جفت ارز GBPUSD به بالاترین سطح دو هفته اخیر خواهد رسید

 از این رو ، تمرکز بازار در حال حاضر به انتشار جدیدترین آمار تورم مصرف کننده ایالات متحده در روز چهارشنبه تغییر یافته است.  سرمایه گذاران از انتشار این هفته صورت جلسه جلسات سیاست پولی FOMC و ارقام ماهانه خرده فروشی ایالات متحده استفاده خواهند کرد.  این امر بر پویایی قیمت دلار در کوتاه مدت تأثیر می گذارد و انگیزه جدیدی را برای جفت ارز GBP/USD ایجاد می کند.

3. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/3045/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-gbpusd-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AF%D9%88-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

 مایکل ساندرز ، یکی از خشن ترین اعضای کمیته سیاست های پولی BoE ، در اظهاراتی که روز شنبه منتشر شد ، پیشنهاد کرد که سرمایه گذاران حق دارند افزایش نرخ را پیش بینی کنند.  اندرو بیلی فرماندار قبلی هشدار داد که تورم به طور بالقوه زیانبار خواهد بود مگر اینکه سیاست‌ گذاران اقدامی انجام دهند و تمرکز بازار را به جلسه سیاست گذاری آینده در ماه نوامبر تغییر دهد.

 این امر باعث می شود تا قبل از موقعیت یابی برای هرگونه حرکت افزایشی دیگر در شرایطی که انتشارات اقتصادی مربوط به بازار در انگلستان وجود ندارد ، منتظر خریدهای بعدی باشید.  علاوه بر این ، بازارهای ایالات متحده به مناسبت روز کلمبوس بسته شده اند و بیشتر احتیاط را برای معامله گران صعودی تهاجمی پیش از داده های کلان کلیدی این هفته از انگلستان و ایالات متحده می طلبد.

 به دنبال حرکتهای جفت ارز در روز جمعه ، جفت ارزGBP/USD در اولین روز هفته جدید پیشنهادات جدیدی را به دست آورد و اکنون به دنبال افزایش قوی اخیر از مجاورت سطح 1.3400 است.  پوند انگلیس با سیگنال های افزایش نرخ بهره قریب الوقوع توسط بانک انگلستان (BoE) حمایت می شد ، اگرچه افزایش متوسط   دلار آمریکا ممکن است مانع هرگونه افزایش بیشتر شود. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

جفت ارز GBP/USD روند صعودی خود را در بازار معاملاتی اروپا ادامه داد و به بالاترین سطح در دو هفته اخیر رسید و آخرین بار در حدود سطح 1.3670 مشاهده شد..

تحلیل فاندامنتال

2. آموزش فارکس

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

 به غیر از این ، نگرانی ها مبنی بر افزایش شدید قیمت نفت و انرژی خام در تورم باعث افزایش گمانه زنی ها در مورد احتمال افزایش نرخ بهره در سال 2022 شده است. ترس از افزایش سریعتر از حد انتظار تورم عامل دیگری بود که در افزایش بازدهی موثر بود ، که به نوبه خود به عنوان یک مانع برای دلار آمریکا عمل کرد.

از سوی دیگر ، دلار از تمدید افزایش شدید اخیر در اوراق قرضه خزانه داری آمریکا حمایت کرد ، که با انتظارات برای تشدید سیاست های اولیه توسط فدرال رزرو تقویت شد.  با وجود چاپ ناامیدکننده NFP ، سرمایه گذاران متقاعد شده اند که فدرال رزرو همچنان در مسیر خود است تا تا پایان سال 2021 فعالیت های گسترده خود در دوران همه گیری را کاهش دهد.

تحلیل جفت ارز GBPUSD

1. ثبت نام فارکس