جفت ارز GBPUSD به بالاترین سطح روزانه خود در 1.3625 رسید

جفت ارز GBP/USD بیش از 40 پیپ از پایین ترین سطح اولیه را در بازار معاملاتی اروپا را بازیابی کرد و به بالاترین سطح روزانه رسید ، آخرین بار این جفت ارز در 1.3625 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

2. آموزش فارکس

 پس از افت روزانه در منطقه 1.3585 ، جفت ارز GBP/USD روز سه شنبه خرید جدیدی را به خود جلب کرد و برای چهارمین روز متوالی مثبت شد.  دلار آمریکا در میان نشانه های ثبات در بازارهای سهام و کاهش اندک بازدهی اوراق خزانه داری ایالات متحده ، بخشی از سودهای روزانه خود را کاهش داد.  این ، به نوبه خود ، به عنوان یک عامل کلیدی تلقی می شود که باعث نزدیک شدن جفت ارز به صعودهای چند روزه در بازار معاملاتی قبلی شد ، اگرچه هرگونه حرکت مثبت معنادار هنوز مبهم به نظر می رسد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

3. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2960/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-gbpusd-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-13625-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

1. ثبت نام فارکس

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

در پی بحران Brexit و COVID-19 ، زنجیره های تأمین بریتانیا به دلیل کمبود رانندگان کامیون به نقطه بحرانی رسیده است.  خرید وحشتناک سوخت هفته گذشته صحنه های آشوبی را در شهرهای بزرگ به راه انداخت و دولت را مجبور کرد تا ارتش را برای کار بر روی ارسال بنزین و گازوئیل به جایگاه های سوخت رسانی اعزام کند.  این ، به نوبه خود ، ممکن است مانع از انجام معاملات تهاجمی شود و مانع از هرگونه تجمع  برای جفت ارز GBP/USD در میان بازارهای مربوطه که بازارهای انگلستان را در حال حرکت است ، قرار دهد.

 از نظر داده های اقتصادی ، PMI خدمات انگلستان برای ماه سپتامبر از 54.6 به 55.4 افزایش یافت.  در حال حاضر معامله گران در بازار مشتاقانه منتظر طرح اقتصادی ایالات متحده هستند و انتشار ISM Services PMI را بعداً در اوایل بازار معاملاتی آمریکای شمالی مشخص کردند.  صعود دلار آمریکا از سخنرانی برنامه ریزی شده رندال کوارلس ، فرماندار فدرال رزرو و بازدهی اوراق قرضه ایالات متحده نیز استفاده می کند.  این امر ، همراه با احساس ریسک بازار گسترده تر ، می تواند برخی از فرصت های معاملاتی را در جفت ارز GBP/USD ایجاد کند

 

 تقویت انتظارات بازار مبنی بر اینکه فدرال رزرو شروع به عقب نشینی از محرک های وسیع خود در دوران همه گیری و افزایش نرخ بهره در سال 2022 می کند ، ممکن است به عنوان یک مانع برای دلار عمل کند.  به غیر از این ، نگرانی ها مبنی بر افزایش مداوم قیمت نفت و انرژی خام تورم را به خطر می اندازد و بهبود اقتصاد جهانی را از مسیر خارج می کند ، ممکن است وضعیت پناهگاه نسبی دلار آمریکا را بیشتر تقویت کند.  این امر ، همراه با بحران جاری سوخت در انگلستان ، ممکن است روند سود آوری را برای جفت ارز GBP/USD محدود کند.

تحلیل جفت ارز GBPUSD