جفت ارز USD/CHF در زیر سطح 0.9300 قرار خواهد گرفت

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

3. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2873/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-usdchf-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-09300-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA

 این جفت ارز تا کنون تلاش کرده است تا در سه بازار معاملاتی گذشته سودهای خود را به ثبت برساند ، هرچند که روند نزولی قیمت نفت همچنان به نفع معامله گران نزولی است.  پس از یکپارچه سازی کوتاه در نیمه اول معاملات روز چهارشنبه ، دلار آمریکا کشش مثبت را به دست آورد و به بالاترین سطح از اوایل نوامبر 2020 رسید. این ، به نوبه خود ، باید به عنوان یک عامل حمایتی برای جفت ارز USD/CHF عمل کند.  و به محدود کردن نکات منفی کمک می کند. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز USDCHF

2. آموزش فارکس

 معامله گران در بازار در حال حاضر منتظر انتشار اطلاعات در انتظار فروش خانه از ایالات متحده هستند.  با این حال ، تمرکز بر نظرات جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در انجمن بانک مرکزی بانک مرکزی اروپا خواهد بود.  این امر ، همراه با بازده اوراق قرضه ایالات متحده ، ممکن است بر پویایی قیمت دلار تأثیر بگذارد.  به غیر از این ، احساس ریسک بازار گسترده تر نیز ممکن است انگیزه ای برای جفت ارر USD/CHF ایجاد کند.

 

جفت ارز USD/CHF فاقد هرگونه حرکت جهت دار بود و در نیمه اول بازار معاملاتی اروپا در محدوده سودهای ناچیز و زیان های جزئی قرار داشت.  این جفت ارز آخرین بار در محدوده 0.9290 مورد معامله قرار گرفت ، تنها چند پیپ پایین‌تر صعودهای یک و نیم هفته ای.

تحلیل فاندامنتال

1. ثبت نام فارکس

 بنابراین ، حرکت قیمت محدوده ممکن است هنوز به عنوان مرحله تلفیقی طبقه بندی شود و قبل از تأیید صعود جفت ارز USD/CHF در کوتاه مدت ، احتیاط لازم را دارد.  هرگونه کاهش معنادار ممکن است همچنان به عنوان یک فرصت خرید در نزدیکی منطقه 50-0.9260 در نظر گرفته شود ، که اکنون باید به عنوان یک نقطه کلیدی مهم برای معامله گران کوتاه مدت عمل کند.  به نظر می رسد که این مرحله برای بازگشت به سمت پایین ترین سطح YTD آماده شده است ، در منطقه 35-0.9330 که در ابتدای هفته گذشته لمس شد.


دلار همچنان از انتظارات برای تشدید سیاست های اولیه توسط فدرال رزرو حمایت می کند.  شایان ذکر است که فدرال رزرو هفته گذشته اشاره کرد که می تواند محرک های گسترده دوران همه گیری خود را از ماه نوامبر عقب بکشد.  علاوه بر این ، طرح نقطه نشان دهنده تمایل سیاست گذاران برای افزایش نرخ بهره در سال 2022 است. گذشته از این ، یک بازگشت قوی در بازارهای سهام باید فرانک سوئیس را تضعیف کرده و به جفت ارز USD/CHF برای بازگرداندن موقعیت مثبت کمک کند.