حرکت جفت ارز تحت تاثیر دلار

تحلیل فاندامنتال nzdusd

جفت ارز NZD/USD در نیمه اول بازار معاملاتی اروپا روند صعودی خود را حفظ کرده و و تا حدود سطح 0.7040 در یک ساعت گذشته صعود کرد.

 با توجه به اینکه بانک فدرال جدول زمانی خود را برای اولین افزایش نرخ بهره پس از همه گیری ویروس کرونا ارائه داده است، اکنون برای یافتن سرنخ های جدید درباره چشم انداز سیاست های بانک مرکزی باید منتظر بمانیم.

2. آموزش فارکس صفر تا صد


منبع: https://boorsa.org/post/1666/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84-nzdusd-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1

 سرمایه گذاران انتظارات خود را برای افزایش نرخ توسط RBNZ را پس از یک نظرسنجی تجاری در نیوزلند نشان دادند که این افزایش اعتماد به نفس را در نزد سرمایه‌گذاران نشان می دهد.  این، به نوبه خود، به عنوان یک عامل کلیدی، دیده شد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال این ارز دیجیتال به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

 جدا از این، اقدام قیمتی دلار آمریکا یک محرک حرکت صعودی برای جفت ارز NZD/USD ایجاد کرده و همچنان حامی روند صعودی روزانه بود.  به نظر می رسد سرمایه گذاران اکنون متقاعد شده اند که بانک فدرال قبل از کاهش خرید دارایی های خود با افزایش نرخ بهره، مدت طولانی تری را صرف تفکر برای تصمیم گیری خواهد کرد.  این امر، همراه با افزایش سقوط اخیر نرخ بهره اوراق خزانه داری ایالات متحده، نتوانست به دلار کمک کند تا افزایش قیمت های یک شبه را به دست آورد.

 این نقش مهمی در تأثیرگذاری بر پویایی کوتاه مدت قیمت دلار خواهد داشت و انگیزه جدیدی را برای جفت ارز NZD/USD ایجاد می کند.  در این بین، تمایل به ریسک بیشتر در بازار ممکن است فرصت های معاملاتی کوتاه مدت ایجاد کند.

 این جفت ارز پس از نشان دادن برخی از انعطاف پذیری ها در زیر سطح کلیدی 0.7000، موفق به بازگرداندن برخی از کشش های مثبت در روز چهارشنبه شد و با ترکیبی از عوامل پشتیبانی شد.

تحلیل فاندامنتال

گفته می شود، روحیه احتیاط آمیز رایج – در میان نگرانی ها در مورد انتشار نوع بسیار مسری دلتا، نوعی از ویروس کرونا – تا حدی پشتیبانی از فضای امن جفت ارز را فراهم می کند.  فعالان بازار همچنین ممکن است که از قرار دادن معاملات تهاجمی خودداری کنند، ترجیح می دهند قبل از انتشار صورت‌جلسه  FOMC در روز چهارشنبه در حاشیه منتظر بمانند. 

شما تنها دو قدم تا ورود به دنیای فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ورود به بازار فارکس