خدمات شبکه های کامپیوتری خدمات شبکه نصب و راه اندازی شبکه انجام پروژه شبکه

همین مسئله سبب شده تا دیگر نیاز به کابل کشی جداگانه برای هر داخلی نباشد. از دیدگاه تک دیتا به عنوان مجری خدمات شبکه، راه اندازی شبکه شامل یک سری فرآیندهای تعریف شده است که منتهی به ایجاد یا ارتقاء یک شبکه کامپیوتری می شود. این فرآیندها شامل بررسی زیرساخت شبکه، تجهیزات موجود شبکه و یا تجهیزات مورد نیاز، بررسی ابعاد شبکه، طراحی پلن مناسب، بررسی هزینه های مربوطه، زمان مورد نیاز برای انجام پلن و آینده نگری برای نگهداری بستر راه اندازی شده میباشد. ما علاوه بر خدمات پسیو شبکه که خدمات سخت افزاری است ، خدمات دیگری نیز داریم که آنها را خدمات اکتیو شبکه مینامیم در چنین دسته ای ما تمامی خدمات نرم افزاری مربوط به شبکه را میتوانیم به شما ارائه دهیم که در پایین تعدادی از آنها به عنوان مثال آورده شده است.

حتی ممکن است بخواهید یک شبکه بی سیم را راه اندازی کنید که معمولاً به عنوان Wi-Fi شناخته می شود تا بتوانید همزمان چندین دستگاه را به اینترنت متصل کنید. برای نصب و راه اندازی اینترنت در شبکه به خدمات شبکه و اینترنت نیاز دارید. خدمات ارائه شده به شما این امکان را می دهد تا کل شبکه و یا بخشی از آن را به شبکه اینترنت متصل کنید. منطقه جغرافیایی تحت پوشش شبکه کامپیوتری می تواند از یک شرکت تا مجموعه ای از شرکت ها را شامل شود، در حالی که اینترنت تمام کشورها و قاره ها را به هم پیوند می دهد. شما می توانید شبکه خود را به هر سرویس دهنده اینترنتی که مایل باشید متصل کنید. نوع خدمات اینترنتی که انتخاب می کنید تا حد زیادی به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی به منطقه شما و انواع خدماتی که ارائه می دهند بستگی دارد.

ویژگی‌های یک شرکت خوب در حوزه خدمات شبکه

شبکه های کامپیوتری باید به صورت مداوم و پیوسته به فعالیت خود ادامه دهند تا بتوانند به درستی سرویس بدهند. یکی از روش های ارزان قیمت و مطمئن برای پشتیبانی شبکه، عقد قرارداد با شرکت های برونسپاری شبکه و دریافت خدمات شبکه است. پیشگام رایانه یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های خدمات شبکه در تهران و کرج است. ما بر آنیم تا خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهیم که موجبات رضایت آن ها را فراهم سازد. مشکلات سخت افزاری شبکه می‌تواند ریشه در سیستم‌های کامپیوتری و یا تجهیزات تحت شبکه مانند ماشین‌ های اداری داشته باشد.

مسئولیت تکنسین پشتیبانی شبکه

از لحظه ای که وارد سیستم خود می شوید تا لحظه ای که از سیستم خارج می شوید، از شبکه استفاده می کنید. هر بار که به یک پوشه یا درایو مشترک دسترسی پیدا می کنید ، از شبکه استفاده می کنید. زمان کمتری از شما و کارمندان تلف شده و درگیر کندی و مشکلات سیستم ها نمی گردند. با داشتن تجربه و حضور افراد با توانایی های مختلف، راهکارهای متنوع و به روز برای بهینه سازی شرایط شبکه خواهید داشت. این مسئله ارتباط مستقیم با تعداد کاربران و سرور ها و سایر ادوات شما دارد. ما نه تنها توانایی راه‌اندازی وبسایت برای شرکت شما را داریم، بلکه نگهداری مستمر از آن را نیز برایتان انجام می‌دهیم.

خدمات IT همه آن چیزهایی است که برای راه اندازی و پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتری یک شرکت مورد نیاز است. این خدمات شامل نصب زیرساخت های اولیه شبکه از جمله کابل کشی تا نصب سیستم های کامپیوتری و نصب سرور و نصب نرم افزارهای کاربردی سیستم ها تا خدمات تخصصی IT مانند پشتیبان گیری اطلاعات سرور و تامین امنیت و ارتباطات بیرون از شرکت را شامل می شود. این ایده‌ها و راهکارها با در نظر گرفتن شرایط خاص هر شرکت و همچنین معیارهایی چون هزینه، کیفیت، سرعت، امکان‌سنجی، آینده‌نگری صورت می‌گیرد. شرکت نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری شبکه کالا خدمات مشاوره تخصصی خود را به صورت رایگان (تلفنی و حضوری) به مشتریان عزیز در تهران و کرج ارائه می‌دهد.

خدمات شبکه های کامپیوتری خدمات شبکه نصب و راه اندازی شبکه انجام پروژه شبکه

پشتیبانی تلفنی، برای پاسخ به مسائل و مشکلات احتمالی مشتری در اسم برای خدمات کامپیوتری ساعات کاری هفته. یک پشتیبان شبکه، امنیت اطلاعات را فراهم کرده و شبکه را از شر ویروس‌ها و بدافزارها در امان نگه می‌دارد. در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد.در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. از مهم ترین معیارهای انتخاب یک شرکت مناسب برای نگهداری شبکه حسن سابقه آن شرکت است.

  • در صورت نیاز میتوانید با پر کردن فرم مشاوره و یا تماس با تلفن های شرکت درخواست بازدید بدهید.
  • را ه اندازی صفر تا صد زیر ساخت شبکه، از راه اندازی سخت افزاری مانند داکت کشی و کابل کشی و نصب تجهیزات تا نصب سیستم و سرویس های نرم افزاری همگی از اقداماتی است که در حوزه ی خدمات شبکه صورت می گیرد.
  • هدف از این فاز نیاز سنجی، امکان‌سنجی و جمع‌آوری اطلاعات مربوط به خدمات مورد نیاز شبکه کارفرما و اعلام هزینه به ایشان می باشد.
  • سعی می‌کنیم راه حل هایی برای حل مشکلات پیدا کنیم که اقتصادی بوده و کم هزینه باشند.
  • مدیریت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از کارهای مستمری است که برای نگهداری از شبکه باید انجام شود.

از این رو برای حل این مشکل به برونسپاری خدمات پشتیبانی روی می آورند. نصب ، جایگزینی و به روزرسانی سخت افزار و نرم افزار بخش مهمی در خدمات نگهداری شبکه است. زیرا این اطمینان را می دهد که شبکه فناوری اطلاعات شما به دلیل فن آوری منسوخ شده در بخش سخت افزار و یا نرم افزار آسیب پذیر نمی شود.

آیا با کمک آنتی ویروس های رایگان گوشی می توان از ورود ویروس ها جلوگیری کرد؟

یکی از جدایی ناپذیرترین قسمتهای عملکرد و نگهداری شبکه ، امنیت شبکه است. داشتن یک تیم امنیتی اختصاصی که به طور مداوم شبکه IT شما را رصد می کند، به شما کمک می کند تا یک رویکرد نگهداری ساختاری یکپارچه را حفظ کنید. این تیم امنیتی به شما کمک می کند تا آسیب پذیری های احتمالی و تهدیدات امنیتی را ، چه از نظر داخلی و چه از نظر خارجی، قبل از اینکه بتوانند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارند ، کشف کنید و آن را حل کنید. شما می توانید از خدمات امنیت شبکه پیشگام رایانه برای بهبود و حفظ مسائل امنیتی شبکه های کامپیوتری خود بهره ببرید. پیش از راه اندازی شبکه، بایستی از نیاز های سازمان و یا شرکت خود آگاه باشید و با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته جهت اقدامات بعدی عمل کنید تا شبکه ای متناسب با نیاز های حال و آینده شرکت خود داشته باشید. از دیگر مواردی که ممکن است برای شرکت ها رخ دهد، جا به جایی و نقل مکان به دفتر جدید است.