بینگ ایکس قرارداد فیوچرز دائمی خود را ارتقا داد

مکانیسم قیمت‌گذاری دوگانه با معرفی دو قیمت، یعنی قیمت تعیین شده و آخرین قیمت، برای محاسبه سود و زیان تحقق نیافته (PnL) موقعیت‌های باز کاربر کار می‌کند. زمانی که Last Price به طور قابل توجهی از Mark Price انحراف داشته باشد، این ویژگی وارد عمل می‌شود. در چنین مواردی، مکانیزم قیمت‌گذاری دوگانه قیمت محرک لیکویید شدن کاربر را برای پوزیشن‌هایی که کاربر بر اساس آخرین قیمت تنظیم کرده به Mark Price تغییر می‌دهد.

قیمت تضمینی در بینگ ایکس

بینگ ایکس همچنان متعهد به ارائه یک مزیت رقابتی برای کاربران خود با معرفی مداوم ویژگی‌های پیشگامانه و حرفه‌ای است که تجربه معامله ارز دیجیتال را ارتقا می‌دهد. تمام ویژگی‌های اخیر که راه‌اندازی شده  تعهد ما به نوآوری و تمرکز بر کاربر را تأیید می‌کند. با به‌روزرسانی‌های اخیر در معاملات آتی دائمی، بینگ ایکس موقعیت خود را به‌عنوان یک پلتفرم پیشگام که کاربران را با ابزارهای پیشرفته برای موفقیت توانمند می‌کند، مستحکم کرده است.

درباره صرافی ارز دیجیتال بینگ ایکس

مکانیسم قیمت‌گذاری دوگانه (Dual-Price Mechanism) برای تضمین معاملات منصفانه و محافظت از کاربران در برابر شرایط غیرعادی بازار که ممکن است منجر به لیکوئید اجباری شود، طراحی شده است. نوسانات بازار می‌تواند به طور قابل‌توجهی شکاف بین قیمت بازار و قیمت اسپات را افزایش دهد و منجر به لیکوئید اجباری شود. بینگ ایکس برای فراهم کردن یک شرایط برابر، مکانیسم قیمت‌گذاری دوگانه را برای خنثی کردن نوسانات بازار و محافظت از کاربران بینگ ایکس در مقابل ضررهای احتمالی، این امکان را اضافه کرده است. این اقدام نه تنها محیط معاملاتی منصفانه را تضمین می‌کند، بلکه اعتبار کل صنعت ارزهای دیجیتال را نیز تقویت می‌کند.

بینگ ایکس یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که با بیش از 5 میلیون کاربر خدمات معاملاتی اسپات، مشتقات، کپی تریدینگ و گرید تریدینگ را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می‌دهد. همچنین بینگ ایکس امکان ارتباط کاربران با معامله گران خبره را به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می‌دهد.


منبع: https://iranbroker.net/bingx-unveils-advanced-perpetual-futures-upgrades/

بینگ ایکس (BingX) که یکی از صرافی‌های بین المللی پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال است سه ویژگی جدید به بخش فیوچرز دائمی (Perpetual Futures) خود اضافه کرد تا کاربران شرایط بهتری را در معامله‌گری تجربه کنند. این موارد شامل مکانیسم قیمت‌گذاری دوگانه، قیمت تضمینی و سیگنال تریدینگ است که تمام این امکانات برای افزایش انعطاف‌پذیری، عدالت و قابلیت‌های معامله‌گری حرفه‌ای برای کاربران بینگ ایکس طراحی شده‌اند.

مکانیسم قیمت‌گذاری دوگانه (Dual-Price)

برای مبارزه با مشکلات لغزش (اسلیپیج) قیمت در هنگام سفارشات برنامه‌ریزی شده و استاپ لاس، BingX قیمت تضمین شده (GTD) را راه‌اندازی کرده که بر اساس استاپ لاس ساخته شده است. پس از فعال‌سازی، مکانیسم GTD تضمین می‌کند که موقعیت‌های کاربران با قیمت از پیش تعیین‌شده‌شان اجرا می‌شوند و از آن‌ها در برابر ضررهای غیرضروری حتی در زمان نوسانات شدید بازار محافظت می‌کند. این عملکرد انحصاری هم نقدینگی بی‌نظیری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و همچنین یک محیط معاملاتی برتر و با نقدینگی بالا ایجاد می‌کند.

سیگنال تریدینگ ارتقا یافته

الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات بینگ ایکس، بر اهمیت این ارتقاها تاکید کرده و می‌گوید:

بینگ ایکس در یک ابتکار انحصاری، سیگنال تریدینگ ارتقا یافته (Upgraded Signal Trading) را معرفی می‌کند و به کاربران امکان دسترسی یکپارچه به استراتژی خودکار را می‌دهد. با این پیشرفت، بینگ ایکس نه تنها سفارش ساده را ارائه می‌دهد، بلکه از دستورالعمل‌های مبتنی بر استراتژی پشتیبانی می‌کند. از مزایای این ویژگی می‌توان به اتصال مستقیم بین تریدینگ ویو و بینگ ایکس، حذف نیاز به ادغام‌های API اضافی، دسترسی به معاملات کوانت برای همه کاربران و استفاده رایگان نامحدود در بینگ ایکس اشاره کرد. این دستورالعمل‌های استراتژی انعطاف‌پذیر، کاربران را قادر می‌سازد تا معاملات را در طول فرآیند سفارشی‌سازی و تنظیم کنند و تجربه کاربرپسند بی‌نظیری را ارائه دهند.