جفت ارز USD/CHF روند صعودی خود را تقویت خواهد کرد

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

 ترکیبی از عوامل ، بازده اوراق قرضه 10 ساله دولت ایالات متحده را به بالاترین سطح از ماه ژوئن رساند ، که حمایت اضافی از دلار آمریکا را افزایش داد.  با این وجود ، انگیزه ریسک پذیری زیربنای فرانک سوئیس بود و برای جفت ارز USD/CHF عامل صعود بود.

جفت ارز USD/CHF لحن پیشنهادی خود را در نیمه اول بازار معاملاتی اروپا حفظ کرد و آخرین بار در نزدیکی انتهای محدوده معاملات هفتگی خود ، در حدود سطح 0.9300 در حال حرکت بود.

تحلیل فاندامنتال

 نگرانی ها مبنی بر این که افزایش سریعتر از حد انتظار تورم می تواند بهبود اقتصاد جهانی را از مسیر خارج کند ، بر احساسات سرمایه گذاران تأثیر گذاشته است.  روابط تجاری شکننده ایالات متحده و چین ، بحران بدهی چین اورگراند و بن بست سقف بدهی ایالات متحده موج جدیدی از تجارت جهانی ریسک گریز را برانگیخت.

 


منبع: https://boorsa.org/post/2981/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-usdchf-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

تحلیل جفت ارز USDCHF

اکنون به نظر می رسد سرمایه گذاران متقاعد شده اند که فدرال رزرو از نوامبر شروع به عقب نشینی از محرک های گسترده خود در دوران همه گیری می کند.  علاوه بر این ، نگرانی ها مبنی بر افزایش مداوم قیمت نفت خام و انرژی باعث افزایش تورم شده است و به گمانه زنی ها در مورد افزایش احتمالی نرخ بهره در سال 2022 دامن زده است.

3. تحلیل فارکس

2. آموزش فارکس

 با این وجود ، جفت ارز USD/CHF ، تا کنون ، توانسته است به دستاوردهای خود در روز پایبند بماند ، زیرا معامله گران اکنون منتظر گزارش ADP ایالات متحده برای انگیزه ای جدید هستند.  این امر ، همراه با بازده اوراق قرضه ایالات متحده ، ممکن است بر پویایی قیمت دلار تأثیر بگذارد و برخی از فرصت های معاملاتی را در اطراف جفت ارز USD/CHF ایجاد کند.

1. ثبت نام فارکس

 این جفت ارز با حرکت مثبت روز گذشته خود تقویت شد و در دومین بازار معاملاتی متوالی در روز چهارشنبه در میان افزایش گسترده دلار آمریکا همچنان به قدرت خود ادامه داد.  انتظارات برای تشدید سیاست زودهنگام ، همراه با افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده ، بعنوان یک عامل محرک برای دلار آمریکا عمل کرد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.