دانلود اندیکاتور رسم محدوده به همراه نمایش تایم‌فریم رسم آن | SHB-Color

این اندیکاتور به همراه رسم محدوده، دو خط ۰.۳ و ۰.۶ را نیز بین ۲ خط بالا و پایین محدوده رسم کرده تا محدوده را به ۳ قسمت مساوی تقسیم کند و بهترین آن را نمایش دهد.

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود SHB-Color” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور SHB-Color، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.


منبع: https://iranbroker.org/shb-color-indicatorتصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان داده که در آن با استفاده از دکمه‌های سمت‌ چپ قسمت بالای چارت می‌توان محدوده‌هایی را ترسیم کرد که بر روی آن اندیکاتور، تایم‌فریم محدوده‌ی رسم شده را نیز نشان می‌دهد.

برای مثال در چارت بالا یک محدوده آبی رنگ در تایم روزانه و یک محدوده‌ قرمز رنگ در تایم ۴ ساعته رسم شده‌اند.

تنظیمات اندیکاتور SHB-Color

SHB Color inputs 1
  1. InpComer: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به محل قرارگیری دکمه‌های کشیدن محدوده‌ها را در چارت تعیین کنید.
  2. pan_O_cl: با استفاده از این گزینه می‌توانید تنظیمات مربوط به رنگ باکس دکمه‌های کشیدن محدوده‌ها را در اندیکاتور تنظیم کنید.
  3. panl_O_st: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به داشتن باکس برای دکمه‌های کشیدن محدوده‌ها را تنظیم کنید.
  4. fibo_1_cl: در این قسمت می‌توانید رنگ محدوده‌ی رسم‌ شده توسط دکمه‌ی اولی را تعیین کنید.
  5. fibo_2_cl: با استفاده از این گزینه می‌توانید رنگ محدوده رسم‌ شده توسط دکمه‌ی دومی را تعیین کنید.
  6. fib1_style: ‌اگر عدد این قسمت زیر ۱۵ باشد، محدوده‌ی فیبوناچی حاصل از دکمه‌ی اول به شکل خط‌چین و اگر عدد بالای ۱۵ باشد، محدوده‌ی فیبوناچی حاصل از دکمه‌ی اول به شکل خط خواهد بود.
  7. fib2_style: اگر عدد این قسمت زیر ۱۵ باشد، محدوده‌ی فیبوناچی حاصل از دکمه‌ی دوم به شکل خط‌چین و اگر عدد بالای ۱۵ باشد، محدوده‌ی فیبوناچی حاصل از دکمه‌ی اول به شکل خط خواهد بود.
  8. x_Coor: با تغییر مقادیر این بخش، محل قرار گیری دکمه‌ها در طول چارت تغییر می‌کند.
  9. y_Coor: توسط این گزینه می‌توان محل قرار گیری دکمه‌ها را در عرض چارت تغییر داد.

دانلود اندیکاتور SHB-Color

اندیکاتور SHB-Color یک اندیکاتور کمکی است که توانایی نشان‌ دادن تایم‌فریم محدوده‌‌ی رسم‌ شده توسط شما را در چارت جاری دارد. با استفاده از این اندیکاتور می‌توانید محدوده‌های حمایت یا مقاومت تایم‌های بالا را با توجه به تایم‌فریم آن‌ها، رسم و در تایم‌های پایین مشاهده کنید.

امروزه بسیاری از معامله‌گران از محدوده‌های حمایت و مقاومت تایم‌های بالا در استراتژی خود استفاده می‌کنند. برای مشخص کردن تایم‌‌فریم‌های این خطوط، اندیکاتور رسم محدوده‌ی SHB-Color به شما کمک می‌کند تا تایم‌‌فریم مربوط به محدوده‌ی رسم شده در چارت به شما نمایش داده شود.

معرفی اندیکاتور نمایش روند تایم فریم بالاتر