تابلو روان چیست؟

و مهم تر از همه، نوشته های روی آن ها را نمی شد تغییر داد، یعنی هر بار که شخص می خواست نوشته های جدیدی را به نمایش بگذارد باید بنر جدیدی تهیه می کرد که بسیار پر هزینه بود و نیز جای زیادی را اشغال می کرد. همچنین مکان قرار گرفتن سازه و نحوه دسترسی اپراتور به سازه بسیار مهم است. نرم افزار سازه تلویزیون شهری باید دارای قفل بوده و فقط اپراتور مربوطه بتواند آن را راهاندازی کند. کارت کنترل دیتا را اپراتور دریافت میکند و روی ماژول های LED نمایش میدهد ، در تلویزیون های شهری معمولا از کنترلر های آنلاین استفاده می شود. در نوع کنترلرهای آفلاین اطلاعات به برد کنترلر منتقل میشوند و برد کنترل اطلاعات را به صورت مرتب بر روی تابلو نمایش میدهد و پس از تمام شدن اطلاعات دوباره به اول اطلاعات برگشته و این چرخه تکرار میشود؛ ولی در پخش آنلاین کنترلر از طریق کامپیوتر و یا ویدیو پروسس سور به یک منبع پخش خارجی مثل تلویزیون متصل میشود و همانند یک تلویزیون بزرگ تصاویر را بر روی تابلو روان نمایش میدهد. کنترلر های آنلاین شامل 2 قسمت گیرنده و فرسنتد می باشد.

چرا که در زیباسازی و هویت یک شهر تاثیر بسزایی خواهد داشت. در این صورت نگرانی کمتری خواهید داشت و نیازمندی هایی که برای آن هزینه کرده اید برطرف می شود. همیشه باید توجه داشت که تبلیغات جز جدایی ناپذیر کسب و کارها ، مخصوصا مغازه ها و فروشگاه های بزرگ هستند. خرید تابلو روان ال ای دی دسترسی شرکت های محلی به مصرف کنندگان محلی با بیلبوردها در یک مسیر تبلیغاتی محسوب می شود. تابلو روان یک نمایشگر است که به صورت دیجیتال عمل می کند..در تابلو روان ال ای دی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است این مرکز فروش این امکان را به شما می دهد که تابلو های روان را بدون واسطه خریداری نمایند. برای مراسم ها و مکان های موقت و حتی حضور در نمایشگاه های موقت یکی از بهترین راهکار ها نمایشگر LED سیار است . اگرچه تلویزیون های شهری oudoor به گونهای طراحی شدهاند که بهترین تصویر را حتی در نور مستقیم آفتاب به نمایش بگذارند ولی برای دید بیشتر، بهتر است سازه و تلویزیون شهری در معرض نور مستقیم خورشید نباشد. هزینه سازه با توجه به میزان درخواست مشتری بر اساس امکاناتی که بر روی سازه نصب میشود، متغیر است.

بنابراین باید کولر را بر روی دمای 25 درجه تنظیم کرد تا به محض بالا رفتن دمای درونی سازه، کولر به طور اتوماتیک روشن شده و دما را یکسان نگه دارد. منبع تغذیه در یک دمای خاص بین صفر تا 25 درجه سانتیگراد کار میکند و به محض بالا رفتن دما، دستگاه از کار میافتد و احتمال آسیب رسیدن به صفحه نمایش وجود دارد. برای جلوگیری از این مشکلات، به محض آن که بوی سوختگی به مشامتان رسید، تابلو را سریعا خاموش کنید تا از داغ شدن و سوختن منبع تغذیه جلوگیری شود. این تابلو ها بیشتر در معرض آسیب هستند. از این تلویزیون بیشتر در پارکها، چهارراهها و دانشگاهها استفاده میشود. تابلوهای led انواع مختلفی دارند که تابلوهای عرضه شده در ایده ال ای دی بصورت روان و سه بعدی می باشند . این به معنی این است که 3 رنگ سبز، آبی و قرمز را با هم ترکیب کرده و باعث ایجاد نوری 7 رنگ و ترکیبی می شوند.

در این روش به جای یک رنگ LED قرمز ، سبز و آبی هر پیکسل از دو رنگ تشکیل شده است . ویدیو پروسسور رابط بین ورودی های تصویر ونمایشگر LED است. یک کنترل کننده ویدئو وال هنگامی که داده ها از چندین منبع به طور همزمان تهیه می شوند ضروری است: همچنین به تغییر موقعیت تصویر در خارج از قاب های صفحه های LCD برای دیوارهای ویدئو کمک می کند. این تلویزیون ها برای روشن شدن نیاز به منبع برق دارند و با سیستم برق سیار مدت زمان زیادی روشن نمی ماند. این دستگاه ها بسیار مناسب مقاصد موقت و سیار هستند و برای راه اندازی فقط نیاز به برق دارند و در کمتر از یک دقیقه در هر مکان روشن می شوند. در دوره اسکنهای الکترونیکی، نخستین نمایش تلویزیون رنگی در پنجم فوریه ۱۹۴۰ بود که این نمایش در آزمایشگاه RCA در نیوجرسی به اعضای گروه پژوهشی FCC نشان داده شد.

فاصله پیکسل ها اصطلاحاً دات پیچ نام دارند و این دات پیچ ها تشکیل ماژول را می دهند و این ماژول در یک قاب که کابینت نامیده می شود در اندازه های متفاوت قرار می گیرند .نمایشگرهای آن دارای 16 میلیون رنگ با تراکم و رزولوشن متفاوت است که این رنگ ها از ترکیب رنگ سه یا چهار LED با رنگ های اصلی قرمز ، سبز و آبی نمایش داده می شود . ماژول های به کار رفته در این تابلوها در واقع بلوک هایی از جنس چراغ های ال ای دی هستند که دارای اندازه های مشخص بوده و وظیفه دارند متن ها، تصاویر، عکس ها و فیلم های ارائه شده برای انواع مختلف این تابلوها را به نمایش در بیاورند. قیمت خرید تلویزیون شهری در انواع مختلف از طریق نمایندگی ها و مراکز فروش رسمی تلویزیون شهری، قابل دریافت است.

بنر ها، معایب بسیاری داشتند، از جمله اینکه به راحتی پس از مدتی خراب می شدند، یا به علت نور رنگشان از بین می رفت یا به علت باران و غیره، دچار پارگی و غیره می شدند. تلویزیون های شهری بدلیل اینکه از اجزای مختلفی ساخته می شود و این اجناس کیفیت های متنوعی دارد، قیمت واحدی برای آن تعیین نمی شود. مخاطبین در این زمینه قادر هستند که مناسب ترین قیمت های ممکن از این طریق را انتخاب کرده و نسبت به خرید بی واسطه نمایشگر ها با مناسب ترین شرایط اقدام کنند. این تلویزیون ها هزینه کمتری را نسبت به نوع آنلاین آن دارند اما ابعاد برای خیلی ابعاد بزرگ مناسب نخواهند بود. فرقی نمی کند که یک کسب و کار بزرگ داشته باشید یا یک کسب و کار کوچک، به هر حال باید بودجه ای را برای تبلیغات خدمات یا محصولاتی که به مردم ارائه می دهید تعیین کنید؛ هر چند که شرکت های بزرگ و با سابقه بودجه بیشتری نسبت به شرکت های نوپا برای تبلیغات دارند اما بودجه ای که برای تبلیغات یک شرکت تعیین می شود نکته بسیار مهمی است. برد کنترلر به دو نوع مختلف بسته میشود: برد کنترلر از نوع بدون طیف که مسیر ارتباطی بر روی خود برد است و یا از نوع طیفدار که به طرز جداگانه بر روی کارت کنترل تابلو بسته میشود.

فردی که مسئول برنامهدهی به سازه است، باید مورد تایید و دارای صلاحیت از جانب شرکت کارفرما باشد و مسئولیت به دست چندین نفر نباشد. هر روز ۳۰۰ هزار نفر از روبروی آن عبور می کنند طبق پیش بینی انجام شده با وجود این بیلبورد این تعداد از تعداد کنونی، افزایش می یابد. تابلوهایی مثل بیلبوردهایی که در معابر شهری قرار گرفته ، تلویزیون های شهری که تبلیغات عمومی انجام می دهند و سایر موارد مشابه در این دسته قرار می گیرند. تلویزیون شهری Outdoor به طور کامل ضد آب هستند و تا حدودی ضد ضربه اند و همچنین به علت وجود آفتاب گیر روی هر پیکسل در نور آفتاب به راحتی تصویر را نمایش می دهند .پاور تلویزیون شهری بیرونی یا outdoor در فواصل گرما می تواند تا دمای 50 درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد در صورتی که تلویزیون شهری در مکان های گرمسیری و دارای حرارات بالا نصب شود می بایست از یک سیستم خنک کننده استفاده شود تا پاور تلویزیون شهری دچار مشکل نگردد . برای سازه تلویزیون شهری در مناطق گرمسیر لازم است کولر مخصوص یا خنک کننده نصب شود و در مناطق مربوط و بارانخیز به درخواست مشتری، میتوان بر روی صفحه نمایش کرکره برقی نصب کرد.

تلویزیون شهری p5 smd indoor دارای کیفیت عالی و رزولیشن بالا مناسبترین گزینه برای محیط های داخلی است. 4) بتوان هر چه که نیاز است براحتی روی آن نمایش داد 5)ورودی های تلویزیون شهر باید دارای پورت های HDMA و USB و ویدیو باشد تا بتوان برنامه های زنده را به خوبی و بدون مکث نمایش داد. این نوع تلویزیون امکان اتصال به وروردی هایی مانند دوربین فیلم برداری، رایانه و سایر وروردی های تصویری و گرافیکی را دارد که می توان به فراخور نیاز از هر کدام از آن ها حتی بصورت همزمان بهره برد. خریداران این نوع تابلوهای تبلیغاتی مایلند تصاویر محصولات خود را سردرب فروشگاه خود نمایش دهند.

مثلاً دات پیچ ماژول قرمز در تصویر زیر 10 هست چون فاصله مرکز تا مرکز دو LED مجاور معادل با 10mm است . تابلو روان حاوی برد است که یک طرف برد را قطعات الکترونیکی و مدارهای ارتباطی و طرف دیگر را ال ای دی های نشانگر ماژول تشکیل می دهد . همچنین می توانید تایمر دستگاه را فعال نمایید تا پس از مدت مشخصی (مثلا در موعد سررسید چک های مشتری) تابلو به طور خودکار خاموش شود. مانیتور های صنعتی دارای یک قاب می باشند و معمولا به صورت تکی مورد استفاده می شوند ، همچنین این نمایشگر ها تصاویر را با کیفیت Full HD و 4K به نمایش در می آورند.

این نوع قطعه های ماژولار یک نمایشگر هستند که بسته شده کنار هم یک تلویزیون شهری را می سازند. به گفته ی سخنگوی شرکتی که این مکان را به منظور برپایی بیلبورد خارق العاده اش کرایه کرده، این تلویزیون شهری در نوع خود بزرگترین تلویزیون شهری جهان محسوب می شود. با استفاده از پیچ گوشتی و پیچ های مناسب، ماژول ها به قاب به طور محکم متصل می شوند. شکل زیر مفهوم دات پیچ را در ماژول های تابلو روان به وضوح نشان می دهد . اطلاعات محتوایی که در تابلو پخش می شوند در برد کنترلر یا میکروکنترلر تابلو قرار می گیرد. برای دریاقت اطلاعات بیشتر با کارشناسان کیومیتا تماس بگیرید و یا از قسمت تماس با ما از طیق ایمیل در ارتباط باشید. در تلویزیون های شهری برای تولید سایر رنگ ها از ترکیب رنگ سه یا چهار LED با رنگ های اصلی قرمز ، سبز و آبی استفاده می شود . ماژول ها فول کالر می باشد و انواع رنگ ها را ساپورت می نماید . شدت نور: نوع LED های بکار رفته در تابلو روان و یا تلویزیون شهری بسیار حائز اهمیت است هر چه LED ها باکیفیت تر و مرغوب تر باشند نوردهی بهتری خواهند داشت .

فروش تلویزیون شهری در کشور با استفاده از شرایط ویژه ای امکان پذیر گردیده است و سهم خریداران در این رابطه، سهمی ویژه و خاص به تابلو روان حساب می آید. برای مثال سرعت عبور وسایل نقلیه در اتوبان از کنار تبلیغات بر روی بیلبوردها خیلی سریع است درحالیکه سرعت عبور وسایل نقلیه در شهر از کنار بیلبوردها و تلویزیون های شهری با سرعت کمتری است؛ این مسئله یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که در بیشتر دیده شدن تبلیغات شما چه بر روی بیلبورد و چه بر روی تلویزیون شهری تاثیر بسزایی دارد. در این میان تلویزیون های شهری نیز یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ابزار ها برای نمایش تبلیغات به صورت حرفه ای محسوب می شوند. نمایش محتوای تبلیغاتی و حتی پخش مسابقات ورزشی در مکان های مختلف از موارد استفاده این نمایشگر می باشد. این تلویزیون ها که بیشتر برای تبلیغات در مکان های مختلف نصب می شوند و یکی از مدرن ترین شیوه های تبلیغاتی با تاثیر بسزایی هستند دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند. هر چه تراکم دات پیچ بیشتر باشد کیفیت تصاویر تلویزیون شهری کمتر می شود.

همچنین جهت محاسبه قیمت تابلو های مورد نظر خود می توانید از محاسبه گر سایت پارساتابلو استفاده کنید. تابلو روان هم یکی از انواع آنها است که در این مطلب قرار است به معرفی آن و ویژگی هایش بپردازیم. 768 است. کابینت رنتال در دو مدل کابینت دایکاست smd و کابینت فلزی موجود می باشد. از این مدل بیشتر برای ساخت تلویزیون هایی با ابعاد بزرگ استفاده می شود. تلویزیون شهری منحنی در دو مدل فضای باز و فضای بسته با قابلیت انعطاف برای استفاده در نواحی محدب و مقعر و ابعاد گوناگون، مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به نیاز خود میتوانید، مناسبترین رنگ را انتخاب کنید. ساختار ماژول تلویزیون smd به صورت 3in1 یعنی 3 رنگ اصلی قرمز و سبز و آبی داخل یک چیپ smd می باشد. ماژول این دستگاه ازنوع 3in1 smd rgb و با فاصله پیکسلی 5mm دارای رزولیشن فوق العاده نمایش جهت فاصله های دور و نزدیک میباشد. 192می باشد که ساختار آن بشکل 3in1 RGB ودارای طول عمر 100,000 ساعت و تصویری شفاف و یکدست می باشد. طول عمر ویدئو وال نسبت به سایر نمایشگرها بسیار بالاتر میباشد. با استفاده از تلوزیون شهری led به راحتی می توانید برای مدت زمان مشخصی به صورت مفید و موثر تبلیغات داشته باشید به شرط آنکه نسبت به مشتریانتان شناخت کافی داشته باشید و محل نصب این تلویزیون باید در جایی باشد که مطمئن هستید مشتریانتان از آن محلها گذر کرده و به تبلیغات شما اهمیت می دهند .