تخلف بروکر نیکس | NYX Broker | در هر بروکری ثبت نام نکنید!

شما می‌توانید از طریق صفحه بررسی بروکرهای فارکس، لیست بروکرهای مطرح را مشاهده کرده، و از رتبه آنها باخبر شوید.

بروکر نیکس | NYX Broker یک شرکت مستقر در ترکیه است که خدمات فارکس را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در مورد تخلف بروکر نیکس، مشتری قصد برداشت سرمایه از حساب معاملاتی خود را داشته که بروکر به طور غیر قانونی اقدام به کسر 10% از حساب مشتری می‌کند!

متاسفانه با اینکه مدام تاکید می‌کنیم که برای معامله در فارکس، از بروکرهای معتبر استفاده نمایید، با این حال عده‌ای برای چند دلار بونوس معاملاتی، یا دریافت سیگنال خرید و فروش رایگان، همچنان در بروکرهای نامعتبر ثبت نام می‌کنند، و دارایی خود را از دست می‌دهند.

در پی تخلف بروکر نیکس(NYX Broker)، آن را در وبسایت منتشر کرده تا از بروز اتفاقات مشابه جلوگیری شود. قطعا حق پاسخگویی بروکر نیکس محفوظ است و در صورت پاسخ به ادعای مطرح شده، جوابیه در وبسایت منتشر خواهد شد.

تخلف بروکر نیکس در پرداخت سرمایه مشتری

همچنین می‌توانید قبل از ثبت نام در هر بروکری، با پشتیبانی آنلاین وبسایت ایران بروکر تماس گرفته و از اعتبار یا عدم اعتبار بروکر مورد نظر خود کسب اطلاع کنید.

ایران بروکر آماده دریافت گزارش‌های شما از تخلفات بروکرهای فارکس، و صرافی‌های ارز دیجیتال است. در صورتی که از تخلف بروکر یا صرافی خود مدرک دارید، از طریق صفحه “گزارش تخلفات” آن را برای ما ارسال کنید.


منبع: https://iranbroker.org/nyx-broker-violationتخلف بروکر نیکس تنها یک نمونه از تخلفاتی است که بروکرنماها انجام می‌دهند. بروکر موظف است در هر زمان که مشتری قصد برداشت داشته باشد، بدون کسر هزینه‌ای (و یا با هزینه معقول و متناسب با هزینه سیستم‌های برداشت) عملیات برداشت را برای اشخاص انجام دهد.

با محبوبیت بازارهای معاملاتی مانند فارکس و گسترش حضور مردم در آنها، شرکت‌ها و بروکرنماهای زیادی به قصد سو استفاده از شرایط موجود تاسیس شده‌اند. این بروکرنماها با استفاده از عدم دانش کافی مشتریان خود، اقدام به تخلف و سواستفاده از آنها می‌کنند.

همانطور که در ویدئو زیر مشاهده خواهید کرد، پاسخ پشتیبانی بروکر غیر قابل قبول است.

در انتخاب بروکر فارکس دقت کنید!

رید.