دوربین مدار بسته

اگر اطلاعات موجود در این مقاله یا دستورالعملهای سازنده باعث میشود که اعصابتان به هم بخورد، دیگر نیازی نیست خودتان با آن مقابله کنید. یعنی باید توجه داشته باشید که DVR برای دوربین مدار بسته آنالوگ قطعا با DVR مناسب برای دوربین مدار بسته AHD یا HDtvi فرق دارد. کیس DVR را به صورت مطمئن ببندید. لازم به ذکر است که یک سیستم مبتنی بر DVR یک سیستم امنیتی سیمی است ، در حالی که سیستم های NVR می توانند یک سیستم سیمی یا بی سیم باشند. در این ویدِیو چگونگی عملکرد دزدگیر منزل یا دزدگیر مغازه را به شما عزیزان آموزش میدهیم. LOG ترمینال خروجی گزارشات دزدگیر می باشد و باید به ورودی LOG در تلفن کننده سیم کارتی G1 متصل گردد. 4- برای نصب دوربین مداربسته خارج از ساختمان، لازم است تا دوربینها تمام فضاهای ورودی را پوشش دهند. برای ارتباط برقرار کردن با این شرکت کافی است از طریق ثبت سفارش اقدام کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. بسیاری از این دوربینها از طریق Wi-Fi ارتباط برقرار میکنند و فقط باید به منبع برق متصل شوند. و بسیاری از قطعات دوربین مداربسته وارداتی هستند.

دوربین های IP به یک ضبط کننده ویدیوی شبکه (NVR) نیاز دارند که تقریباً همان هدف را دارد. دوربینهای مداربستهی مادون قرمز، همان دوربینهای دید در شب هستند. هرچه تعداد LEDها بیشتر باشد، کیفیت تصاویر ثبتشده در شب بیشتر خواهد بود. مسلما با این کار قیمت دوربین هم بالاتر خواهد بود. دیدافزا و کارشناسان دیدافزا همواره پاسخگو شما خواهند بود. سپس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و سریع ترین ابزار، فرآیند نصب را با دقت تمام انجام خواهند داد.شما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آنها با بررسی مکان مورد نظر راهکار های اجرا و پیاده سازی سیستم مدار بسته را با توجه به رعایت اصول پیشنهاد دهند. اگرچه دارای کاستی هایی مانند ذخیره سازی محدود حافظه و زمان کار باتری است. باتری پشتیبان باید حداقل 24 ساعت دوام برق را تامین کند. مانند ساعت ، کتاب ، قلم و غیره جاسازی کنید. از صدها ساعت تا یک روز کامل تصویربرداری انجام میدهد. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی و معرفی دوربین مداربسته ایرانی که توسط شرکت پارندسیستم با نام تجاری پرکسیس تولید و گارانتی میشود بپردازیم.

علاوه بر منازل و اماکن تجاری می توان از دزدگیرهای سیم کارتی جهت فرمان پمپاژ آب در باغ ها و باز و بسته کردن درب پارکینگ نیز استفاده نمود. آنها معمولاً در اکثر موارد بدون نیاز به مشورت با افراد دیگر ، می توانند در مورد یک پیشنهاد تجاری سریع تصمیم بگیرند. آن را روی قفسه ای که با وسایل الکترونیکی دیگر قرار گرفته است. در واقع یکی از قابلیتهای دوربین همین انعطافپذیری بالای آن است. در حالی که این مدل دوربین مداربسته مخفی خود را به عنوان یکی دیگر از اشیاء خانگی که همیشه در آنجا وجود داشته است. این مدل فقط برای ضبط فقط به کارت SD داخلی (حداکثر 32 گیگابایت) محدود می شود. از جمله انواع این برند که در سایت یانوس میتوانید مشاهده کنید، مدلهای F۶ بدون تلفن کننده، دزدگیر اماکن مدل F۷ با تلفن کننده با خط تلفن ثابت، مدل F۹ سیم کارتی و F۱۰ سیم کارت و دارای ۷ عدد رله جهت کنترل وسایل برقی است. سیستم های دزدگیر کارآمد با قطع برق به کار خود ادامه می دهندوحتی با قطع تلفن نیز توسط سیم کارت ورود غیر مجاز را به پلیس و مالک محل اطلاع خواهند داد. در ادامه به بررسی خصوصیات این دوربین مداربسته می پردازیم.

درهنگام نصب دوربینهای مداربسته باید به نقاط کور دوربینها توجه کرد تا هر دوربین را به گونهای نصب کرد که نقاط کور دوربین مداربستهی دیگر را پوشش دهد. نقاط کور دوربینهای مداربسته، همیشه از مشکلهای چالش برانگیز است که دزدهای حرفهای با استفاده از همین نقاط وارد کارخونهها یا فضاهای دیگر میشوند. قطعا استفاده از قدرتمند ترین مدل از یک برند اروپایی برای خیلی از منازل و یا دفتر کار از نظر هزینه ای معقول نیست. حذف سیم کشی و هزینه های آن و همچنین نمای ظاهری زیبا از مزیت های استفاده از چشمی بیسیم است. معایب: هزینه سالانه یا ماهانه وجود دارد. برخی از خانهها دارای ایوان یا زیرزمین با پلههایی هستند که به ورودیهایی منتهی میشوند که سارقان میتوانند از آنها برای ورود به داخل استفاده کنند. دوربینهای امنیتی در فضای باز میتوانند چالش بزرگتری داشته باشند، بهخصوص اگر نمای بیرونی خانه شما منابع تغذیه محدودی داشته باشد، اگر ابزار زیادی ندارید یا اگر نگران تأثیرگذاری بر ظاهر خانه خود هستید.

قابلیت WDR یا Wide Dynamic Range در دوربینهای مداربسته به معنای بهبود کیفیت تصاویر و افزایش بازه داینامیک دوربین است. این دوربینها در فضاهای تاریک یا با نور کم نصب میشوند. دوربینهای مداربسته نباید خیلی به منبع نور نزدیک باشند. اگر خودتان به انجام این کار اختصاص دادهاید و میخواهید یک سیستم امنیتی حرفهای نظارت شود، گزینههای زیادی برای انجام و نصب دوربین مداربسته ندارید. امروزه اغلب دوربینهای مداربسته به شبکه WiFi متصل میشوند و از راه دور و با استفاده از کامپیوتر و گوشیهای هوشمند میتوان بر آنها نظارت و کنترل داشت. برای نظارت مقرون به صرفه در هر نقطه ، یک دوربین مخفی را با بودجه خریداری کنید. مخفی شوند یکی از پارامترهای مهم لنز دوربین مداربسته مخفی است. برخلاف سایر دوربین های مخفی با قابلیت Wi-Fi . شما به تمامی اطلاعات مربوط به فرد متخصص نصب دزدگیر اماکن در تهران و سابقه کار او و همچنین نظر سایر مشتریان قبلی دسترسی خواهید داشت و می توانید امتیاز فرد را مشاهده کنید. سایر خدمات مهم و کلیدی در رهاورد نیرو عبارت اند از : ” نصب درب اتوماتیک شیشه ای ، نصب کرکره برقی ، نصب آیفون تصویری و هوشمند سازی ساختمان ” .

همچنین باید توجه داشت، دوربینهای مداربستهای که خارج ساختمان نصب میشوند، مستقیم در جهت تابش نور آفتاب نباشند. زاویه نور غیرمستقیم باز هم نور مستقیم عکسهای شما را پاک میکند. چشم الکترونیک فضای باز و بیم خطی بدین منظور تولید شده اند که فضای های بیرونی را پوشش دهند. دوربینهای فضای باز را در بالا یا نزدیک هر دری که به خانه شما منتهی میشود قرار دهید. اگر یک سارق به خانه شما نزدیک شود، ممکن است از خیابان شما عبور کند یا سعی کند از درب گاراژ شما وارد شود. اما اقداماتی را انجام ندهید که ممکن است به کیس، قطعات الکتریکی یا لنز آسیب برساند یا فشار وارد کند. در صورت امکان، اجرای خشک را در ناحیهای که برای دوربین تعیینشده است انجام دهید (آن را با نوارچسب، یک پیچ یا سایر تعمیرات موقت ثابت کنید) تا بتوانید تغذیه را کنترل و ارزیابی کنید.

اگر شما دوربینی که میخواهید نصب کنید در ارتفاع بالای ۴ الی ۵ متر نصب کنید تصویر مناسبی به شما ارائه نمی دهد ارتفاع استاندارد نصب دوربین باید در ارتفاع ۳ الی ۴ متر باشد تا شما بتوانید چهره و پلاک خودروی مورد نظرتان را شناسایی کنید در غیر این صورت شما فقط فضای مورد نظرتان را می بینید تصویر مناسبی برای تشخیص چهره پلاک خودرو را نخواهید داشت. 5- ارتفاع دوربینهای مداربسته باید به قدری باشد که امکان دسترسی به آنها به سادگی، ممکن نباشد(حدود 3متر از کف). بنابراین شما با استفاده از تنها یک دستگاه DVR، این امکان را دارید که چندین دوربین را به وسیله یک دستگاه مدیریت کنید. بنابراین انواع دزدگیرهای سیم کارتی با قابلیت تماس با فرد بدون نیاز به تلفن ثابت طراحی و اجرا شده است. فرصتهای شغلی و درآمد شغل نصب دزدگیر اماکن و نصب سیستم اعلام حریق به چه صورت است؟ چون در این دستگاه دزدگیر و دوربین در کنار هم قرار دارند و نیازی به نصب جداگانه آنها نیست. ۵۵ درجه می تواند قرار بگیرد. بولت، دام، اسپید دام بودن آن در قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد. که لنزهای با زاویه دید 140 درجه ای مقدار زیادی از عمل را در اتاق ثبت می کنند که یکی دیگر از نیازهای کاربران است.با قیمت تقریبی 250 هزار تومان.

انتخاب بین نصب دوربینهای مداربسته منزل خود یا نصب حرفهای آنها در نهایت به شما بستگی دارد. دزدها اغلب از درب جلو یا پشت وارد خانه میشوند. کلیه ی محصولات ارائه شده بوسیله شرکت آریا ایمن، توسط شرکت های وارد کننده و یا تولید کننده قیمت گذاری می شوند، بنابراین شما عزیزان می توانید بهترین محصولات را با کمترین قیمت (طبق لیست شرکت مرکزی) تهیه فرمائید. در این مدل دوربین مدار بسته لامپی که به صورت دوربین مخفی کارگذاری میگردد می توان تنظیماتی را انجام داد که دوربین زمانی که حرکتی شی یا فردی در جلوی لنز دوربین انجام شد شروع به دخیره و ضبط تصاویر نماید و در این حالت اگر در محل مورد نظر حضور نداشته باشید و اپلیکیشن بر روی گوشی run باشد پیغام حرکت در مقابل دوربین بر روی گوشی شما نمایان می گردد که به این حالت به اصطلاح موشن ددکت می گویند. از این حالت برای كنترل 2 مكان می توان استفاده كرد بدین صورت كه چشمی های یكی از این مكان ها به زون 1 و چشمی های مكان دوم را می توان به باقی زون ها متصل شود. با در نظر گرفت پارامترهای توضیح داده شده می توان دزدگیر اماکن BF-A1 و دزدگیر اماکن مکسرون را به عنوان به روزترین ، با کیفیت ترین ، قدرتمندترین و کم خطا ترین دزدگیر اماکن معرفی کرد.

همچنین بهتر است برای فضاهایی که نور آنجا کم است، از دوربینهای مداربسته دید در شب استفاده شود. ”در صورتی که نمی دانید برای اهداف خود چند دوربین نیاز دارید بهتر است برای برآورد قیمت, شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران محل اجرای پروژه توسط کارشناس بازدید شود تا تجهیزات مورد نیاز و اقلام مورد نیاز توسط کارشناس برآورد شود . 6- بهطورکلی، بهتر است دوربینهای مداربسته بهجای آنکه روبهروی مسیر ورودی قرار بگیرند، در جهت آن نصب شوند تا تشخیص حرکت بهتر انجام شود. همچنین در مجاورت فضاهای ورودی نصب میشوند تا ورود و خروج افراد را ضبط کنند. یک دوربین روی پلهها قرار دهید تا هرگونه فعالیت مشکوک را کنترل کنید. قرار دادن یک دوربین در فضای باز بر روی گذرگاه میتواند به شما کمک کند تا هرگونه فعالیت مشکوک را شناسایی کنید. دوربینهای فضای باز بهویژه در معرض تجمع کثیفی یا گرده بر روی لنز هستند. آیا تابش خیرهکننده یا مانعی وجود دارد که میدان دید را مسدود میکند؟

اما واقعا بهترین مارک دزدگیر اماکن در ایران کدام است؟ در رابطه با دزدگیر منزل، مغازه و اماکن در این مقاله صحبت کردیم. این مقاله به شما کمک میکند تا با انتخاب بهتر و راحتری از لحاظ قیمت و نصب دوربین مداربسته برای منزل خود داشته باشید. توجه کنید که بهتر است جانمایی دوربین، سوییچ شبکه، دستگاه NVR و مسیریابی کابل شبکه و … دوربینهای مداربسته به فضای زیر خود دسترسی ندارند، به همین دلیل است که به این نقطه، نقطهی کور میگویند. دوربینهای مداربسته غیرمخفی برای پوشش فضاهای مهم و اصلی، و دوربیهای مداربسته مخفی برای فضاهایی که دید کور دارند و دوربینهای مداربسته معمولی به آنجا دسترسی ندارند، نصب میشوند. شاید بهتر باشد آن را به سیستم وصل کنید، از آنجا که ضبط مداوم تمایل دارد به سرعت باتری را تخلیه کند. در پایان میتوانید به دوربین مدار بسته وصل شوید و تصاویر را ببینید. 1. نصاب دوربین مدار بسته باید در نصب انواع دوربین متخصص باشد. منظور از مبلغ نمونه قرارداد نصب دوربین های مداربسته، مبلغ مربوط به حق الزحمه نصاب است. یکی از بخشهای مهم نمونه قرارداد نصب دوربین مداربسته ، تعیین دلیل برای فسخ قرارداد است. اما نکته ای که بسیار اهمیت دارد، این است که یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب دزدگیر، برند آن است.

در ادامه با بکار گیری اصول نصب می توان به راحتی دوربین های مداربسته یک مغازه را نصب کرد. برند داهوا همزمان با برند هایک ویژن در سال 2001 در چین شروع به کار کرد. پیشنهاد ما استفاده از برندهای معتبری همچون هایک ویژن و داهوا و غیره می باشد. مقایسه ویژگیها و تفاوت این دو برند را در مقایسه آخرین مدلهای دوربین هایک ویژن و داهوا بخوانید. تفاوت اصلی چشم انسان با لنز در تغییر میدان دید در فاصله های مختلف و امکان چرخش به چپ و راست می باشد. اگر دزد وارد خانه شما شود، ممکن است وسوسه شود که در قسمتهای خاصی مانند اتاق نشیمن و اتاقخواب اصلی به دنبال اشیای قیمتی بگردد.

برای دوربین مداربسته کوچ که میتوانند. ایران هوشمند با سالها تجربه در زمینه مشاوره، فروش و نصب انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی در سراسر ایران آماده است تا با مشاوره صحیح و اصولی بر اساس نیاز محل مورد نظر، شما را در انتخاب بهترین سیستم مداربسته یاری دهد. شرکت ایران هوشمند مجری فروش و نصب و راه اندازی انواع دوربین های مدار بسته در تهران و کرج: ۲۶۴۲۴۹۳۲(۰۲۱) – ۰۹۱۲۸۴۷۲۷۸۷. اگر قصد خرید دوربین مدار بسته دارید برای كسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از انواع دوربین مداربسته میتوانید با مشاورین دیدنگار به صورت رایگان در تماس باشید و از خدمات ما بهرهمند شوید. و به راحتی در محیط اطراف قابل مخفی شدن است، اما اگر می خواهید آن را به عنوان یک دکمه بدنه به لباس خود وصل کنید ، کلیپ نیز شامل می شود. مرحله 1: دوربین خود را با کابل RCA به دستگاه VCR وصل کنید. در این صورت، دوربین ها باید با کابل RG۱۱، RG۶، RG۵۹ به یکدیگر متصل شوند. در حاضر حاضر استفاده از این نوع دوربین ها به دلیل کیفیت پایین تصاویر در حال منسوخ شدن می باشد. امروزه بیشتر از دوربین های ahd به دلیل کیفیت بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول انواع مختلفی دارد، در نوع آنالوگ آن برای انتقال اطلاعات خود باید ابتدا تصاویر را به سیگنال های رادیویی تبدیل کند و بعد آنها را ارسال نماید، با اینکه قیمت دوربین مداربسته وایرلس آنالوگ، نسبتا پایین است، ولی استفاده از آنها امروزه به شدت محدود شده است.