دلار دوباره تقویت شد! – دیدبان: اخبار لحظه‌ای بازار فارکس

شاخص‌های آتی سهام S&P 500 و نزدک ۱۰۰ از پایین‌ترین سطوح قیمتی روز بالا آمدند. اما سهام شرکت‌های چینی که در بورس آمریکا لیست شده‌اند، در پیش گشایش بازار سقوط کردند. سرمایه‌گذاران دارایی‌های چینی نگران اتفاقات سیاسی این کشور هستند.

در بازار فارکس، شاخص دلار آمریکا تقویت شده و در اروپا شاخص سهام Stoxx Europe 600 بالا آمده است. سهام شرکت های انرژی عملکرد ضعیفی داشته‌اند. شاخص سهام اروپا بخشی از رشدهای اولیه را از دست دادد. داده‌های اقتصادی ناحیه یورو از افت فعالیت‌های اقتصادی حکایت دارند و ترس‌ها از ورود اقتصاد ناحیه یورو به رکود اقتصادی را تشدید کردند.


منبع: https://iranbourseonline.info/232430/mw/%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%AFشاخص‌های آتی سهام آمریکا نوسانی هستند. تحولات چین بر سنتیمنت بازار آسیب وارد کرد. در این میان بازار برای دور جدیدی از گزارش‌های مالی شرکت‌های سهامی آماده می‌شود.

جریانات ریسکی روند مشخصی ندارند

در حالی که چشم‌انداز نرخ‌های بهره آمریکا و اروپا در کانون توجهات قرار دارند، اما این هفته گزارش‌های سهامی شرکت‌های مهم منتشر خواهند شد. انتظار می‌رود که پنج شرکت بزرگ فناوری نشانگر بزرگ‌ترین کاهش درآمدی در سه سال اخیر باشند. گزارش مالی شرکت‌های اپل، مایکروسافت، آلفابت، آمازون و متا این هفته منتشر خواهند شد.

دلار تقویت شد