دانلود اندیکاتور ایچی‌موکو آر اس آی | Brooky-RSI-Ichimoku

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود Brooky-RSI-Ichimoku” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور Brooky-RSI-Ichimoku، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.


منبع: https://iranbroker.org/download-brooky-rsi-ichimoku-indicator

اندیکاتور ایچی‌موکو آر اس آی، یک اندیکاتور کمکی ایچی‌موکو است که اساس طراحی آن بر مبنای محاسبات ایچی‌موکو برای اندیکاتور آر اس آی می‌باشد.

معرفی اندیکاتور ایچی‌موکو آر اس آی

تصویر بالا، نمایی از اندیکاتور ایچی‌موکو آر اس آی را نشان داده که در آن Kijun Sen (خط قرمز)، Tenkan Sen (خط آبی)، Chikou Span (خط سبز)، Senkou Span A (خط‌ نارنجی) و Senkou Span B (خط‌ بنفش) است.

در بخش تغییر رنگ اجزای اندیکاتور در تنظیمات نیز می‌توانید رنگ اجزای اندیکاتور را با توجه به تصویر بالا تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور Brooky-RSI-Ichimoku

اندیکاتور Brooky-RSI-Ichimoku مانند اندیکاتور Brooky-MACD-Ichimoku بوده با این تفاوت که این اندیکاتور، محاسبات ایچی‌موکو را برای اندیکاتور آر اس آی انجام داده و در پنجره‌ای جداگانه در قسمت پایین چارت نشان می‌دهد.

اندیکاتور ایچی‌موکو آر اس آی

توسط این اندیکاتور می‌توان همان سیگنال‌های اندیکاتور ایچی‌موکو را استفاده کرد. همچنین می‌توان با توجه به تصویر زیر از برخی سیگنال‌های واگرایی اندیکاتور ایچی‌موکو آر اس آی با اندیکاتور ایچی‌موکو استفاده کرد.

Brooky RSI Ichimoku chart signal
توجه داشته باشید رنگ Tenkan Sen در اندیکاتور ایچی‌موکو قرمز بوده در صورتی که در اندیکاتور Brooky-RSI-Ichimoku این جزء آبی رنگ است.

تنظیمات اندیکاتور ایچی‌موکو آر اس آی

Brooky RSI Ichimoku inputs

در قسمت تنظیمات اندیکاتور می‌توان پارامترهای زیر را تغییر داد:

  1. در این محدوده می‌توانید تنظیمات مربوط به پارامترهای ایچی‌موکو را برای محاسبه در اندیکاتور تغییر دهید.
  2. Rsip: با تغییر مقادیر این محدوده می‌توانید تنظیمات مربوط به پارمتر دوره‌ی آر اس آی را در محاسبات اندیکاتور تعیین کنید.
  3. CL_Style: اگر این گزینه روی مقدار ۲ قرار بگیرد، خطوط Senkou Span A و Senkou Span B به حالت خط‌چین نمایش داده می‌شوند.

تنظیمات رنگ اندیکاتور ایچی‌موکو آر اس آی

Brooky RSI Ichimoku colors 1

توجه داشته باشید که در تنظیمات پیش‌فرض این اندیکاتور رنگ Kijun Sen قرمز و Tenkan Sen آبی است در صورتی که در اندیکاتور ایچی‌موکو رنگ Kijun Sen آبی و Tenkan Sen قرمز است. می‌توانید در بخش تنظیمات این اندیکاتور رنگ دو جز Kijun Sen و Tenkan Sen را تغییر دهید.

سیگنال‌دهی اندیکاتور Brooky-RSI-Ichimoku

رید.