تحلیل پرایس اکشن: تحلیل یورو EURUSD

حمایت میانی در ۱٫۰۵۸۰ قرار گرفته که محل خوبی برای بازگشت مثبت بازار است و معامله گران می توانند منتظر تائیدیه قیمتی از اطراف این نرخ بمانند. حمایت اول در ۱٫۰۴۹۲ دلار است.

مقاومت میانی بازار در ۱٫۰۶۳۵ دلار تشکیل شده است که می تواند حرکات صعودی را محدود کند. نرخ ۱٫۰۶۸۰ نشان دهنده مقاومت اول است.

تحلیل پرایس اکشن یورو 15 2 تحلیل پرایس اکشن
تحلیل پرایس اکشن یورو EURUSD


منبع: https://iranbourseonline.co/259658/pa/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%88-eurusd

در نمودار چهارساعته جفت ارز یورو به دلار روند بازار متمایل به صعودی است. انتظار می رود که قیمت از حمایت میانی جهش کند و به مقاومت اول برسد.

سطوح کلیدی

پنجشنبه ۴ آبان ۱۴۰۲ – ۹:۳۶

حمایت میانی بازار در ۱٫۰۵۲۸ دلاری است. اولین حمایت در ۱٫۰۴۹۵ تشکیل شده که سطح تکنیکالی قوی به شمار می رود. نرخ ۱٫۰۴۴۸ نشان دهنده حمایت دوم است.

مقاومت اول در ۱٫۰۵۸۰ قرار گرفته است که می تواند حرکات صعودی اخیر را محدود کند. مقاومت دوم یورو در ۱٫۰۶۴۲ دلارری است.

تحلیل پرایس اکشن یورو 16 1 تحلیل پرایس اکشن
تحلیل پرایس اکشن یورو EURUSD

تحلیل یورو EURUSD – چهارشنبه ۳ آبان

نمودار چهارساعته جفت ارز یورو به دلار نشانگر روند نزولی است. انتظار می رود که بازار در ادامه حرکت نزولی به حمایت اول برسد. سطح حمایت میانی در این بین قرار گرفته است.

سطوح کلیدی

جفت ارز EURUSD از رایج ترین جفت ارز های قابل معامله در بازار فارکس است. جفت ارز یورو دلار آمریکا جزو ارز های اصلی یا Major بازار فارکس محسوب می شود و به همین دلیل معامله گران فارکس همیشه این جفت ارز را در واچ لیست خود دارند. اگر به معامله EURUSD علاقه دارید، حتما تحلیل یورو EURUSD را دنبال کنید. نه تنها سناریوی احتمالی یورو در این تحلیل ها بررسی می شود، بلکه سطوح کلیدی و مناسب برای معامله هم در اختیار شما قرار قرار داده می شود. تحلیل EURUSD در روزهای کاری فارکس منتشر می شود.


تحلیل یورو EURUSD – پنجشنبه ۴ آبان