جفت ارز USD/CAD با کاهش روبرو شد و به سطح 1.2600 رسید

1. ثبت نام فارکس

با این حال ، لحن ملایم در مورد قیمت نفت خام ممکن است تقاضا برای لونی وابسته به کالا را تضعیف کند و حداقل در حال حاضر ضررهای بیشتری را را برای جفت ارز USD/CAD محدود کند. 

 با وجود نگرانی ها مبنی بر اینکه افزایش اخیر موارد آلوده به نوع دلتا ویروس کرونا می تواند تقاضای جهانی سوخت را کاهش دهد ، طلای سیاه پس از تأیید مجدد اوپک + بر تعهد خود برای افزایش عرضه ، تحت فشار قرار گرفت.

 بنابراین ، عاقلانه خواهد بود که منتظر فروش بعدی در زیر حمایت محدوده معاملات هفتگی ، در منطقه 70-1.2575 باشید.  شکست مداوم در زیر زمینه را برای تمدید عقب نشینی شدید از اواسط 1.2900s یا صعود YTD در 20 آگوست آماده می کند.

جفت ارز USD/CAD در اوایل بازار معاملاتی اروپا با کاهش روبرو شد و به زیر سطح 1.2600 کاهش یافت و در آخرین ساعت به انتهای محدوده معاملات هفتگی خود نزدیک شد.

تحلیل فاندامنتال

 

 در واقع ، گزارش ADP که روز چهارشنبه منتشر شد نشان داد که کارفرمایان بخش خصوصی ایالات متحده در ماه اوت بسیار کمتر از آنچه انتظار می رفت کارگر استخدام کردند. 

 به غیر از این ، احساسات صعودی زیربنایی در بازارهای مالی همچنان بر دلار آمریکا تأثیر می گذارد.

3. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2513/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-usdcad-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%B1%D9%88-%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-12600-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

تحلیل جفت ارز USDCAD

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

2. آموزش فارکس

 در حال حاضر معامله‌گران در بازار مشتاقانه منتظر طرح اقتصادی ایالات متحده هستند که شامل انتشار ادعاهای معمول بیکاری هفتگی می شود.  جدا از این ، یک سخنرانی برنامه ریزی شده از سوی رافائل بوستیک ، رئیس فدرال رزرو آتلانتا ، ممکن است بر دلار آمریکا تأثیر بگذارد و انگیزه ای برای جفت ارز USD/CAD ایجاد کند.  معامله گران ممکن است از پویایی قیمت نفت برای دستیابی به برخی فرصت های کوتاه مدت در اطراف این جفت ارز استفاده کنند.

 این جفت ارز ، تا کنون ، برای به دست آوردن هرگونه اهمیت معنادار تلاش کرده است و از ابتدای این هفته نوسان داشته است. 

 به دلیل عدم اطمینان در مورد زمان احتمالی کاهش برنامه فدرال رزرو و تردیدها در مورد بهبود بازار کار ایالات متحده ، دلار آمریکا نزدیک به پایین ترین سطح یک ماهه اخیر خود سقوط کرد.  این ، به نوبه خود ، به عنوان یک عامل کلیدی در نظر گرفته شد که به عنوان یک مانع برای جفت ارز USD/CAD عمل کرد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به
تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.