تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس

“Please put my accounts under IB number “1465039

یک ایمیل به نشانی [email protected] ارسال کنید و در آن به انگلیسی درخواست کنید تا شما را زیر مجموعه IB شماره “1465039” کنند.

بروکر نورد اف ایکس یکی دیگر از کارگزارانی است که به کاربران خود ریبیت (بازپرداخت کمیسیون) پرداخت می‌کند! برای اینکه بتوانید کمیسیونی که به بروکر پرداخت کردید را پس بگیرید، باید اقدام به تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس می‌توانید با پشتیبان آنلاین سایت تماس بگیرید.


منبع: https://iranbroker.net/changing-ib-broker-nordfx/

متن نمونه:

برای اطمینان در ایمیل مشخصات شخصی و شماره حسابتان در بروکر را هم ذکر کنید.

برای اینکه بتوانید ریبیت نورد اف ایکس را دریافت کنید، باید زیرمجموعه سایت “ایران بروکر” باشید تا از طریق ما به صورت ماهیانه مبلغ ریبیت به شما پرداخت شود.

بعد از ارسال ایمیل با آیدی تلگرام ما تماس بگیرید تا روند کار را برای شما تسریع کنیم و اقدامات لازم جهت دریافت ریبیت را انجام دهیم.

در ادامه آموزش تغییر آی بی نورد اف ایکس و نکات مربوط به آن را شرح خواهیم داد.

آموزش تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس

اگر بتازگی قصد ثبت نام در این بروکر را دارید بهترین را برای قرار گرفتن در زیر مجموعه “ایران بروکر”، ثبت نام از طریق همین وبسایت است. از طریق لینک ثبت نام در نورد اف ایکس در این کارگزاری ثبت نام کنید تا به صورت خودکار و بدون نیاز به انجام کار اضافی زیر مجموعه ما شوید.

اگر مشتری قدیمی بروکر هستید، یا از طریق سایت دیگری ثبت نام کردید، لازم است مراحل زیر را برای تغییر آی بی بروکر نورد اف ایکس انجام دهید.