جفت ارز NZDUSD به بالاترین سطح در سه هفته اخیر رسید

3. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/3119/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-nzdusd-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

با این حال ، به نظر می رسد که سرمایه گذاران هنوز با وجود تورم کمی قوی تر از حد انتظار ، درمورد یک دوره تورم پایدار قانع نشده اند.  این امر با عقب نشینی شدید بازدهی اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده تقویت شد ، که باعث سقوط اصلاحی دلار از صعودهای 13 ماهه در اوایل این هفته شد.  این ، به نوبه خود ، به عنوان یک عامل کلیدی برای افزایش جفت ارز NZD/USD در نظر گرفته شد.

جفت ارز NZD/USD پیش‌روی خود را به سمت بازار معاملاتی اروپا گسترش داد و به بالاترین سطح در سه هفته اخیر رسید ، آخرين بار این جفت ارز در سطح 0.7060 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 در حال حاضر معامله گران در بازار مشتاقانه منتظر اقتصاد ایالات متحده هستند – انتشار خرده فروشی ، شاخص تولید Empire State و شاخص احساس مصرف کننده Prelim Michigan.  این امر ، همراه با بازدهی اوراق قرضه ایالات متحده و سخنرانی برنامه ریزی شده توسط جان ویلیامز ، رئیس فدرال رزرو نیویورک ، دلار آمریکا را بعداً در اوایل بازار معاملاتی آمریکای شمالی تحت تأثیر قرار خواهد داد.  به غیر از این ، احساس ریسک بازار گسترده تر ، انگیزه ای برای جفت ارز NZD/USD ایجاد می کند و فرصت های معاملاتی کوتاه مدت را ایجاد می کند.

 دلار آمریکا از اوایل سپتامبر به دلیل انتظارات برای تشدید سیاست های فدرال رزرو افزایش یافته است.  گزارش جلسه FOMC در سپتامبر تأیید کرد که فدرال رزرو همچنان در مسیر کاهش خرید اوراق قرضه خود در سال2021 است. علاوه بر این ، ترس از افزایش سریعتر از حد انتظار تورم ، گمانه زنی ها در مورد افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو در سال 2022 را تقویت کرده است.

 ترکیبی از عوامل به جفت ارز NZD/USD کمک کرد تا حرکت مثبت قوی این هفته را از مرز 0.6900 طولانی کند و برای سومین بازار معاملاتی متوالی در روز جمعه جذابیت پیدا کند.  خلق و خوی خطرناک رایج به عنوان یک عامل کلیدی در نظر گرفته شد که از کیوی (دلار نیوزلند) پرخطر استفاده می کند.  این امر ، همراه با کاهش قیمت دلار آمریکا ، باعث تقویت بیشتر برای عمده شد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

2. آموزش فارکس

1. ثبت نام فارکس

 به غیر از این ، حرکت مثبت مداوم را می توان به برخی خریدهای فنی در دستیابی مداوم به ميانگين متحرک 50 روزه ، در حدود 0.7000 علامت روانشناختی کلیدی در روز پنجشنبه نسبت داد.  با توجه به اینکه شاخص های تکنیکال در نمودار روزانه به تازگی شروع به جذب مثبت کرده اند ، حرکت بعدی فراتر از میانگین حرکتی 100 روزه ممکن است زمینه را برای دستاوردهای بیشتر برای جفت ارز NZD/USD آماده کرده باشد.

تحلیل جفت ارز nzdusd