جفت ارز USDCAD آخرین بار در زیر سطح 1.2400 مشاهده شد

 این جفت ارز، تا کنون، تلاش کرده است تا از جهش اخیر خود از پایین‌ترین سطح چهار ماهه خود که هفته گذشته به آن دست یافت و در نزدیکی سطح 1.2400 باقی ماند، سرمایه‌گذاری کند، اگرچه ترکیبی از عوامل به عنوان یک مانع برای جفت ارز عمل کردند.  عقب نشینی ملایم قیمت نفت خام از اوج های چندساله، بازار وابسته به کالا را تضعیف کرد.  این امر، همراه با افزایش تقاضا برای دلار آمریکا، مقداری حمایت از جفت ارز USD/CAD را افزایش داد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

 

 فعالان بازار اکنون مشتاقانه منتظر انتشار داده‌های اقتصادی ایالات متحده هستند – شامل انتشار شاخص اعتماد هیئت مدیره کنفرانس، شاخص تولید ریچموند و فروش خانه.  این، همراه با بازده اوراق قرضه ایالات متحده و احساسات ریسک بازار گسترده تر، ممکن است بر دلار آمریکا تأثیر بگذارد.  معامله گران بیشتر از پویایی قیمت نفت برای برخی انگیزه های کوتاه مدت در اطراف جفت ارز USD/CAD استفاده می کنند.

جفت ارز USD/CAD در روز سه‌شنبه فاقد هرگونه سوگیری یا جهت‌گیری ثابت بود و آخرین بار این جفت ارز در زیر سطح 1.2400 مشاهده شد که در اوایل بازار معاملاتی اروپا در نوسان بود.

تحلیل فاندامنتال

3. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/3244/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-usdcad-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-12400-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%AF

 دلار آمریکا از ظهور فروش سنگین در اطراف جفت ارز حمایت کرد.  این در بحبوحه انتظارات فدرال رزرو برای تشدید زودهنگام سیاست‌ها صورت می‌گیرد، که بیشتر به دلار کمک کرد تا در بازگشت یک شبه از پایین‌ترین سطح یک ماهه رشد کند.  جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، روز جمعه تکرار کرد که بانک مرکزی ایالات متحده همچنان در مسیر بازگرداندن محرک های عظیم دوران همه گیری خود قرار دارد.

علاوه بر این، افزایش گسترده اخیر قیمت کالاها به گمانه زنی ها در مورد افزایش احتمالی نرخ بهره در سال 2022 دامن زده است. به نظر می رسد سرمایه گذاران اکنون متقاعد شده اند که فدرال رزرو مجبور خواهد شد برای مهار تورم، سیاست تهاجمی تری اتخاذ کند.  با این وجود، پس‌زمینه بنیادی به نفع خریداران است و از چشم‌اندازها برای برخی حرکت‌های ارزشمند برای جفت ارز USD/CAD حمایت می‌کند.

1. ثبت نام فارکس

تحلیل جفت ارز USDCAD

2. آموزش فارکس