حرکت به سمت 20$ آغاز شده است

ورود به فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2173/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%84%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%85%D8%AA-20-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AAاین رمز ارز در اندیکاتور RSI به نقطه اشباع خرید رسیده و این امکان وجود دارد که خریداران به آرامی از بازار خارج شوند. شما وقتی می توانید متوجه این موضوع شوید که سایه بالای کندل های صعودی بلند شود. در این زمان می فهمید که باید از بازار خارج شوید. هیچ چیز بیشتر از کندل ها نمی تواند به شما سیگنال با دقت بالا بدهد. در حال حاضر رمز ارز لونا به سقف کانال صعودی موازی برخورد کرده و فروشندگان وارد بازار شده اند. در صورت ادامه یافتن فشار فروش احتمال ریزش بیشتر وجود دارد. شما تنها هنگامی می توانید وارد بازار شوید که رمز ارز لونا سطح مقاومت 17.5 را شکسته و در بالای این سطح قیمت خودش را تثبیت کرده باشد. در غیر این صورت ورود شما با ریسک همراه خواهد بود. در صورت رسیدن قیمت این رمز ارز به زیر 14$ هم سناریو حرکت صعودی در کوتاه مدت بی اثر خواهد شد.

تحلیل رمز ارز لونا

تحلیل تکنیکال

رمز ارز لونا در دوماه گذشته ریزش سنگینی نداشته و به طبع آن افزایش قیمت چشمگیری هم در نمودارش به چشم نمی خورد. در اندیکاتور MACD این رمز ارز، ما شاهد فاصله گرفتن خط مکدی از خط سیگنال هستیم که شور و هیجان خریداران را نشان می دهد. اگر این شور و اشتیاق ادامه دار باشد انتظار می رود که رمز ارز لونا به زودی به بالای قیمت 20$ هم بازگردد.

ورود به بازار ارز دیجیتال می تواند از طریق کارگزاری های جهانی فارکس هم اتفاق بیفتد که سرمایه شما را در هنگام معامله تا 1000 برابر بالا می برند. شما برای ثبت نام فارکس خود، فقط چند دقیقه وقت خواهید گذاشت و واریز و برداشت هم به صورت ریالی خواهد بود. پیش از سرمایه گذاری و ورود به بازار، حتما باید آموزش ارز دیجیتال خود را کامل کرده و همزمان می توانید از قسمت تحلیل ارز دیجیتال هم به صورت روازنه استفاده کنید.

رمز ارز لونا یکی از رمز ارزهای جدید بازار به شمار می آید که در روزهای اولیه اش رشد قابل توجهی داشت. این رمزارز بی شک به خاطر پروژه منحصر به فردش آینده خوبی خواهد داشت و می تواند به قیمت های بالاتری برسد. نحوه حرکت این رمز ارز، به رمز ارز اثریوم در سال 2016 شبیه است و اگر مثل اثریوم رشد داشته باشد، یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری  در بلند مدت به شمار می رود. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال این ارز دیجیتال، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید و برای دنبال کردن قیمت ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت رمز ارز مراجعه کنید.