جفت ارز GBP/USD آخرین بار در سطح 1.3800 معامله شد

 این داده‌ها به نشانه‌هایی از ضعف در بهبود اقتصادی افزوده شده و پس از ارقام نرم‌تر تورم مصرف‌کننده بریتانیا در این هفته آمده است.  داده های دریافتی ممکن است چشم انداز افزایش نرخ بهره قریب الوقوع توسط بانک انگلستان در ماه نوامبر را کاهش داده و به عنوان یک مانع برای پوند انگلیس عمل کند.  با این حال، انتظارات مبنی بر اینکه BoE در نهایت تا قبل از پایان سال جاری نرخ بهره را افزایش دهد، همراه با کاهش تقاضای دلار آمریکا، به محدود کردن هرگونه کاهش معنی دار برای جفت ارز GBP/USD کمک کرد.

3. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/3213/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-gbpusd-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-13800-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%B4%D8%AF

 کریستوفر والر، رئیس فدرال رزرو خاطرنشان کرد که اگر تورم خیلی بالا باقی بماند، بانک مرکزی ایالات متحده ممکن است سریعتر عمل کند.  رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا، گفت که در اواخر سه ماهه سوم یا شاید اوایل سه ماهه چهارم سال 2022 افزایش نرخ بهره را مشخص کرده است.  

1. ثبت نام فارکس

 فعالان بازار اکنون مشتاقانه منتظر سند اقتصادی ایالات متحده هستند، که بر انتشار گزارش‌های PMI تولید و خدمات بعداً در اوایل بازار معاملاتی آمریکای شمالی تأکید می کند.  این، همراه با بازده اوراق قرضه ایالات متحده، بر پویایی قیمت دلار تأثیر خواهد گذاشت.  معامله گران برای پیدا کردن برخی از فرصت های کوتاه مدت در اطراف جفت ارز GBP/USD تلاش می‌کنند.

2. آموزش فارکس

تحلیل جفت ارز GBPUSD

دلار، تا کنون، تلاش کرده است تا از بازگشت خوب روز قبل خود، از پایین‌ترین سطح سه هفته‌ای خود سرمایه‌گذاری کند، اگرچه افزایش بازدهی اوراق خزانه‌داری ایالات متحده دامه دارد.  شایان ذکر است که بازدهی اوراق قرضه 10 ساله دولت ایالات متحده به بالاترین سطح از 13 می رسیده است، در حدود 1.683٪ در روز پنجشنبه در میان انتظارات برای تشدید سیاست زودهنگام توسط فدرال رزرو.  گمانه زنی های بازار با نظرات یک شبه اعضای بانفوذ FOMC تقویت شد.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

جفت ارز GBP/USD در واکنش به داده‌های کلان بریتانیا، پایین‌ترین سطح روزانه خود را به‌روز کرد، اگرچه هیچ گونه فروش دیگری نداشت و آخرین بار در زیر سطح 1.3800 معامله شد.

تحلیل فاندامنتال

 این جفت ارز در تلاش برای سرمایه گذاری از صعود متوسط   خود در نشست آسیایی به منطقه 1.3810 بود و به دنبال انتشار ارقام ضعیف تر خرده فروشی ماهانه بریتانیا، کاهش یافت.  دفتر آمار ملی بریتانیا روز جمعه گزارش داد که فروش سرفصل غیرمنتظره در ماه سپتامبر 0.2% کاهش یافته است.  بدون احتساب فروش سوخت، خرده فروشی اصلی %0.6- در ماه اوت کاهش یافت، برخلاف برآوردهای پیش‌بینی شده که حاکی از افزایش اندک 0.2% نسبت به کاهش 0.7% ثبت شده در ماه اوت است. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.