را چک کنید به سراغ ثبت نام حساب آزمایشی در بروکر فارکس لایت فارکس، هات فارکس و فارکس تایم بروید.

NZD/USD

60