جفت ارز NZD/USD به پایین ترین سطح در یک ماه گذشته رسید

3. تحلیل فارکس

تحلیل جفت ارز NZDUSD

1. ثبت نام فارکس

 


منبع: https://boorsa.org/post/2877/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-nzdusd-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%A7%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

 این زوج شاهد دومین فروش متوالی برای دومین روز متوالی بود و حرکت شکست نزولی روز گذشته را به زیر علامت اصلی روانی 0.7000 افزایش دادند.  این همچنین سومین روز حرکت منفی در چهار مورد قبلی بود و با حمایت گسترده دلار آمریکا حمایت شد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

 ترس از کند شدن روند بهبود اقتصاد جهانی در پی تشدید بحران انرژی در چین دوباره ظاهر شد.  این امر ، همراه با نگرانی در مورد خطرات ناشی از بحران بدهی در گروه چین اورگراند ، وضعیت دلار آمریکا را به عنوان ارز ذخیره جهانی تقویت کرد و بر جفت ارز NZD/USD فشار وارد کرد.

 


در حقیقت ، شاخص کلیدی دلار آمریکا از نوامبر 2020 به بالاترین سطح خود رسید و بیشتر مورد حمایت چشم انداز سیاست های فدرال رزرو قرار گرفت.  فدرال رزرو اشاره کرد که به زودی کاهش خرید اوراق قرضه خود را آغاز می کند و طرح نقطه نشان دهنده تمایل سیاست گذاران برای افزایش نرخ در سال 2022 است.

تقاضا برای دلار آمریکا در اواسط بازار معاملاتی اروپا روند صعودی به خود گرفت و جفت ارز NZD/USD را به پایین ترین حد خود در یک ماه گذشته رساند ،آخرین بار این جفت ارز در حدود سطح 0.6925 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 این امر ، همراه با بازده اوراق قرضه ایالات متحده ، بر پویایی قیمت دلار تأثیر می گذارد و انگیزه ای برای جفت ارز NZD/USD ایجاد می کند.  معامله گران ممکن است با استفاده از احساسات گسترده بازار  ، از برخی فرصت های کوتاه مدت در اطراف این جفت ارز  استفاده کنند.

2. آموزش فارکس

 به نظر می رسید که سقف بدهی ایالات متحده تحت تاثیر قرار نگرفت و صعود دلار آمریکا را کاهش داد و همچنین از بازدهی اندک اوراق خزانه داری آمریکا جلوگیری کرد.  حتی انگیزه ریسک پذیری در بازارها تأثیر چندانی بر احساسات صعودی در مورد دلار آمریکا یا حمایت از کیوی (دلار کانادا) نداشته است.

 در حال حاضر معامله‌ گران در بازار مشتاقانه منتظر طرح اقتصادی ایالات متحده هستند که شامل تنها انتشار داده های فروش خانه در انتظار برای ماه اوت است که بعداً در اوایل بازار معاملاتی آمریکای شمالی منتشر می شود.  با این حال ، تمرکز بر اظهارات جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در انجمن بانک مرکزی بانک مرکزی اروپا خواهد بود.