حجم ورود خریداران در حال افزایش است

ورود به بازار ارز دیجیتال می تواند از طریق کارگزاری های جهانی فارکس هم اتفاق بیفتد که سرمایه شما را در هنگام معامله تا 1000 برابر بالا می برند. شما برای ثبت نام فارکس خود، فقط چند دقیقه وقت خواهید گذاشت و واریز و برداشت هم به صورت ریالی خواهد بود. پیش از سرمایه گذاری و ورود به بازار، حتما باید آموزش ارز دیجیتال خود را کامل کرده و همزمان می توانید از قسمت تحلیل ارز دیجیتال هم به صورت روازنه استفاده کنید.

ورود به فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2151/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%DA%86%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%B2-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AAدر اندیکاتور macd  هیچگونه واگرایی یا همگرایی به چشم نمی خورد اما خط macd با فاصله زیاد خط سیگنال  را شکسته و سیگنال حرکت صعودی می دهد. حجم ورود خریداران هم در حال افزایش است که می تواند باعث بیشتر شدن قیمت رمز ارز چیلیز نسبت به قیمت کنونی باشد. البته که سایه بالای آخرین کندل بسیار بزرگ به نظر می رسد که خود به معنای وجود فشار فروش در این رمز ارز است. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال این ارز دیجیتال، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید و برای دنبال کردن قیمت ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت رمز ارز مراجعه کنید.

اگر با دقت به حرکت 7 کندل آخر رمز ارز چیلیز نگاه کنید یک الگوی پرچم شکل گرفته که اتفاقا کامل هم شده است و پس از آن فروشندگان وارد بازار شدند و بازار را به سمت جنوب هدایت می کنند. اما این پرچمی که کامل شده می تواند سیگنال های بیشتری هم بدهد. این پرچم گزینه خوبی برای پرچم نهایی شدن است که از دید پرایس اکشن آخرین پرچم روند نام دارد و پس از آن ریزش قیمت شروع می شود. اما باید در نظر داشته باشید که در 7 کندل آخر فشار خرید به صورت خیلی معناداری از فشار فروش بیشتر است و فروشندگان باید قدرت زیادی به خرچ دهند تا بازار را از این حال خارج کنند. البته اگر به اندیکاتور RSI نگاهی بیندازید متوجه می شوید که بازار در حالت اشباع خرید قرار گرفته و با توجه به ذات ارزهای دیجیتال احتمال ادامه حرکت صعودی کوتاه مدت و ریزش وجود دارد.

اولین نکته ای که در نمودار رمز ارز چیلیز به چشم می آید میزان گپ هاست. گپ هایی که بیشتر شبیه به گپ های معمولی هستند. اما در بین این گپ ها گپ هایی هم وجود دارند که پس از آن روند جدید آغاز می شود. این گونه گپ ها را باید جدی بگیرید چرا که بعد از مدتی پر می شوند.

تحلیل تکنیکال رمز ارز چیلیز

تحلیل تکتیکال رمز ارز چیلیز

اگر روند بازار بخواهد به حالت نزولی تغییر کند باید حتما سطح 50% فیبوناچی را در قیمت  31.2 سنت با قدرت بشکند. البته که این اتفاق غیر ممکن نیست اما باعث خروج خریداران چیلیز هم نمی شود فقط در صورتی سناریو حرکت صعودی بی اثر می شود که رمز ارز چیلیز سطح حمایت 27 سنت را بشکند. از طرف دیگر، برای شروع حرکت صعودی هم باید منتظر باشید تا چلیز به روند کنونی اش ادامه دهد و خودش را در بالای 32 سنت تثبیت کند.