جفت ارز AUDUSD در پایین ترین سطح در چند هفته‌ اخیر قرار گرفت

تحلیل جفت ارز AUDUSD

2. آموزش فارکس

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

 با این حال ، تمرکز اصلی بر جلسه مهم سیاست پولی FOMC است که از روز سه شنبه آغاز می شود.  سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد زمان احتمالی خرید اوراق قرضه خود توسط فدرال رزرو، هستند.  این امر به نوبه خود دلار را به حرکت در می آورد و به معامله گران برای تعیین مسیر کوتاه مدت جفت ارز AUD/USD کمک می کند.

 

1. ثبت نام فارکس

به نظر می رسد که جفت ارز AUDUSD روند نزولی خود را ادامه دهد. این جفت ارز آخرین بار در منطقه 35-0.7230 مشاهده شد، درست در پایین ترین سطح در چهار هفته اخیر ، که در اوایل بازار معاملاتی به آن رسید.

تحلیل فاندامنتال

 هیچ اطلاعات و داده اقتصادی مهمی در بازار وجود ندارد که دوشنبه از ایالات متحده منتشر شود.  بنابراین ، احساس گسترده تر ریسک بازار و بازده اوراق قرضه ایالات متحده نقش مهمی در تأثیرگذاری بر پویایی قیمت دلار آمریکا ایفا خواهد کرد.  این ، به نوبه خود ، ممکن است انگیزه ای برای جفت ارز  AUD/USD قبل از صورت جلسه بانک مرکزی استرالیا در روز سه شنبه ، ایجاد کند.

 این جفت ارز عقب نشینی شدید خود را از منطقه 80-0.7475 ادامه داد و شاهد فروش‌های بعدی در اولین روز هفته از بازار معاملاتی جدید بود.  این کاهش توسط احساسات سرسختانه پیرامون دلار آمریکا و انگیزه ریسک پذیری در بازارها ، که تمایل دارد بر دلار ریسک پذیر استرالیا  تاثیر بگذارد ، حمایت شد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.


دلار همچنان با انتظارات مبنی بر اینکه فدرال رزرو شروع به عقب نشینی از محرکهای عظیم خود در دوران همه گیری زودتر از موعد خواهد کرد ، حمایت می شود.  این امر ، همراه با نگرانی ها در مورد نوع بسیار مسری دلتا ویروس کرونا و کند شدن روند بهبود اقتصاد جهانی ، بر احساسات سرمایه گذاران تأثیر گذاشت و باعث فروش مجدد در بازارهای سهام شد.

 جدای از این ، تشدید مجدد تنش ها بین چین و کشورهای غربی ، یعنی ایالات متحده ، انگلیس و استرالیا ، فشار بیشتری بر اتحادیه چین وارد کرد.  با این اوصاف ، شرایط فوق العاده در نمودارهای ساعتی ، معامله گران را از انجام معاملات نزولی باز می داشت و به محدود کردن هرگونه ضرر بیشتر برای جفت ارز AUD/USD کمک می کرد.

3. تحلیل فارکس

 


منبع: https://boorsa.org/post/2724/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-audusd-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA