جفت ارز USD/CAD در زیر سطح 1.2800 تحت فشار قرار دارد

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

 


منبع: https://boorsa.org/post/2768/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-usdcad-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-12800-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

3. تحلیل فارکس

2. آموزش فارکس

ترکیبی از عوامل نتوانست به جفت ارز USD/CAD کمک کند تا در بازگشت روز گذشته از منطقه 40-1.2745 ، سرمایه گذاری کنند ، در عوض فروش جدیدی در روز چهارشنبه ایجاد شد.  انگیزه ریسک پذیری در بازارها بر دلار امن آمریکا تأثیر گذاشت.  به غیر از این ، قیمت های صعودی نفت پشتوانه لونی (دلار کانادا) وابسته به کالا را ایجاد کرد و مقداری فشار وارد کرد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

غول دارایی املاک چین Evergrande Group گفت که سود اوراق قرضه روز پنجشنبه را پرداخت می کند و ترس فوری در مورد فروپاشی نامرتب شرکت ها را کاهش داد.  این ، به نوبه خود ، احساس خطر جهانی را افزایش داد ، که از لحن مثبت بازارهای سهام آشکار بود و تقاضا برای دلار آمریکا را تضعیف کرد.

تحلیل جفت ارز USDCAD

جفت ارز USD/CAD در نیمه اول بازار  معاملاتی اروپا بازهم کاهش یافت ، اگرچه توانست چند پیپ از پایین ترین سطح خود را بازیابی کند. این جفت ارز آخرین بار با کاهش 0.15% در روز، با نرخ 1.2800 معامله شد

تحلیل فاندامنتال

 در همین حال ، قیمت نفت خام با افزایش متوسط ​​یک شبه افزایش یافت و در روز چهارشنبه در میان نشانه های تنگ شدن عرضه و بهبود تقاضا ، حدود 1.5% افزایش یافت.  آمار روز سه شنبه موسسه نفت آمریکا (API) نشان داد که ذخایر نفت خام آمریکا در هفته گذشته 6.1 میلیون بشکه کاهش یافته است.  معامله گران اکنون منتظر اطلاعات رسمی روز چهارشنبه هستند تا این کاهش را تأیید کنند.

 

 با این وجود ، افزایش قیمت نفت خام به عنوان یک مانع برای دلار کانادا عمل کرد و در کاهش روزانه جفت ارز USD/CAD نقش داشت.  با این حال ، جنبه منفی آن محدود به نظر می رسد زیرا سرمایه گذاران ممکن است از انجام معاملات تهاجمی قبل از نتیجه مهم یک نشست دو روزه سیاست های پولی FOMC خودداری کنند.  قرار است فدرال رزرو تصمیم خود را بعداً اعلام کند.

1. ثبت نام فارکس

 سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد زمان احتمالی برنامه فدرال رزرو هستند.  به غیر از این ، پیش بینی های اقتصادی به روز شده و طرح موسوم به نقطه نقطه در کوتاه مدت نقش مهمی در تأثیرگذاری دلار آمریکا ایفا می کند.  این ، همراه با پویایی قیمت نفت ، باید به تعیین مرحله بعدی جهت حرکت جفت ارز USD/CAD کمک کند.