دانلود اندیکاتور نمایش اسپرد و زمان بسته‌شدن کندل | Candle Clock & Spread

یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین اندیکاتورهای فارکس اندیکاتور نمایش اسپرد Candle Clock & Spread است که توانایی نمایش زمان بسته‌شدن کندل و اسپرد نماد موردنظر را به طور همزمان دارد.

معرفی اندیکاتور

در قسمت تنظیمات این اندیکاتور شما می‌توانید به ترتیب فونت نوشتار، اندازه نوشته، رنگ نوشته، نمایش یا عدم نمایش اسپرد در نوشتار و مقدار فاصله‌ی نوشته تا کندل جاری بازار را تعیین کنید.

دانلود اندیکاتور Candle Clock & Spread

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود اندیکاتور Candle Clock & Spread” یا سمت چپ بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده این اندیکاتور، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.


منبع: https://iranbroker.org/download-candle-clock-spreadبسیاری از معامله‌گران حرفه‌ای به خصوص اسکلپر‌ها، در استراتژی خود نیازمند به زمان دقیق بسته‌شدن کندل‌ها و دسترسی به اسپرد نماد درحال معامله هستند و به همین جهت می‌توانند از اندیکاتور Candle Clock & Spread در چارت‌های معاملاتی خود استفاده نمایند.

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان داده که در آن ۱۵ دقیقه و ۲۰ ثانیه تا پایان بسته‌شدن کندل جاری بازار زمان مانده و اسپرد نماد مورد نظر نیز برابر ۲ پیپ است.

تنظیمات اندیکاتور

اندیکاتور Candle Clock & Spread یک نمایشگر زمان بسته‌شدن کندل جاری بازار است که همراه آن اسپرد نماد مربوطه را نیز بر روی کندل جاری بازار نمایش می‌دهد.