جفت ارز USDJPY به پایین ترین سطح خود در دو روز اخیر رسید

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):


در همین حال ، انتظارات از این که فدرال رزرو دیر یا زود شروع به عقب نشینی از محرک های گسترده خود در دوران شیوع کرونا ویروس می کند ، ممکن است به عنوان یک عامل محرک برای دلار آمریکا عمل کند.  گمانه زنی های بازار در روز دوشنبه توسط چندین مقام فدرال رزرو و داده های ایالات متحده تقویت شد ، که نشان می داد تعداد ایجاد شغل در ماه جولای به رکورد جدیدی رسیده است.

تحلیل جفت ارز USDJPY

 حتی از دیدگاه تکنیکال ، جفت ارز USD/JPY طی سه هفته گذشته تقریباً در محدوده‌ای پر نوسان بوده است.  این امر برای معامله گران نزولی احتیاط لازم را ایجاد می کند و تا قبل از موقعیت یابی برای هرگونه حرکت و ایجاد معامله کوتاه مدت دیگر ، باید منتظر فروش های بعدی باشیم.

جفت ارز USD/JPY در اوایل بازار معاملاتی اروپا شاهد فروش سنگین بود و به پایین ترین سطح خود در دو روز اخیر رسید ، و آخرین باراین جفت ارز در 110.00 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2580/%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-usdjpy-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AF%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1

 

 این جفت ارز روند صعودی روز گذشته را از منطقه 110.45 یا نزدیک به صعودهای چهار هفته ای افزایش داد و در نیمه اول بازار معاملاتی و در روز پنجشنبه به کاهش خود ادامه داد.

  انگیزه کاهش ریسک در بازارها باعث افزایش تقاضا برای ین ژاپن شد.  این ، به نوبه خود ، به عنوان یک عامل کلیدی برای اعمال فشار بر جفت ارز USD/JPY در نظر گرفته شد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به
تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

1. ثبت نام فارکس

 نگرانی ها مبنی بر اینکه نوع بسیار مسری دلتا ویروس کرونا می تواند منجر به کند شدن روند بهبود اقتصاد جهانی شود ، اشتهای سرمایه گذاران برای دارایی های ریسک پذیرتر را تحت تأثیر قرار می دهد.  این امر از روند نزولی در بازارهای سهام آشکار شد و با کاهش بیشتر بازده اوراق خزانه داری آمریکا تقویت شد ، که باعث شد دلار آمریکا روند صعودی خود را ادامه بدهد.

 معامله گران در بازار در حال حاضر منتظر انتشار داده های معمول اولیه ادعاهای بیکاری هفتگی از ایالات متحده هستند.  به غیر از این ، بازده اوراق قرضه ایالات متحده و سخنرانی های برنامه ریزی شده اعضای FOMC ممکن است بر دلار آمریکا تأثیر بگذارد.  معامله گران ممکن است از احساسات بازار گسترده تر برای دستیابی به برخی فرصت های کوتاه مدت در اطراف جفت ارز USD/JPY استفاده کنند.

موانع و مشکلات فین تک.