دانلود اندیکاتور ایچی موکو مکدی | Brooky-MACD-Ichimoku

اندیکاتور ایچی موکو در بین معامله‌گران به یک سیستم معاملاتی بسیار قوی تبدیل شده است. به همین دلیل این اندیکاتور برای اندیکاتورهای معروفی مانند مکدی طراحی و پیشرفت داده شده تا معامله‌گران بتوانند سیگنال‌های معاملاتی بسیار قوی از آن دریافت کنند.

معرفی اندیکاتور ایچی موکو مکدی

در قسمت تنظیمات اندیکاتور می‌توان پارامترهای زیر را تغییر داد:

  1. در این محدوده می‌توانید تنظیمات مربوط به پارامترهای ایچی‌موکو را برای محاسبه در اندیکاتور تغییر دهید.
  2. با تغییر مقادیر این محدوده می‌توانید تنظیمات مربوط به پارمترهای مکدی اندیکاتور را تعیین کنید.
  3. CL_Style: اگر این گزینه روی مقدار ۲ قرار بگیرد، خطوط Senkou Span A و Senkou Span B به حالت خط‌چین نمایش داده می‌شوند.

تنظیمات رنگ اندیکاتور ایچی موکو مکدی

Brooky MACD Ichimoku color 2
توجه داشته باشید که در تنظیمات پیش‌فرض این اندیکاتور رنگ Kijun Sen قرمز و Tenkan Sen آبی است در صورتی که در اندیکاتور ایچی‌موکو رنگ Kijun Sen آبی و Tenkan Sen قرمز است. می‌توانید در بخش تنظیمات این اندیکاتور رنگ دو جز Kijun Sen و Tenkan Sen را تغییر دهید.

سیگنال‌دهی اندیکاتور Brooky-MACD-Ichimoku

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود Brooky-MACD-Ichimoku” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور Brooky-MACD-Ichimoku، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.


منبع: https://iranbroker.org/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%DA%86%DB%8C-%D9%85%D9%88%DA%A9%D9%88-%D9%85%DA%A9%D8%AF%DB%8C-brooky-macd-ichimoku

تصویر بالا، نمایی از اندیکاتور ایچی موکو مکدی را نمایش داده که در آن Kijun Sen (خط قرمز)، Tenkan Sen (خط آبی)، Chikou Span (خط سبز)، Senkou Span A (خط‌ آبی کمرنگ) و Senkou Span B (خط‌ بنفش) است.

توسط این اندیکاتور می‌توان همان سیگنال‌های اندیکاتور ایچی‌موکو را استفاده کرد. همچنین می‌توان با توجه به تصویر زیر از برخی سیگنال‌های واگرایی اندیکاتور ایچی موکو مکدی با اندیکاتور ایچی‌موکو استفاده کرد.

Brooky MACD Ichimoku chart signal
توجه داشته باشید رنگ Tenkan Sen در اندیکاتور ایچی‌موکو قرمز بوده در صورتی که در اندیکاتور Brooky-MACD-Ichimoku رنگ این جزء آبی رنگ است.

تنظیمات اندیکاتور ایچی موکو مکدی

Brooky MACD Ichimoku inputs 1

اندیکاتور Brooky-MACD-Ichimoku همان محاسبات ایچی‌موکو را برای اندیکاتور مکدی محاسبه می‌کند و در پنجره‌ای در قسمت پایین چارت نمایش می‌دهد.

اندیکاتور ایچی موکو مکدی

در بخش تغییر رنگ اجزای اندیکاتور در تنظیمات نیز می‌توانید رنگ اجزای اندیکاتور را با توجه به تصویر بالا تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور Brooky-MACD-Ichimoku

رید. جذب معلم صرفا ازطریق دانشگاه‌ تربیت معلم در دولت سیزدهم محقق شد.